TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
BAFETIBI GOMIS
29
BURAK YILMAZ
23
ADIS JAHOVIC
19
SHEYI EMMANUEL ADEBAYOR
15
ANDERSON SOUZA CONCEIÇAO
14
EMRE AKBABA
14
GIULIANO VICTOR DE PAULO
14
UMUT BULUT
14
AROUNA KONE
13
MAHMOUD AHMED IBRAHIM HASSAN
13
RYAN GUNO BABEL
13
VAGNER SILVA DE SOUZA
13
DIAGNE MBAYE
12
KHALİD BOUTAIB
12
SAMUEL ETO O FILS
12
SERDAR GÜRLER
12
ANTENOR JUNIOR FERNANDES DA SILVA VITORIA
10
YUSUF YAZICI
10
DENİZ KADAH
9
EDIN VISCA
9
GARRY MENDES RODRIGUES
9
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
9
ROBERTO SOLDADO RILLO
9
CENK TOSUN
8
HAKAN ARSLAN
8
MUSA ÇAĞIRAN
8
PETAR SKULETIC
8
SORİN BOGDAN STANCU
8
SOULEYMANE DOUKARA
8
ALVARO NEGREDO SANCHEZ
7
DEMBA BA
7
MATHİEU VALBUENA
7
NEJC SKUBIC
7
SAMUEL EMEM EDUOK
7
SONER AYDOĞDU
7
YEVGEN SELEZNOV
7
ALEXANDRU EPUREANU
6
MUSTAPHA YATABARE
6
NABIL GHILAS
6
PAULO HENRIQUE CARNEIRO FILHO
6
SOFIANE FEGHOULI
6
SOKOL CİKALLESHİ
6
THIEVY GUIVANE BIFOUMA KOULOSSA
6
TOLGA CİĞERCİ
6
AATIF CHAHECHOUHE
5
AMINU UMAR
5
AZİZ ERALTAY
5
BERNARD MENSAH
5
DAME N'DOYE
5
DELARGE DZON
5
DENİZ TÜRÜÇ
5
DUSKO TOSIC
5
DYANFRES DOUGLAS CHAGAS MATOS
5
EFECAN KARACA
5
ELJERO GEORGE RINALDO ELIA
5
EMRE GÜRAL
5
HUGO RODALLEGA MARTINEZ
5
MAICON MARQUES BITENCOURT
5
MAICON PEREIRA ROQUE
5
ÖMER ALİ ŞAHİNER
5
PABLO MARTIN BATALLA
5
SERGIO ANTONIO BORGES JUNIOR
5
TAYFUR BİNGÖL
5
ADEM BÜYÜK
4
ANDRE DE CASTRO PEREIRA
4
AYTAÇ KARA
4
CYLE CHRISTOPHER LARIN
4
ELVIS KOFI OKYERE WIAFE MANU
4
JAILTON LOURENÇO DA SILVA
4
JHON EDUARD MURILLO ROMANA
4
JIRES KEMBO EKOKO
4
JOSE MARCIO DA COSTA
4
MEVLÜT ERDİNÇ
4
MICHAEL PEREIRA
4
MOUSSA SOW
4
MUĞDAT ÇELİK
4
NABIL DIRAR
4
OLCAY ŞAHAN
4
RICARDO ANDRADE QUARESMA BERNARDO
4
ROBSON DE SOUZA
4
RYAN ISAAC MENDES
4
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
4
VINCENT PETRUS ANNA SEBASTIAAN JANSSEN
4
WELINTON SOUZA SILVA
4
ABDÜLKADİR ÖMÜR
3
ADRIEN DANIEL KAROLY REGATTIN
3
ALPER POTUK
3
ANDREI GABRIEL TORJE
3
ARTEM KRAVETS
3
DENI MILOSEVIC
3
EMRE BELÖZOĞLU
3
EREN DERDİYOK
3
FERNANDO HENRIQUE BOLDRIN
3
FILIP NOVAK
3
JOSEF DE SOUZA DIAS
3
JOSEPH LARWEH ATTAMAH
3
JURAJ KUCKA
3
KERİM FREİ
3
LEANDRO BARRIOS RITA DOS MARTIRES
3
MARKUS MARTİN NEUMAYR
3
MARTIN SKRTEL
3
MICHAEL JHON ANDER RANGEL VALENCIA
3
MORYKE FOFANA
3
MUSTAFA YUMLU
3
NUMAN ÇÜRÜKSU
3
OZAN TUFAN
3
RIAD BAJIC
3
ROMAN NEUSTAEDTER
3
SİNAN GÜMÜŞ
3
STEPHANE BADJI
3
STEPHANE SESSEGNON
3
VEYSEL SARI
3
YOUNES BELHANDA
3
ABDUL RAHMAN KHALILI
2
ADRIANO CORREIA CLARO
2
AHMET İLHAN ÖZEK
2
ALEKSANDAR SCEKIC
2
ALPER ULUDAĞ
2
ARDA TURAN
2
ATIBA HUTCHINSON
2
AXEL THOMAS NGANDO ELESSA
2
DANIEL ALEXANDER LARSSON
2
DELVİN CHANEL NDINGA
2
EMRE KILINÇ
2
EREN TOZLU
2
ERTUĞRUL ERSOY
2
EZEQUIEL OSCAR SCARIONE
2
FERNANDO EMANUEL DENING
2
FERNANDO FRANCISCO REGES
2
GHEORGHE - TEODOR GROZAV
2
GILBERTO OLIVERA SOUZA JUNIOR
2
GÜRAY VURAL
2
HALİL AKBUNAR
2
JOAO PEDRO DA SILVA PEREIRA
2
KEPLER LAVERAN DE LIMA FERREIRA
2
MARIANO FERREIRA FILHO
2
MEHMET BATDAL
2
MEHMET TOPAL
2
MUSA ARAZ
2
NACER BARAZİTE
2
NDUBISI MIKEL AGU
2
NIKOLA STOJILJKOVIC
2
OGENYI EDDY ONAZI
2
OKAY YOKUŞLU
2
OLCAN ADIN
2
PATRICK FRIDAY EZE
2
SAMIR NASRI
2
SELÇUK ŞAHİN
2
SERDAR ÖZKAN
2
SILVESTRE MANUEL GONÇALVES VARELA
2
STEFANO NAPOLEONI
2
ŞENER ÖZBAYRAKLI
2
UĞUR ÇİFTÇİ
2
VEDAT MURIÇ
2
WİLLİAM PAUL EKONG
2
YASİN ÖZTEKİN
2
ZORO CYRIAC GOHI BI
2
ABDOU LWAHID SISSOKO
1
AHMED ILDIZ
1
AHMET OĞUZ
1
AMIR HADZIAHMETOVIC
1
ANDRE BIYOGO POKO
1
ANDREAS BEYER MAXSO
1
ARTURO RAFEAL MİNA MEZA
1
ASAMOAH GYAN
1
ATİLA TURAN
1
AYDIN KARABULUT
1
BANGALY FODE KOITA
1
BARIŞ YARDIMCI
1
CENK AHMET ALKILIÇ
1
CEYHUN GÜLSELAM
1
CHARLES FERNANDO BASILIO DA SILVA
1
CHRISTIAN CHAGAS TAROUCO
1
DANON ISSOUF JOHANNES DJOUROU GBADJERE
1
DIALO SAMBA GUIDILEYE
1
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
1
DOMAGOJ VIDA
1
EMMANUEL AGYEMAN BADU
1
ERAY ATASEVEN
1
ERGİN KELEŞ
1
FRANCK ETOUNDI
1
FURKAN ÖZÇAL
1
FURKAN SOYALP
1
GARY ALEXIS MEDEL SOTO
1
GÖKHAN İNLER
1
HARUN ALPSOY
1
HASAN ALİ ADIGÜZEL
1
HASAN ALİ KALDIRIM
1
İLHAN DEPE
1
İRFAN CAN KAHVECİ
1
JEAN ARMEL KANA BIYIK
1
JEREMAIN MARCIANO LENS
1
JOHN BOYE
1
KADİR KELEŞ
1
KENNETH JOSIAH OMERUO
1
LEVENT GÜLEN
1
LUCAS MARTIN VILLAFANEZ
1
MAHMUT TEKDEMİR
1
MARIUS SILVIU ALEXE
1
MARKO MILINKOVIC
1
MATHEUS DORIA MACEDO
1
MATUS BERO
1
MEHDİ BOURABIA
1
MERT HAKAN YANDAŞ
1
MILAN JEVTOVIC
1
MOSTAPHA EL KABIR
1
MUHAMMET DEMİR
1
MURAT AKIN
1
MUSTAFA BATUHAN ALTINTAŞ
1
MUSTAFA PEKTEMEK
1
OLAFUR INGI SKULASON
1
ONUR AYIK
1
ORKAN ÇINAR
1
ÖMER BAYRAM
1
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
1
ÖZER HURMACI
1
PAPA ALIOUNE NDIAYE
1
PAYAM SADEGHIAN SHARAFABAD
1
RAHMAN BUĞRA ÇAĞIRAN
1
RAJKO ROTMAN
1
RICARDO MARTINS DE ARAUJO
1
SERDAR AZİZ
1
SERHIY RYBALKA
1
STRAHIL VENKOV POPOV
1
SYAM HABIB BEN YOUSSEF
1
TIAGO MIGUEL BAIA PINTO
1
VITALY DYAKOV
1
VOLKAN ŞEN
1
WILLIAM DOUGLAS DE AMORIM
1
WİLFRİED MOKE ABRO
1
YALÇIN AYHAN
1
YOAN PATRICK GOUFFRAN
1
 
Ligler » Süper Lig » 2017-2018 Sezonu Spor Toto Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu Puan Cetveli ve Fikstürü 2017-2018
Gruplar: 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 34 24 3 7 75 33 42 75
2.FENERBAHÇE A.Ş. 34 21 9 4 78 36 42 72
3.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 34 22 6 6 62 34 28 72
4.BEŞİKTAŞ A.Ş. 34 21 8 5 69 30 39 71
5.TRABZONSPOR A.Ş. 34 15 10 9 63 51 12 55
6.GÖZTEPE A.Ş. 34 13 10 11 49 50 -1 49
7.DEMİR GRUP SİVASSPOR 34 14 7 13 45 53 -8 49
8.KASIMPAŞA A.Ş. 34 13 7 14 57 58 -1 46
9.KAYSERİSPOR 34 12 8 14 44 55 -11 44
10.EVKUR YENİ MALATYASPOR 34 11 10 13 38 45 -7 43
11.TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 34 11 9 14 44 53 -9 42
12.AYTEMİZ ALANYASPOR 34 11 7 16 55 59 -4 40
13.BURSASPOR 34 11 6 17 43 48 -5 39
14.ANTALYASPOR A.Ş. 34 10 8 16 40 59 -19 38
15.ATİKER KONYASPOR 34 9 9 16 38 42 -4 36
16.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 34 8 9 17 49 60 -11 33
17.GENÇLERBİRLİĞİ 34 8 9 17 37 54 -17 33
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 3 3 28 20 86 -66 12

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
18.05.2018 18:00 AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
18.05.2018 18:00 EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 2 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
18.05.2018 18:00 TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
18.05.2018 18:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BURSASPOR Detaylar Detaylar
18.05.2018 18:00 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 2 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
19.05.2018 19:00 GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
19.05.2018 19:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
19.05.2018 19:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR Detaylar Detaylar
19.05.2018 19:00 FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALANYASPOR 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 4 - 1 KAYSERİSPOR
2.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 3 - 2 ALANYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ATİKER KONYASPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
3.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
4.Hafta
ATİKER KONYASPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 2 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
5.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 4 BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 4 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
6.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 4 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7.Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
8.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 6 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 3 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 0 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
10.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR 4 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 3 KAYSERİSPOR
11.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 4 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
12.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
13.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ATİKER KONYASPOR 0 - 3 BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
15.Hafta
BURSASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
16.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 2 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ATİKER KONYASPOR
17.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
18.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
20.Hafta
BURSASPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 3 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
21.Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 ATİKER KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 0 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
22.Hafta
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 3 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 3 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
23.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 5 - 0 BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 3 - 0 ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
24.Hafta
BURSASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 7 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 4 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
25.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
26.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR 1 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
27.Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 0 BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
28.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 5 - 0 DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
29.Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 0 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KAYSERİSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
30.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 DEMİR GRUP SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 4 BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
31.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 4 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 4 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 0 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
32.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 5 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
33.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR 2 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 2 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 7 FENERBAHÇE A.Ş.
34.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 2 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 2 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 ATİKER KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.