TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
VAGNER SILVA DE SOUZA
23
CENK TOSUN
20
SAMUEL ETO O FILS
18
RIAD BAJIC
17
LEONY LEONARD KWEUKE
14
ANDERSON SOUZA CONCEIÇAO
13
SERDAR GÜRLER
13
MOUSSA SOW
12
VINCENT ABOUBAKAR
12
WELLITON SOARES MORAIS
12
ARMINDO TUE NA BANGNA
11
DENİZ TÜRÜÇ
11
RICARDO JORGE VAZ TE
11
DENİZ KADAH
10
EREN DERDİYOK
10
HUGO RODALLEGA MARTINEZ
10
MAGAYE SERİGNE FALİLOU DİT NELSON
10
YASİN ÖZTEKİN
10
ADEM BÜYÜK
9
PABLO MARTIN BATALLA
9
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
9
ROBIN VAN PERSIE
9
EDIN VISCA
8
NABIL GHILAS
8
ABDOU RAZACK TRAORE
7
CENGİZ ÜNDER
7
LUKAS JOSEF PODOLSKI
7
MUSTAFA PEKTEMEK
7
RONEI GLEISON RODRIGUES DOS REIS
7
SİNAN GÜMÜŞ
7
SOKOL CİKALLLESHİ
7
ANDRE DE CASTRO PEREIRA
6
ANTENOR JUNIOR FERNANDES DA SILVA VITORIA
6
CHRISTIAN CHAGAS TAROUCO
6
CRISTOBAL ANDRES JORQUERA TORRES
6
EMRE AKBABA
6
ERMIN ZEC
6
JOSE MARCIO DA COSTA
6
KUBİLAY KANATSIZKUŞ
6
MUSA ÇAĞIRAN
6
MUSTAPHA YATABARE
6
PAPA ALIOUNE NDIAYE
6
SELÇUK İNAN
6
SHEYI EMMANUEL ADEBAYOR
6
UĞUR DEMİROK
6
YEVGEN SELEZNOV
6
AATIF CHAHECHOUHE
5
ADEWOLE RAHEEM LAWAL
5
AMINU UMAR
5
DAME N'DOYE
5
JAKOB JANSTER
5
JOSEF DE SOUZA DIAS
5
MEHMET BATDAL
5
OĞUZHAN ÖZYAKUP
5
OLCAN ADIN
5
ÖMER ALİ ŞAHİNER
5
ÖZER HURMACI
5
RYAN GUNO BABEL
5
WESLEY SNEİJDER
5
BANGALY FODE KOITA
4
DANIEL JOAO SANTOS CANDEIAS
4
DENİZ YILMAZ
4
EMMANUEL CHINENYE EMENIKE
4
EMRE BELÖZOĞLU
4
EVANS KANGWA
4
JAGOS VUKOVIC
4
JEREMAIN MARCIANO LENS
4
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
4
MEHMET TOPAL
4
RECEP NİYAZ
4
SAMUEL EMEM EDUOK
4
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
4
STEFANO NAPOLEONI
4
UMUT BULUT
4
WILDE DONALD GUERRIER
4
YUSUF ERDOĞAN
4
YUSUF YAZICI
4
AHMET DERELİ
3
AYDIN KARABULUT
3
CEM ÖZDEMİR
3
CRISTIAN TANASE
3
DIMITAR DIMITROV RANGELOV
3
FABIAN ANDRES CASTILLO SANCHEZ
3
GÜRAY VURAL
3
HUGO MIGUEL DE ALMEIDA COSTA LOPES
3
IASMIN LATOVLEVICI
3
İLHAN PARLAK
3
LARRYS DESTIN MABIALA
3
MARCELO ANTONIO GUEDES FILHO
3
MEHMET EKİCİ
3
MEHMET GÜVEN
3
MOSTAPHA EL KABIR
3
MUSTAFA YUMLU
3
OLCAY ŞAHAN
3
OZAN TUFAN
3
ÖZGÜR ÇEK
3
RAMON DE MORAES MOTTA
3
RENAN RODRIGUES DA SILVA
3
TOKELO ANTHONY RANTIE
3
TUNAY TORUN
3
TURGUT DOĞAN ŞAHİN
3
VEDAT MURIÇ
3
YALÇIN AYHAN
3
ADAM MAHER
2
ANIS BEN HATIRA
2
BOZA JEAN ARMEL DROLE
2
CRISTIAN DAVID GUANCA
2
DAVID PAVELKA
2
DAVIDE PETRUCCI
2
DENI MILOSEVIC
2
DUSKO TOSIC
2
FRANCISCO LIMA DA SILVA
2
ISAAC SACKEY
2
İRFAN CAN KAHVECİ
2
İSMAİL KÖYBAŞI
2
JOSUE FILIPE SOARES PESQUEIRA
2
LUIS FRANCISCO GRANDO
2
MAHMUT TEKDEMİR
2
MARTIN SKRTEL
2
MARWANE SAADANE
2
MATUS BERO
2
MUSTAFA BATUHAN ALTINTAŞ
2
NGUIMBE PREJUCE NAKOULMA
2
OGENYI EDDY ONAZI
2
OKAY YOKUŞLU
2
OLAFUR INGI SKULASON
2
OSAGIE BRIGHT EDOMWONYI
2
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
2
RENAN SOUZA DINIZ
2
RICARDO ANDRADE QUARESMA BERNARDO
2
SAMBA SOW
2
SEFA YILMAZ
2
SELÇUK ŞAHİN
2
SEMİH KAYA
2
SERCAN YILDIRIM
2
SERDAR DELİKTAŞ
2
SORİN BOGDAN STANCU
2
SÜLEYMAN KOÇ
2
VEYSEL SARI
2
ZEKİ YILDIRIM
2
ABDOU LWAHID SISSOKO
1
ABDOULAYE BA
1
ABDUL RAHMAN KHALILI
1
ABDULLAH ELYASA SÜME
1
ADRIANO CORREIA CLARO
1
ADRIEN DANIEL KAROLY REGATTIN
1
AHMET İLHAN ÖZEK
1
AHMET YILMAZ ÇALIK
1
ALEXANDRU EPUREANU
1
ALİ ÇAMDALI
1
ALPARSLAN ERDEM
1
ALPER POTUK
1
AMIR HADZIAHMETOVIC
1
ANDRII BLIZNICHENKO
1
ATIBA HUTCHINSON
1
ATINÇ NUKAN
1
AYKUT ÇEVİKER
1
BARIŞ BAŞDAŞ
1
BART LAMBERTUS WİLHELMUS VAN HİNTUM
1
BEKİR İRTEGÜN
1
COSMIN GABRIEL MATEI
1
CUSTODIO MIGUEL DIAS DE CASTRO
1
DANIEL ALEXANDER LARSSON
1
DELARGE DZON
1
DEMBA BA
1
DHURGHAM ISMAEL DAWOOD AL-QURAISHI
1
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
1
EFECAN KARACA
1
EMMANUEL DAVID MAS SGROS
1
EMRAH BAŞSAN
1
EMRE TAŞDEMİR
1
ERDEM ÖZGENÇ
1
ERTUĞRUL ERSOY
1
GARRY MENDES RODRIGUES
1
GEORGIOS TZAVELLAS
1
GLYNOR ORVİL PLET
1
GÖKHAN GÖNÜL
1
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
1
HAKAN ÖZMERT
1
HEROLIND SHALA
1
IOAN HORA
1
IYAYI BELIEVE ATIEMWEN
1
İSMAİL KONUK
1
JEAN II MAKOUN
1
JENS JONSSON
1
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
1
JOSEPH LARWEH ATTAMAH
1
JOSUA ARNOLD JOHN
1
KAMAL ISSAH
1
KENNETH JOSIAH OMERUO
1
KENNETH KARIM OTIGBA
1
LEVENT GÜLEN
1
LUCCAS CLARO DOS SANTOS
1
LUIZ RHODOLFO DINI GAIOTO
1
MARCIO DE SOUZA GREGORIO JUNIOR
1
MARCOS GARBELLOTTO SILVEIRA PEDROSO
1
MAURICIO DONIZETI RAMOS JUNIOR
1
MOHAMED ALI YAKOUBI
1
MUĞDAT ÇELİK
1
MUHAMMET DEMİR
1
MUSA NİZAM
1
NEJC SKUBIC
1
N'GUESSAN DAVY CLAUDE ANGAN
1
NİGEL DE JONG
1
NOSAKHARE EMMANUEL IGIEBOR
1
NUMAN ÇÜRÜKSU
1
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
1
OĞUZ HAN AYNAOĞLU
1
ORKAN ÇINAR
1
PAUL PAPP
1
RAJKO ROTMAN
1
RAUL ANDREI RUSESCU
1
ROBIN YALÇIN
1
RODRIGO LONGO FREITAS
1
RYAN ISAAC MENDES
1
SABRİ SARIOĞLU
1
SAJAD SHAHBAZZADEHGALINBOLAGH
1
SELİM AY
1
SERKAN BAKAN
1
SIMON THORUP KJAER
1
SİNAN BAKIŞ
1
TAHA YALÇINER
1
TEVFİK ALTINDAĞ
1
THIAM KHALY IYANE
1
THIEVY GUIVANE BIFOUMA KOULOSSA
1
UFUK BUDAK
1
UĞUR ÇİFTÇİ
1
VLAGYIMIR KOMAN
1
YEKTA KURTULUŞ
1
YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE RODRIGUEZ
1
 
Ligler » Süper Lig » 2016-2017 Sezonu Spor Toto Süper Lig Fikstürü ve Puan Cetveli
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu Fikstürü 2016-2017
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BEŞİKTAŞ A.Ş. 34 23 8 3 73 30 43 77
2.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 34 21 10 3 63 28 35 73
3.FENERBAHÇE A.Ş. 34 18 10 6 60 32 28 64
4.GALATASARAY A.Ş. 34 20 4 10 65 40 25 64
5.ANTALYASPOR A.Ş. 34 17 7 10 47 40 7 58
6.TRABZONSPOR A.Ş. 34 14 9 11 39 34 5 51
7.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 34 14 6 14 46 42 4 48
8.GENÇLERBİRLİĞİ 34 12 10 12 33 34 -1 46
9.ATİKER KONYASPOR 34 11 10 13 40 45 -5 43
10.KASIMPAŞA A.Ş. 34 12 7 15 46 50 -4 43
11.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 12 7 15 38 48 -10 43
12.AYTEMİZ ALANYASPOR 34 12 4 18 54 65 -11 40
13.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 34 9 11 14 37 45 -8 38
14.BURSASPOR 34 11 5 18 34 58 -24 38
15.KAYSERİSPOR 34 10 8 16 47 58 -11 38
16.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 10 6 18 44 53 -9 36
17.GAZİANTEPSPOR 34 7 5 22 30 65 -35 26
18.ADANASPOR A.Ş. 34 6 7 21 33 62 -29 25

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu Fikstürü 2016-2017
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
02.06.2017 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
02.06.2017 17:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
02.06.2017 20:00 ANTALYASPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
03.06.2017 14:00 KAYSERİSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
03.06.2017 17:00 ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
03.06.2017 17:00 GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
03.06.2017 17:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR Detaylar Detaylar
03.06.2017 17:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
03.06.2017 17:00 TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 BURSASPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu
Sezon 2016-2017

1.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 ALANYASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
2.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 3 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 3 ATİKER KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
BURSASPOR 3 - 1 KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
5.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 ATİKER KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KAYSERİSPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
6.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 4 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 5 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
7.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
BURSASPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 KAYSERİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
9.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 3 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 3 GAZİANTEPSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ATİKER KONYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
12.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
13.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
14.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
15.Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 2 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
16.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 5 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
17.Hafta
BURSASPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 5 - 0 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR 1 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
19.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİSPOR 4 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 1 - 0 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
20.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 1 - 2 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
21.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 0 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 5 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
22.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 4 KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 0 BURSASPOR
ATİKER KONYASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 ANTALYASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
23.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BURSASPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 ATİKER KONYASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
24.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 0 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
25.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 3 ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİSPOR 3 - 4 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
26.Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR 3 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ATİKER KONYASPOR 2 - 0 BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
BURSASPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 4 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ATİKER KONYASPOR
28.Hafta
ATİKER KONYASPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 ADANASPOR A.Ş.
29.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 3 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 0 - 5 GALATASARAY A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ATİKER KONYASPOR
30.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR 2 - 3 AYTEMİZ ALANYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 6 - 0 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 6 - 0 GAZİANTEPSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
31.Hafta
KAYSERİSPOR 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 1 ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 4 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 4 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
32.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ATİKER KONYASPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
33.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 ANTALYASPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR 0 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 2 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
34.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. 4 - 1 GAZİANTEPSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AYTEMİZ ALANYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 ATİKER KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR 0 - 1 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.