TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Gol Krallığı
MICKAEL FRANCK POTE
ADANA DEMİRSPOR
20
LEANDRO BARRIOS RITA DOS MARTINES
DENİZLİSPOR
17
VEDAT MURIÇ
GİRESUNSPOR
17
BURAK ÇALIK
ADANA DEMİRSPOR
13
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
ALANYASPOR
13
ARNALDO EDI LOPES DA SİLVA
ŞANLIURFASPOR
12
GENERO AURELİO DENNİS ZEEFUIK
BALIKESİRSPOR
12
TAYFUR BİNGÖL
GENÇLERBİRLİĞİ
12
FAMOUSSA KONE
SAMSUNSPOR
11
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
SAMSUNSPOR
10
ERGİN KELEŞ
ADANASPOR A.Ş.
10
GÖKSU TÜRKDOĞAN
ALTINORDU A.Ş.
10
GÖKHAN KARADENİZ
GÖZTEPE A.Ş.
9
NEMANJA KOJIC
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
9
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
GÖZTEPE A.Ş.
9
TEVFİK KÖSE
BOLUSPOR
9
KERİM AVCI
BALIKESİRSPOR
8
MURAT AKIN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
8
RECEP NİYAZ
DENİZLİSPOR
8
AHMET ARAS
ANTALYASPOR A.Ş.
7
ANCO JANSEN
BOLUSPOR
7
EMRE AKBABA
ANTALYASPOR A.Ş.
7
GÖKHAN ÜNAL
KARŞIYAKA
7
İRFAN BAŞARAN
YENİ MALATYASPOR
7
MAGAYE SERİGNE FALİLOU DİT NELSON
ADANASPOR A.Ş.
7
MARIUS SILVIU ALEXE
KARDEMİR KARABÜKSPOR
7
WALDISON RODRIGUES DE SOUZA
GİRESUNSPOR
7
CENGİZ ÜNDER
ALTINORDU A.Ş.
6
FEVZİ ÖZKAN
GİRESUNSPOR
6
LEROY MARTEN GLOVANNİ GEORGE
GÖZTEPE A.Ş.
6
MEHMET ÇAKIR
SAMSUNSPOR
6
NDUKA MORRISON OZOKWO
ADANASPOR A.Ş.
6
RENAN RODRIGUES DA SILVA
ADANASPOR A.Ş.
6
SİNAN ÖZKAN
ALANYASPOR
6
SUNDAY MBA
YENİ MALATYASPOR
6
ÜMİT TÜTÜNCİ
ELAZIĞSPOR
6
VOLKAN OKUMAK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
6
ABDULAZİZ SOLMAZ
GİRESUNSPOR
5
ANDAÇ GÜLERYÜZ
ESKİŞEHİRSPOR
5
BARİŞ ÖRÜCÜ
ALANYASPOR
5
FOXI KETHEVOAMA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
GÖKHAN SAZDAĞI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
KOSSI PRINCE SEGBEFIA
ELAZIĞSPOR
5
MEHMET UMUT NAYİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
MUĞDAT ÇELİK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
5
MUHAMMET REİS
KARDEMİR KARABÜKSPOR
5
MUSTAFA SAMİ CAN KESKİN
ADANASPOR A.Ş.
5
SILVERE GANVOULA MBOUSSY
ELAZIĞSPOR
5
TSVETAN VALENTINOV GENKOV
DENİZLİSPOR
5
UCHE KALU
ADANASPOR A.Ş.
5
ÜSTÜN BİLGİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
ZİYA ALKURT
1461 TRABZON
5
BJÖRN VLEMINCKX
GÖZTEPE A.Ş.
4
CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA
GÖZTEPE A.Ş.
4
EHIOSUN EKIGHO
SAMSUNSPOR
4
ELDIN ADILOVIC
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
ERÇAĞ EVİRGEN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
4
GÖKHAN ALSAN
TRABZONSPOR A.Ş.
4
HASAN BATUHAN ARTARSLAN
TRABZONSPOR A.Ş.
4
MİRKAN AYDIN
GÖZTEPE A.Ş.
4
MURAT YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
4
MUSTAFA SEVGİ
SAMSUNSPOR
4
SLAVKO PEROVIC
ALANYASPOR
4
YOUSSEF YEŞİLMEN
KARŞIYAKA
4
ABDULKADİR PARMAK
1461 TRABZON
3
ALİ KUCIK
1461 TRABZON
3
ALİCAN KARADAĞ
BOLUSPOR
3
ANIL TAŞDEMİR
ADANA DEMİRSPOR
3
CİHAN ÖZKAYMAK
DENİZLİSPOR
3
DİLAVER GÜÇLÜ
BALIKESİRSPOR
3
EMRE KILINÇ
BOLUSPOR
3
ERDOĞAN YEŞİLYURT
ALTINORDU A.Ş.
3
ERSEL ASLIYÜKSEK
GENÇLERBİRLİĞİ
3
GALİP GÜZEL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
HAKAN BİLGİÇ
ELAZIĞSPOR
3
HALİL AKBUNAR
GÖZTEPE A.Ş.
3
HAMZA GÜR
1461 TRABZON
3
HERVE CHRISTIAN TCHAMI NGANGOUE
GİRESUNSPOR
3
HÜSEYİN KALA
ADANA DEMİRSPOR
3
HÜSEYİN KAR
YENİ MALATYASPOR
3
İSHAK ÇAKMAK
KONYASPOR
3
İSKENDER ALIN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
JOSEPH LARWEH ATTAMAH
ADANA DEMİRSPOR
3
KENAN ŞAHİN
ELAZIĞSPOR
3
LAMİNE DIARRA
ANTALYASPOR A.Ş.
3
MAHMUT TEMÜR
KARŞIYAKA
3
NECATİ ATEŞ
KARŞIYAKA
3
OĞUZ HAN AYNAOĞLU
BURSASPOR
3
OĞUZHAN KAYAR
GALATASARAY A.Ş.
3
ÖMER CAN SOKULLU
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3
RAMAZAN KAHYA
YENİ MALATYASPOR
3
SİMON TERWASE ZENKE
KARDEMİR KARABÜKSPOR
3
TİMUR TEMELTAŞ
ALTINORDU A.Ş.
3
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
1461 TRABZON
3
YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN
BALIKESİRSPOR
3
YOANN AXEL CYRIAC ARQUIN
1461 TRABZON
3
YUSUF ABDİOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
3
SANDRO FERREIRA ANDRE NASCIMENTO
GİRESUNSPOR
2
ABDEL RHAMANE KHALIL DIARRA
ANTALYASPOR A.Ş.
2
ABDULKADİR ÖZGEN
ADANA DEMİRSPOR
2
ALEKSANDRE AMISULASHVILI
KARŞIYAKA
2
ANTE ERCEG
BALIKESİRSPOR
2
BERK İSMAİL ÜNSAL
GALATASARAY A.Ş.
2
CAN ERDEM
KARŞIYAKA
2
CİHAN YILDIZ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2
ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
ALTINORDU A.Ş.
2
ÇAĞRI ORTAKAYA
ELAZIĞSPOR
2
DANIEL MOJSOV
ADANA DEMİRSPOR
2
DIOGO JORGE MORENO VALENTE
ŞANLIURFASPOR
2
EFECAN KARACA
ALANYASPOR
2
EMRE AYGÜN
GÖZTEPE A.Ş.
2
EMRE UĞUR URUÇ
ADANASPOR A.Ş.
2
ENGİN BAYTAR
KARŞIYAKA
2
ERDAL GÜNEŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
FERHAT YAZGAN
TRABZONSPOR A.Ş.
2
GEORGE AKPABIO
YENİ MALATYASPOR
2
GEORGIOS SARRIS
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
GONZALO DAMIAN GODOY SILVA
YENİ MALATYASPOR
2
HASAN HATİPOĞLU
BOLUSPOR
2
IYAYI BELIEVE ATIEMWEN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
JUNIOR KALONJI KABANANGA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
LAMJED CHEHOUDI
ELAZIĞSPOR
2
LOMANA TRESOR LUALUA
ŞANLIURFASPOR
2
MEHMET SAK
ADANASPOR A.Ş.
2
MERTHAN AÇIL
ADANASPOR A.Ş.
2
MUHAMMED ALİ DOĞAN
BALIKESİRSPOR
2
MURAT GÜRBÜZEROL
SAMSUNSPOR
2
OKAN YILDIZ
1461 TRABZON
2
RIZA EFENDİOĞLU
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
SADIK ÇİFTPINAR
YENİ MALATYASPOR
2
SELİM ILGAZ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
SİNAN OSMANOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
2
ŞENOL AKIN
DENİZLİSPOR
2
ŞEVKİ ÇINAR
DENİZLİSPOR
2
TAYYİB KANARYA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
TEVFİK ALTINDAĞ
ADANASPOR A.Ş.
2
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ADANA DEMİRSPOR
2
TİMUÇİN AŞCIGİL
ALANYASPOR
2
TONİ BRİTO E SILVA
ŞANLIURFASPOR
2
ABDULHAMİT YILDIZ
KARŞIYAKA
1
ABDULLAH KARMİL
KARTALSPOR
1
AHMET ARI
ALTINORDU A.Ş.
1
AHMET BURAK SOLAKEL
ADANA DEMİRSPOR
1
AHMET DERELİ
ADANASPOR A.Ş.
1
AHMET KESİM
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
ALAATTİN TOSUN
GİRESUNSPOR
1
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ALEX DOS SANTOZ GONÇALVES
YENİ MALATYASPOR
1
ALİM HARLAK
ALTINORDU A.Ş.
1
ALPEREN PAK
SAMSUNSPOR
1
AMIN SOLEIMAN ASKAR
ŞANLIURFASPOR
1
ARİF MORKAYA
ALTINORDU A.Ş.
1
BARTU UMUT
KARŞIYAKA
1
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
1
BAYE DJIBY FALL
KARŞIYAKA
1
BİLAL YENER ARICA
ALTINORDU A.Ş.
1
BRUNO ALVES DE SOUZA
GİRESUNSPOR
1
CANBERK DİLAVER
ADANASPOR A.Ş.
1
CEM ÖZDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
1
CİHAN CAN
GİRESUNSPOR
1
ÇAĞLAR BİRİNCİ
KARŞIYAKA
1
ÇAĞRI YARKIN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
DANIEL SVETOSLAVOV DIMOV
DENİZLİSPOR
1
DENİZ VURAL
ALANYASPOR
1
EKREM HAYYAM DAĞ
ŞANLIURFASPOR
1
ELVIS KOKALOVIC
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
EMRE CAN COŞKUN
GALATASARAY A.Ş.
1
EMRE TORAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
EMRULLAH KOKOÇ
1461 TRABZON
1
EMRULLAH YILDIRIM
BOLUSPOR
1
ERKAN SEKMAN
YENİ MALATYASPOR
1
GABRIEL CRISTIAN IANCU
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
GALIN STEFANOV IVANOV
SAMSUNSPOR
1
GENÇER CANSEV
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
GÖKAY IRAVUL
FENERBAHÇE A.Ş.
1
GUIDO KOÇER
GENÇLERBİRLİĞİ
1
HAKAN BARIŞ
GÖZTEPE A.Ş.
1
HALİL İBRAHİM TUNA
ANTALYASPOR A.Ş.
1
HAMIDOU TRAORE
ELAZIĞSPOR
1
HİKMET BALİOĞLU
GENÇLERBİRLİĞİ
1
İLHAN DEPE
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
İLHAN EKER
BALIKESİRSPOR
1
JOSIP TADIC
BALIKESİRSPOR
1
KAAN GÜDÜ
1461 TRABZON
1
KEMAL TOKAK
BOLUSPOR
1
KEREM CAN AKYÜZ
ALANYASPOR
1
KEREM ŞERAS
GÖZTEPE A.Ş.
1
KORAY ŞANLI
GÜMÜŞHANESPOR
1
KÖKSAL YEDEK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
LOKMAN GÖR
ANTALYASPOR A.Ş.
1
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MEHMET EREN BOYRAZ
KARŞIYAKA
1
MEHMET KURUOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MEHMET YİĞİT
ELAZIĞSPOR
1
MUHAMMED EMEL
DENİZLİSPOR
1
MUHAMMED HİMMET ERTÜRK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
MURAT KALKAN
ELAZIĞSPOR
1
MUSA AYDIN
SAMSUNSPOR
1
MUSA SİNAN YILMAZER
SİVASSPOR
1
MUSTAFA KEÇELİ
DENİZLİSPOR
1
NAHIR BESARA
GÖZTEPE A.Ş.
1
NDIAYE BARA MAMADOU LAMINE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
NIKOLA RASPOPOVIC
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ONUR AKBAY
ADANA DEMİRSPOR
1
OSMAN ÇELİK
ANTALYASPOR A.Ş.
1
OUSMANE CARDINAL NDIAYE
SAMSUNSPOR
1
ÖMER KANDEMİR
ANTALYASPOR A.Ş.
1
ÖZGÜR İLERİ
GÖZTEPE A.Ş.
1
ÖZGÜR YILMAZ
GİRESUNSPOR
1
RAMAZAN SAL
ŞANLIURFASPOR
1
RECEP AYDIN
KONYASPOR
1
REINER FERREIRA CORREA GOMES
ADANA DEMİRSPOR
1
REMZİ GİRAY KAÇAR
GÖZTEPE A.Ş.
1
SEBASTIAN HERNANDEZ MEJIA
BOLUSPOR
1
SEDAT AĞÇAY
YENİ MALATYASPOR
1
SERKAN YANIK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
STEFAN ASHKOVSKI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
DENİZLİSPOR
1
ŞAHİN AYGÜNEŞ
ANTALYASPOR A.Ş.
1
TAYLAN ANTALYALI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
TOMISLAV GLUMAC
BALIKESİRSPOR
1
TOSAINT ANTONY RICKETTS
BOLUSPOR
1
TUGAY KACAR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
UFUK BUDAK
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
UĞUR ARSLAN KURU
ALTINORDU A.Ş.
1
UMUT SÖNMEZ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
VIKTOR STELIAN ASTAFEI
ADANA DEMİRSPOR
1
WADJI IBRAHIMA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
WELLINGTON BRITO DA SILVA
ELAZIĞSPOR
1
YASİN OZAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ZAFER ÇEVİK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2015-2016 Sezonu
PTT 1. Lig Play-Off Maçları

Final Maçları
27 Mayıs 2016 19.00 MULTIGROUP ALANYASPOR 1-1
(Pen. 4-2)
ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
19 Mayıs 2016 19.30 BALIKESİRSPOR 0-0 MULTIGROUP ALANYASPOR Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2016 21.30 VARTAŞ ELAZIĞSPOR 3-2 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2016 19.00 MULTIGROUP ALANYASPOR 1-0 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2016 21.30 ADANA DEMİRSPOR 2-1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
Gruplar: 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ADANASPOR A.Ş. 34 20 5 9 53 36 17 65
2.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 17 11 6 41 27 14 62
3.AYTEMİZ ALANYASPOR 34 17 10 7 60 38 22 61
4.ADANA DEMİRSPOR 34 15 9 10 53 40 13 54
5.ELAZIĞSPOR 34 13 13 8 45 38 7 52
6.BALIKESİRSPOR BALTOK 34 13 13 8 40 29 11 52
7.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 34 14 9 11 49 40 9 51
8.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 34 11 15 8 38 33 5 48
9.SAMSUNSPOR 34 13 8 13 45 39 6 44
10.ALTINORDU A.Ş. 34 11 11 12 39 43 -4 44
11.EVKUR YENİ MALATYASPOR 34 12 7 15 35 41 -6 43
12.BOLUSPOR 34 10 12 12 36 46 -10 42
13.GÖZTEPE A.Ş. 34 9 11 14 38 40 -2 38
14.ŞANLIURFASPOR 34 10 8 16 34 45 -11 38
15.DENİZLİSPOR 34 10 9 15 41 52 -11 36
16.1461 TRABZON 34 9 7 18 32 53 -21 34
17.KAYSERİ ERCİYESSPOR 34 8 9 17 35 54 -19 33
18.KARŞIYAKA 34 6 9 19 33 53 -20 27
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
SAMSUNSPOR 3
DENİZLİSPOR 3

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
13.05.2016 14:30 KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
13.05.2016 18:00 ALİMA YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
13.05.2016 20:00 ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
14.05.2016 19:00 ŞANLIURFASPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
14.05.2016 19:00 BALIKESİRSPOR 2 - 1 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
14.05.2016 19:00 GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
14.05.2016 19:00 GİRESUNSPOR 2 - 2 MULTIGROUP ALANYASPOR Detaylar Detaylar
14.05.2016 19:00 DENİZLİSPOR 2 - 5 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
14.05.2016 19:00 ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
PTT 1.Lig
Sezon 2015-2016

1.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALANYASPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 4 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 2 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 1 1461 TRABZON
2.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALANYASPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
3.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 1461 TRABZON
BALIKESİRSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 2 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ALANYASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 4 ELAZIĞSPOR
4.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
1461 TRABZON 1 - 4 ADANA DEMİRSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 YENİ MALATYASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
ALANYASPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
5.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BALIKESİRSPOR 3 - 3 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 3 - 0 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 1461 TRABZON
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 ALANYASPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
6.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 SAMSUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ALANYASPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 4 - 2 ŞANLIURFASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 YENİ MALATYASPOR
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 2 ALANYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
8.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 BOLUSPOR
ALANYASPOR 3 - 2 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
9.Hafta
1461 TRABZON 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 ALANYASPOR
10.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
ALANYASPOR 2 - 1 1461 TRABZON
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 KARŞIYAKA
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 2 SAMSUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
11.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 3 ALANYASPOR
1461 TRABZON 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
12.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 0 1461 TRABZON
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALANYASPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
13.Hafta
KARŞIYAKA 1 - 3 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALANYASPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 2 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
14.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 0 ALANYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 1 ALTINORDU A.Ş.
YENİ MALATYASPOR 1 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 1461 TRABZON
GİRESUNSPOR 5 - 1 BOLUSPOR
15.Hafta
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALANYASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
1461 TRABZON 1 - 1 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 YENİ MALATYASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR
16.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ALANYASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BALIKESİRSPOR 6 - 0 BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
DENİZLİSPOR 4 - 1 1461 TRABZON
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
17.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 1 ALİMA YENİ MALATYASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 0 BALIKESİRSPOR
18.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
1461 TRABZON 2 - 1 ALİMA YENİ MALATYASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 6 - 0 DENİZLİSPOR
19.Hafta
ALİMA YENİ MALATYASPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 MULTIGROUP ALANYASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
20.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 GİRESUNSPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 0 ALİMA YENİ MALATYASPOR
1461 TRABZON 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
21.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ALİMA YENİ MALATYASPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 MULTIGROUP ALANYASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 3 SAMSUNSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 1461 TRABZON
KARŞIYAKA 1 - 1 BOLUSPOR
22.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
1461 TRABZON 2 - 1 KARŞIYAKA
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 0 - 3 ALİMA YENİ MALATYASPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
23.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 MULTIGROUP ALANYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 0 1461 TRABZON
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
24.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 ALİMA YENİ MALATYASPOR
1461 TRABZON 0 - 0 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 3 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
25.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR 5 - 1 MULTIGROUP ALANYASPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 1461 TRABZON
BALIKESİRSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ALİMA YENİ MALATYASPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
26.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 3 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 1461 TRABZON
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 ALTINORDU A.Ş.
MULTIGROUP ALANYASPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALİMA YENİ MALATYASPOR
27.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
1461 TRABZON 1 - 2 MULTIGROUP ALANYASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR
28.Hafta
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 1461 TRABZON
BALIKESİRSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ALİMA YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
29.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
1461 TRABZON 3 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 MULTIGROUP ALANYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 BALIKESİRSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 2 ALİMA YENİ MALATYASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 1 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
30.Hafta
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 1461 TRABZON
ALİMA YENİ MALATYASPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 MULTIGROUP ALANYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 BOLUSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
31.Hafta
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 4 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ALİMA YENİ MALATYASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 1 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 BALIKESİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
1461 TRABZON 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
32.Hafta
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 2 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 1461 TRABZON
BALIKESİRSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 MULTIGROUP ALANYASPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 BOLUSPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR 3 - 3 KARŞIYAKA
33.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 5 - 2 ALTINORDU A.Ş.
VARTAŞ ELAZIĞSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
MULTIGROUP ALANYASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 ALİMA YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
1461 TRABZON 0 - 3 DENİZLİSPOR
34.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR
ALİMA YENİ MALATYASPOR 1 - 3 BOLUSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 5 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 2 - 2 MULTIGROUP ALANYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 VARTAŞ ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.