Turkcell Süper Lig'in 6 ve 7. hafta programı açıklandı. Programa göre 21, 22 ve 23 Eylül'de Turkcell Süper Lig 6. hafta maçları, 25 ve 25 Eylül'de Fortis Türkiye Kupası 2. Kademe maçları, 28, 29 ve 30 Eylül'de Turkcell Süper Lig 7. hafta maçları, 2, 3 ve 4 Ekimde Avrupa kupaları maçları oynanacak.
TURKCELL SÜPER LİGİ 06.HAFTA
21 EYLÜL 2007 CUMA |
VESTEL MANİSASPOR |
TRABZONSPOR A.Ş. |
19 MAYIS |
20:30 |
MKE ANKARAGÜCÜ |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
19 MAYIS |
20:30 |
22 EYLÜL 2007 CUMARTESİ |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
DENİZLİSPOR |
BJK İNÖNÜ |
20:30 |
KONYASPOR |
GENÇLERBİRLİĞİ |
BÜYÜKŞEHİRBLD.ATATÜRK |
20:30 |
KAYSERİSPOR |
ANKARASPOR A.Ş. |
BÜYÜKŞEHİR BLD.ATATÜRK |
20:30 |
23 EYLÜL 2007 PAZAR |
KASIMPAŞA |
GALATASARAY A.Ş. |
ATATÜRK OLİMPİYAT |
17:00 |
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR |
GAZİANTEPSPOR |
19 MAYIS |
20:30 |
ÇAYKUR RİZESPOR |
SİVASSPOR |
ATATÜRK |
20:30 |
BURSASPOR |
FENERBAHÇE |
ATATÜRK |
20:30 |
|
|
|
|
|
|
FORTİS TÜRKİYE KUPASI 2.KADEME MAÇLARI 25 EYLÜL 2007 SALI |
TEPECİK BELEDİYESPOR |
MKE ANKARAGÜCÜ |
TEPECİK |
16:00 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
AKÇAABAT SEBATSPOR |
ANKARA 19 MAYIS |
20:00 |
26 EYLÜL 2007 ÇARŞAMBA |
ŞANLIURFASPOR |
KONYASPOR |
SİVEREK FURKAN TÜYSÜZ |
16:00 |
ARSİNSPOR |
DENİZLİSPOR |
ARSİN İLÇE |
16:00 |
MKE KIRIKKALESPOR |
SAKARYASPOR A.Ş. |
FİKRET KARABUDAK |
16:00 |
ALANYASPOR |
SİVASSPOR |
MİLLİ EGEMENLİK |
16:00 |
SARIYER |
KASIMPAŞA |
MALTEPE |
16:00 |
KAYSERİSPOR |
DİYARBAKIRSPOR |
BÜYÜKŞEHİR BLD.ATATÜRK |
16:00 |
ÇAYKUR RİZESPOR |
ESKİŞEHİRSPOR |
RİZE ATATÜRK |
20:00 |
BURSASPOR |
BOLUSPOR |
BURSA ATATÜRK |
20:00 |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
D.BAKIR B.Ş BLD DİSKİSPOR |
ATATÜRK OLİMPİYAT |
20:00 |
GAZİANTEPSPOR |
KAYSERİ ERCİYESSPOR |
KAMİL OCAK |
20:00 |
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR |
UŞAKSPOR |
19 MAYIS |
20:00 |
ANKARASPOR A.Ş. |
KARTALSPOR |
YENİKENT ASAŞ |
20:00 |
VESTEL MANİSASPOR |
G.ANTEP BÜYÜKŞEHİR BLD.S |
MANİSA 19 MAYIS |
20:00 |
ADANA DEMİRSPOR |
ALTAY |
5 OCAK |
20:00 |
27 EYLÜL 2007 PERŞEMBE |
|
|
|
|
TURKCELL SÜPER LİGİ 07.HAFTA
28 EYLÜL 2007 CUMA |
FENERBAHÇE |
MKE ANKARAGÜCÜ |
FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU |
20:30 |
29 EYLÜL 2007 CUMARTESİ |
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR |
ÇAYKUR RİZESPOR |
19 MAYIS |
20:30 |
GALATASARAY A.Ş. |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
ALİ SAMİ YEN-SEYİRCİSİZ |
20:30 |
30 EYLÜL 2007 PAZAR |
DENİZLİSPOR |
KAYSERİSPOR |
ATATÜRK |
17:00 |
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR |
VESTEL MANİSASPOR |
ATATÜRK OLİMPİYAT |
20:30 |
GENÇLERBİRLİĞİ |
KASIMPAŞA |
19 MAYIS |
20:30 |
SİVASSPOR |
BURSASPOR |
4 EYLÜL |
20:30 |
GAZİANTEPSPOR |
ANKARASPOR A.Ş. |
KAMİL OCAK |
20:30 |
TRABZONSPOR A.Ş. |
KONYASPOR |
HÜSEYİN AVNİ AKER- SEYİRCİSİZ |
20:30 |
02 EKİM 2007 SALI |
CSKA MOSKOVA |
FENERBAHÇE |
DINAMO CENTRALNYI |
18.30 |
03 EKİM 2007 ÇARŞAMBA E-1 1.ETAP 2.MAÇLAR |
BEŞİKTAŞ A.Ş. |
PORTO |
BJK İNÖNÜ |
21:45 |
04 EKİM 2007 PERŞEMBE E-2 1.TUR 2.MAÇLAR |
GALATASARAY A.Ş. |
FC SION |
ALİ SAMİ YEN |
21.30 |
KAYSERİ ERCİYESSPOR |
ATLETICO MADRID |
BÜYÜKŞEHİR BLD.ATATÜRK |
19.00 |