TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
BRAIAN JOSE SAMUDIO SEGOVIA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
20
KERİM AVCI
ALTINORDU A.Ş.
16
MEHMET AKYÜZ
DENİZLİSPOR
16
RYDELL ROMANO POEPON
BOLUSPOR
16
ABDULKADİR ÖZGEN
BALIKESİRSPOR BALTOK
14
ERHAN ÇELENK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
14
MEHMET UMUT NAYİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
14
MAHATMA OSUMANU OTOO
BALIKESİRSPOR BALTOK
13
MİRKAN AYDIN
ALTINORDU A.Ş.
13
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
ESKİŞEHİRSPOR
12
ROBERT NDIP TAMBE
ADANA DEMİRSPOR
12
İBRAHİM AKDAĞ
ÜMRANİYESPOR
11
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
11
BAHATTİN KÖSE
ADANASPOR A.Ş.
10
BARIŞ ALICI
ALTINORDU A.Ş.
10
DIMITAR DIMITROV RANGELOV
ÜMRANİYESPOR
10
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
10
MERT NOBRE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
10
GÖKHAN ALSAN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
9
HASAN AYAROĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
9
HASAN HÜSEYİN ACAR
ESKİŞEHİRSPOR
9
MAGAYE SERİGNE FALİLOU DİT NELSON
ADANASPOR A.Ş.
9
ALPASLAN ÖZTÜRK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
8
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
ESKİŞEHİRSPOR
8
İLHAN PARLAK
MKE ANKARAGÜCÜ
8
LAMİNE DIARRA
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
8
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
BALIKESİRSPOR BALTOK
8
SÜLEYMAN KOÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
THEODORE BERNARD MENDY
ADANA DEMİRSPOR
8
VEDAT MURIÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8
WELLINGTON BRITO DA SILVA
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
8
ALDIN CAJIC
İSTANBULSPOR A.Ş.
7
ANDREAS TATOS
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
7
ATABEY ÇİÇEK
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
7
ERDOĞAN YEŞİLYURT
ALTINORDU A.Ş.
7
GÖKHAN KARADENİZ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7
GÖKSU TÜRKDOĞAN
SAMSUNSPOR
7
HAMZA YOUNES
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
7
LEONY LEONARD KWEUKE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7
MELİH OKUTAN
BOLUSPOR
7
MUHAMMET REİS
GİRESUNSPOR
7
OLANREWAJU MUHAMMED KEHINDE
MKE ANKARAGÜCÜ
7
SEDAT ŞAHİNTÜRK
BALIKESİRSPOR BALTOK
7
YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE RODRIGUEZ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
7
ZİYA ALKURT
DENİZLİSPOR
7
ALİHAN KUBALAS
MKE ANKARAGÜCÜ
6
BOZA JEAN ARMEL DROLE
ANTALYASPOR A.Ş.
6
DMYTRO KORKISHKO
GİRESUNSPOR
6
KAAN KANAK
ESKİŞEHİRSPOR
6
LEANDRO DEYRINIO KAPPEL
DENİZLİSPOR
6
MERTAN CANER ÖZTÜRK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
6
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
6
SEMİH ŞENTÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
6
SİNAN ÖZKAN
GİRESUNSPOR
6
SLAVKO PEROVIC
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
6
BARİŞ ÖRÜCÜ
DENİZLİSPOR
5
BURAK ÇALIK
BALIKESİRSPOR BALTOK
5
BURHAN EŞER
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
5
EMİRCAN ALTINTAŞ
ÜMRANİYESPOR
5
ENES KUBAT
MKE ANKARAGÜCÜ
5
GUIDO KOÇER
BOLUSPOR
5
MUHAMMET BEŞİR
TRABZONSPOR A.Ş.
5
PANAJOTIS DIMITRIADIS
GİRESUNSPOR
5
ANDREAS VASILOGIANNIS
ÜMRANİYESPOR
4
ANTON PUTSILA
MKE ANKARAGÜCÜ
4
AXEL MEYE ME NDONG
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
4
CHUKWUMA EMMANUEL AKABUEZE
BOLUSPOR
4
HENRIQUE ALMEIDA CAIXETA NASCENTES
GİRESUNSPOR
4
İSHAK ÇAKMAK
BOLUSPOR
4
KENAN ÖZER
MKE ANKARAGÜCÜ
4
MAURICE,JUNIOR DALE
GİRESUNSPOR
4
MEHMET BOZTEPE
BALIKESİRSPOR BALTOK
4
NEMANJA KOJIC
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ONUR KOLAY
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
RECEP NİYAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
AHMET ARAS
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
3
AHMET CEBE
SAMSUNSPOR
3
BERKAN AFŞARLI
DENİZLİSPOR
3
BİLLAL SEBAIHI
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
3
ÇAĞLAR BİRİNCİ
GİRESUNSPOR
3
ERDAL AHMET ÖZDEMİR
GAZİANTEPSPOR
3
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
3
FATİH ATİK
GİRESUNSPOR
3
FIRATCAN ÜZÜM
ESKİŞEHİRSPOR
3
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
ATİKER KONYASPOR
3
IOAN HORA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
İSMAİL KONUK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
SAMSUNSPOR
3
LALAWELE ATAKORA
ADANA DEMİRSPOR
3
LINCOLN HENRIQUE OLIVERIA DOS SANTOS
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
LOKMAN GÖR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
MEHMET ZEKİ ÇELİK
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
MUHAMED ILDIZ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
3
MUHSİN YILDIRIM
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
MUSTAFA SEVGİ
ADANASPOR A.Ş.
3
OĞUZ HAN AYNAOĞLU
ADANASPOR A.Ş.
3
ÖZGÜR ÇEK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
RONEI GLEISON RODRIGUES DOS REIS
ADANASPOR A.Ş.
3
SAVAŞ YILMAZ
ADANA DEMİRSPOR
3
UCHE KALU
ADANASPOR A.Ş.
3
YİĞİTCAN ERDOĞAN
ADANA DEMİRSPOR
3
YUSUF EMRE GÜLTEKİN
BOLUSPOR
3
ABDULKADİR ÖZDEMİR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
ALİ DERE
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
ALİCAN ÖZFESLİ
ALTINORDU A.Ş.
2
ANDRE CLARINDO DOS SANTOS
BOLUSPOR
2
ANDRE FRANCISCO MORITZ
DENİZLİSPOR
2
AYKUT DEMİR
GİRESUNSPOR
2
BA ADAMA
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
BATUHAN İŞÇİLER
BUCASPOR
2
BEKAMENGA AYMARD CHRISTIAN BEKAMENGA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
BİLAL YENER ARICA
ADANASPOR A.Ş.
2
BOUBACAR DIALIBA DIABANG
GİRESUNSPOR
2
CENGİZ UMUT MERAŞ
BOLUSPOR
2
EMMANUEL JOHN CHIBUIKE
SAMSUNSPOR
2
ERMAN BULUCU
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
FATİH AKTAY
ALTINORDU A.Ş.
2
GEORGIOS SAMARAS
SAMSUNSPOR
2
GÖKAY IRAVUL
ALANYASPOR
2
GÖKHAN SÜZEN
ADANASPOR A.Ş.
2
HASAN KILIÇ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
İRFAN BAŞARAN
BOLUSPOR
2
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
DENİZLİSPOR
2
JASMIN SCUK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
JEAN-JACQUES BOUGOUHI
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
KABASELE MWAMBA NATHAN CLEMENT
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
MEHMET MURAT UÇAR
ALTINORDU A.Ş.
2
MEHMET USLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MUCAHİT ALBAYRAK
ÜMRANİYESPOR
2
MUHAMMED HİMMET ERTÜRK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
MUSTAFA BAYRAM ÇAKIR
GAZİANTEPSPOR
2
MUSTAFA EMİRHAN ÖZYAŞAR
GAZİANTEPSPOR
2
OĞUZ YILMAZ
BALIKESİRSPOR BALTOK
2
OKTAY AYDİN
GAZİANTEPSPOR
2
RECEP AYDIN
ATİKER KONYASPOR
2
SEDAT AĞÇAY
MKE ANKARAGÜCÜ
2
SEFA YILMAZ
BOLUSPOR
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ÜMRANİYESPOR
2
SEZER ÖZMEN
ADANA DEMİRSPOR
2
SİNAN OSMANOĞLU
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
TAYLAN ANTALYALI
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2
TEVFİK ALTINDAĞ
ADANASPOR A.Ş.
2
TUGAY KACAR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
VLAGYIMIR KOMAN
ADANASPOR A.Ş.
2
YİĞİT İNCEDEMİR
ADANA DEMİRSPOR
2
YUSUF ABDİOĞLU
MKE ANKARAGÜCÜ
2
YUSUF ERDEM
GAZİANTEPSPOR
2
SANDRO FERREIRA ANDRE NASCIMENTO
GİRESUNSPOR
1
ABDULAZİZ SOLMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
ABDULKADİR KORKUT
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
AHMAD ABED
GİRESUNSPOR
1
AHMETHAN KÖSE
FENERBAHÇE A.Ş.
1
ALİ MERT AYDIN
ALTINORDU A.Ş.
1
ALPAY KOÇAKLI
ADANASPOR A.Ş.
1
ALPER ÖNAL
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
ANDAÇ GÜLERYÜZ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ASIM HAMZAÇEBİ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
BEKİR YILMAZ
ADANASPOR A.Ş.
1
BULUT KAYA
ÜMRANİYESPOR
1
CANER CAVLUN
BOLUSPOR
1
CENK GÜVENÇ
DENİZLİSPOR
1
CİHAN ÖZKAYMAK
DENİZLİSPOR
1
CLEYTON ALEXANDRE HENRIQUE SILVA
ÜMRANİYESPOR
1
ÇAĞRI ORTAKAYA
SAMSUNSPOR
1
DANIEL SVETOSLAVOV DIMOV
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
DEMBA SAVAGE
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
DENİZ VURAL
ALTINORDU A.Ş.
1
DORUKHAN TOKÖZ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ENES İSLAM İLKİN
SAMSUNSPOR
1
ERCAN YAZICI
SAMSUNSPOR
1
ERMIN ZEC
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
FOXI KETHEVOAMA
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
FURKAN ÇİL
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
FURKAN ŞİMŞEK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GALİP GÜZEL
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GEIRTON MARQUES AIRES
ADANA DEMİRSPOR
1
GEORGE FELIX MICHEL
ESKİŞEHİRSPOR
1
GÖKHAN ÇAMUR
GAZİANTEPSPOR
1
HARİS HARBA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
HARUN ENES NURAL
GAZİANTEPSPOR
1
HÜRRİYET GÜCER
ESKİŞEHİRSPOR
1
HÜSEYİN ATAKAN ÜNER
DENİZLİSPOR
1
IYAYI BELIEVE ATIEMWEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
İBRAHİM HALİL ÖNER
ESKİŞEHİRSPOR
1
İLKAY GÜL
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
JEFFERSON NOGUEIRA JUNIOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
JEFFREY NANA DARKO SARPONG
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
JONES DA SILVA LOPES
GİRESUNSPOR
1
KAĞAN MİRAY BAĞIŞ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
KENAN KARIŞIK
SAMSUNSPOR
1
KEREM CAN AKYÜZ
DENİZLİSPOR
1
KOFI AMOAKO ATTA
BURSASPOR
1
KUBİLAY AKTAŞ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
LUCIELMO PALHANO SOARES
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
MARWANE SAADANE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MEHMET ERDEM UĞURLU
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET GÖKTÜĞ BAKIRBAŞ
GÖZTEPE A.Ş.
1
MEHMET SAİT ÜZÜMCÜ
GAZİANTEPSPOR
1
MEHMET SEYFETTİN SEDEF
ÜMRANİYESPOR
1
MEHMET YİĞİT
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
MERTHAN AÇIL
ÜMRANİYESPOR
1
METİN YÜKSEL
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1
MUHAMMED DEMİRCİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MUSTAFA DURAK
BOLUSPOR
1
MUSTAFA SAMİ CAN KESKİN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
MÜSLÜM TALŞİK
GAZİANTEPSPOR
1
N'GUESSAN DAVY CLAUDE ANGAN
SAMSUNSPOR
1
NIKOLA MIKIC
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
ONUR AKBAY
ADANASPOR A.Ş.
1
ORHAN OVACIKLI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ÖMER ALP KULGA
DENİZLİSPOR
1
ÖMER BUĞDAYCI
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
RENATO ARAPI
BOLUSPOR
1
ROBIN YALÇIN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
1
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
SERHAN YILMAZ
GAZİANTEPSPOR
1
SEZGİN COŞKUN
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
1
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
TİMUR TEMELTAŞ
ÜMRANİYESPOR
1
UĞUR ARSLAN KURU
ALTINORDU A.Ş.
1
ULAŞ DOĞUŞ KAYA
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
1
ÜMİT KURT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
VINICIUS JOSE IGNACIO
ADANASPOR A.Ş.
1
WELLINGTON FERREIRA NASCIMENTO
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
YAKUP DEMİR
ADANASPOR A.Ş.
1
YASİN PALAZ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
ZAHİT FINDIK
GÜMÜŞHANESPOR
1
ZEKİ SİNANOĞLU
GAZİANTEPSPOR
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2017-2018 Sezonu TFF 1. Lig Arşivi
Gruplar: 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 20 9 5 68 38 30 69
2.MKE ANKARAGÜCÜ 34 18 9 7 55 34 21 63
3.BOLUSPOR 34 18 6 10 53 30 23 60
4.ÜMRANİYESPOR 34 17 8 9 49 35 14 59
5.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 34 14 11 9 56 44 12 53
6.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 34 15 8 11 57 38 19 53
7.ALTINORDU A.Ş. 34 15 8 11 55 45 10 53
8.BALIKESİRSPOR BALTOK 34 16 7 11 56 46 10 52
9.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 14 8 12 45 39 6 50
10.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 34 13 9 12 53 44 9 48
11.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 34 13 8 13 50 44 6 47
12.ADANASPOR A.Ş. 34 12 7 15 41 56 -15 43
13.ADANA DEMİRSPOR 34 11 8 15 44 47 -3 41
14.ESKİŞEHİRSPOR 34 12 8 14 63 56 7 41
15.DENİZLİSPOR 34 10 8 16 43 47 -4 38
16.SAMSUNSPOR 34 7 15 12 32 46 -14 36
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 34 7 3 24 31 80 -49 12
18.GAZİANTEPSPOR 34 2 4 28 18 100 -82 1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
MANİSASPOR 12
GAZİANTEPSPOR 9
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
04.05.2018 17:30 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
04.05.2018 17:30 ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
04.05.2018 17:30 BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
04.05.2018 17:30 GAZİANTEPSPOR 4 - 5 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 17:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
05.05.2018 17:00 ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 19:00 SAMSUNSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 19:00 BOLUSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
07.05.2018 19:00 MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
16.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
17.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
20.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
24.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 5 BOLUSPOR
25.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 4 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 2 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 2 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
29.Hafta
BOLUSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 8 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
30.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BOLUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 DENİZLİSPOR
31.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 5 - 0 SAMSUNSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 6 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BOLUSPOR
32.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
33.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 5 - 0 GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
34.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 4 - 5 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.