TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
SEMİH ŞENTÜRK
FENERBAHÇE
17
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
15
ALEXSANDRO DE SOUZA
FENERBAHÇE
14
ANTONIO DE NIGRIS GUAJARDO
ANKARASPOR A.Ş.
14
MEHMET YILDIZ
SİVASSPOR
14
UMUT BULUT
TRABZONSPOR A.Ş.
14
DEIVID DE SOUZA
FENERBAHÇE
11
GÖKDENİZ KARADENİZ
TRABZONSPOR A.Ş.
11
GÖKHAN ÜNAL
KAYSERİSPOR
11
HAKAN ŞÜKÜR
GALATASARAY A.Ş.
11
MATEJA KEZMAN
FENERBAHÇE
11
NECATİ ATEŞ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
11
SHABANI CHRISTOPHE NONDA
GALATASARAY A.Ş.
11
ÜMİT KARAN
GALATASARAY A.Ş.
11
BURAK YILMAZ
MANİSASPOR
10
DEYVISON ROGERIO DA SILVA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
10
MERT NOBRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
10
MOHAMED ALİ KURTULUŞ
SİVASSPOR
10
MURAT HACIOĞLU
KONYASPOR
10
YUSUF ŞİMŞEK
DENİZLİSPOR
10
MEHMET TOPUZ
KAYSERİSPOR
9
JONATHAN KAHNE TEHOUE
KONYASPOR
8
MATIAS EMILIO DELGADO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
OKAN ÖZTÜRK
GENÇLERBİRLİĞİ
8
SİLVİNO JOAO DE CARVALHO
MKE ANKARAGÜCÜ
8
VEYSEL CİHAN
KONYASPOR
8
ARDA TURAN
GALATASARAY A.Ş.
7
İVAN PETROV CVETKOV
SİVASSPOR
7
MEHMET ÇAKIR
GENÇLERBİRLİĞİ
7
MEHMET YILMAZ
ANKARASPOR A.Ş.
7
MUSA AYDIN
SİVASSPOR
7
PROMİSE İSAAC
GENÇLERBİRLİĞİ
7
SERKAN ATAK
HACETTEPE SPOR
7
ADRİANO PADİLHA NASCİMENTO
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
6
CEYHUN ERİŞ
KONYASPOR
6
HERVE GERMAIN TUM
BURSASPOR
6
İBRAHİM AKIN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
6
LEONARDO ANDRES IGLESIAS
KAYSERİSPOR
6
ROMAN KRATOCHVIL
DENİZLİSPOR
6
ANDRE ROBERTO SOARES DA SILVA
GAZİANTEPSPOR
5
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
MKE ANKARAGÜCÜ
5
BÜLENT KOCABEY
HACETTEPE SPOR
5
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
GENÇLERBİRLİĞİ
5
HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY A.Ş.
5
İLYAS KAHRAMAN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
5
KIRITA GIANI STELIAN
MKE ANKARAGÜCÜ
5
LINCOLN CASSIO DE SOUZA SOARES
GALATASARAY A.Ş.
5
MARCUS VINICIUS CESARIO
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
5
RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
SELÇUK İNAN
MANİSASPOR
5
SERHAT GÜLPINAR
DENİZLİSPOR
5
SİNAN KALOĞLU
BURSASPOR
5
ALTAN AKSOY
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ANDERSON RICARDO DOS SANTOS
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ANDRE FRANCISCO MORITZ
KASIMPAŞA
4
BURHAN EŞER
GENÇLERBİRLİĞİ
4
EKREM HAYYAM DAĞ
GAZİANTEPSPOR
4
FAHRİ TATAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
FRANCO DARIO CANGELE
KAYSERİSPOR
4
HASAN YİĞİT
DENİZLİSPOR
4
İBRAHİM ŞAHİN
HACETTEPE SPOR
4
İBRAHİM TORAMAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
MEHMET EREN BOYRAZ
KAYSERİSPOR
4
MURAT ERDOĞAN
MKE ANKARAGÜCÜ
4
MUSTAFA SARP
BURSASPOR
4
RAFAEL MARDUES MARIANO
MANİSASPOR
4
SANDRO DA SILVA MENDONÇA
HACETTEPE SPOR
4
SEZER BADUR
SİVASSPOR
4
UĞUR YILDIRIM
SİVASSPOR
4
ABDULLAH ELYASA SÜME
MKE ANKARAGÜCÜ
3
ALİ CANSUN BEGEÇARSLAN
GAZİANTEPSPOR
3
ALİOUM SAİDOU
KAYSERİSPOR
3
AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
3
BÜLENT BÖLÜKBAŞI
GAZİANTEPSPOR
3
DIMITAR IVANOV IVANKOV
KAYSERİSPOR
3
EDUARDO LUIS ABONIZI DE SOUZA
FENERBAHÇE
3
ELIONAR NASCIMENTO RIBEIRO
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ERDAL KILIÇASLAN
GAZİANTEPSPOR
3
FATİH EGEDİK
DENİZLİSPOR
3
GÜRAY VURAL
DENİZLİSPOR
3
IBRAHIMA YATTARA
TRABZONSPOR A.Ş.
3
İBRAHİM KAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
J.A.DUARTEF. FERNANDES
KONYASPOR
3
KEMAL OKYAY
KAYSERİSPOR
3
KERİM ZENGİN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
3
KORAY ÇÖLGECEN
KAYSERİSPOR
3
LEANDRO CHAVES RODRIGUES
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
MEHMET AURELIO
FENERBAHÇE
3
METİN AKAN
MANİSASPOR
3
MILE STERJOVSKI
HACETTEPE SPOR
3
MURAT TOSUN
ANKARASPOR A.Ş.
3
MUSTAFA ÇİÇEK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ÖZGÜR ÖÇAL
KASIMPAŞA
3
SEDAT AĞÇAY
KONYASPOR
3
SELAHATTİN KINALI
DENİZLİSPOR
3
SERDAR ÖZKAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
SERKAN ÇALIK
GALATASARAY A.Ş.
3
SERVET ÇETİN
GALATASARAY A.Ş.
3
SIDNEY CRİSTİANO DOS SANTOS
ANKARASPOR A.Ş.
3
TAYFUN CORA
TRABZONSPOR A.Ş.
3
WASHINGTON LUIZ MASCARENHAS SILVA
KONYASPOR
3
ZAFER BİRYOL
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
ADEM KOÇAK
ANKARASPOR A.Ş.
2
ALİ BİLGİN
FENERBAHÇE
2
AYDIN TOSCALI
KAYSERİSPOR
2
AYMAN MOHAMED ABDELAZİZ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
BARIŞ MEMİŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
BARIŞ ÖZBEK
GALATASARAY A.Ş.
2
CANER CELEP
DENİZLİSPOR
2
CARLOS ALBERTO DOS SANTOS GOMES
DENİZLİSPOR
2
CRISTIAN RODRIGO ZURITA
GAZİANTEPSPOR
2
EDOUARD LEOPOLD CISSE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ENGİN BAYTAR
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ENGİN MEMİŞLER
DENİZLİSPOR
2
ERHAN ALBAYRAK
ANKARASPOR A.Ş.
2
ERHAN KÜÇÜK
KASIMPAŞA
2
ESER YAĞMUR
BURSASPOR
2
FATİH YİĞEN
DENİZLİSPOR
2
GÖKÇEK VEDERSON
FENERBAHÇE
2
GÖKHAN EMRECİKSİN
MKE ANKARAGÜCÜ
2
GÖKHAN KABA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
HERLYN YSRAEL ZUNİGA YANEZ
BURSASPOR
2
JENS BERTHEL ASKOU
KASIMPAŞA
2
JOSEPH DESIRE MAWAYE
KASIMPAŞA
2
KABA DIAWARA
MKE ANKARAGÜCÜ
2
KAUE CAETANO DA SİLVA
KONYASPOR
2
KEMAL ASLAN
FENERBAHÇE
2
KEREM ŞERAS
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MAMADOU ALIMMOU DIALLO
SİVASSPOR
2
MEHMET NAS
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MEHMET ŞEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MURAT CEYLAN
GAZİANTEPSPOR
2
MURAT DURUER
MKE ANKARAGÜCÜ
2
MURAT SÖZGELMEZ
SİVASSPOR
2
PINI FELIX BALALI
SİVASSPOR
2
RICARDO LUIS POZZI RODRIGUES
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ROBERTO CARLOS DA SİLVA ROCHA
FENERBAHÇE
2
SELÇUK ŞAHİN
FENERBAHÇE
2
SERTAN ESER
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
2
ŞENER AŞKAROĞLU
MANİSASPOR
2
UĞUR İNCEMAN
MANİSASPOR
2
VELICE SUMULIKOSKI
BURSASPOR
2
VELİ ACAR
BURSASPOR
2
VOLKAN ŞEN
BURSASPOR
2
ABDURRAHMAN DERELİ
SİVASSPOR
1
AHMET DURSUN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ALİ BAYRAKTAR
GAZİANTEPSPOR
1
ALİ TANDOĞAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ALPASLAN KARTAL
KASIMPAŞA
1
AYDIN KARABULUT
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
AYHAN AKMAN
GALATASARAY A.Ş.
1
BARBAROS BAHADIR BARUT
KASIMPAŞA
1
BATUHAN KARADENİZ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
BİLAL KISA
ANKARASPOR A.Ş.
1
BURAK KARADUMAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
BÜLENT ERTUĞRUL
DENİZLİSPOR
1
CAN CUMHUR BOZACI
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
CEDRIC CYRIL SABIN
KONYASPOR
1
CEM CAN
MKE ANKARAGÜCÜ
1
CHRISTIAN AKANDE KOTCHONI
DENİZLİSPOR
1
CİHAN HASPOLATLI
BURSASPOR
1
ÇAĞDAŞ ATAN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
D.SERGIO DANİEL ORTEMAN RODRIGUEZ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
DELIO CESAR TOLEDO RODAS
KAYSERİSPOR
1
EDİZ BAHTİYAROĞLU
ANKARASPOR A.Ş.
1
EFE İNANÇ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
EGEMEN KORKMAZ
BURSASPOR
1
EMRAH EREN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
EMRE AŞIK
ANKARASPOR A.Ş.
1
ERDAL GÜNEŞ
GAZİANTEPSPOR
1
ERGİN KELEŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ERHAN GÜVEN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ERKAN SEKMAN
KONYASPOR
1
ERMAN KILIÇ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ERMAN ÖZGÜR
KONYASPOR
1
ERSEN MARTİN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
FERDİ ELMAS
ANKARASPOR A.Ş.
1
FRANSERGIO EURIPEDES FERREIRA BASTOS
KASIMPAŞA
1
GÖKHAN GÜLEÇ
DENİZLİSPOR
1
GÖKHAN KÖK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GUSTAVO ANDRES VICTORIA RAVE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GÜVEN VAROL
MANİSASPOR
1
HAKAN ASLANTAŞ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
HAMILTON HENIO FERRE CALHEIROS
ANKARASPOR A.Ş.
1
HASAN GÖKHAN ŞAŞ
GALATASARAY A.Ş.
1
HAYRETTİN YERLİKAYA
SİVASSPOR
1
HÜSEYİN ÇİMŞİR
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ILGAR GURBANOV
SİVASSPOR
1
İHSAN BURAK ÖZSARAÇ
KONYASPOR
1
İLHAN EKER
HACETTEPE SPOR
1
İLHAN ŞAHİN
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
İLHAN UMMAK
SİVASSPOR
1
JOSE ANTONIO DOS SANTOS SILVA
MANİSASPOR
1
JOSEF DVORNİK
MANİSASPOR
1
JULIO CESAR MENDES MOREIRA
DENİZLİSPOR
1
KADİR BEKMEZCİ
HACETTEPE SPOR
1
KAMBER ARSLAN
KAYSERİSPOR
1
KEMAL YILDIRIM
HACETTEPE SPOR
1
KÜRŞAT DUYMUŞ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MARCELO ADRIAN CARRUSCA
GALATASARAY A.Ş.
1
MEHMET TOPAL
GALATASARAY A.Ş.
1
MERTHAN AÇIL
KASIMPAŞA
1
MICHAEL PETKOVIC
SİVASSPOR
1
MURAT AKYÜZ
ANKARASPOR A.Ş.
1
MURAT KALKAN
HACETTEPE SPOR
1
MURAT OCAK
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
MUSA KUŞ
DENİZLİSPOR
1
MUSTAFA KEÇELİ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
NICHOLAS ALBERTO CARLE
GENÇLERBİRLİĞİ
1
OKAN BURUK
GALATASARAY A.Ş.
1
OUMAR KALABANE
MANİSASPOR
1
ÖMER ERDOĞAN
BURSASPOR
1
ÖZGÜR VOLKAN YILDIRIM
GAZİANTEPSPOR
1
REMZİ GİRAY KAÇAR
HACETTEPE SPOR
1
RONALD GUTIERREZ FLORES
BURSASPOR
1
SABRİ SARIOĞLU
GALATASARAY A.Ş.
1
SAVAŞ ESEN
HACETTEPE SPOR
1
SERCAN YILDIRIM
BURSASPOR
1
SERDAR AKDOĞAN
KASIMPAŞA
1
SERHAT AKYÜZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
SEZER ÖZTÜRK
MANİSASPOR
1
STEPHANE SEBASTİEN BORBICONI
MANİSASPOR
1
TAYFUN TÜRKMEN
ANKARASPOR A.Ş.
1
TEVFİK ALTINDAĞ
MKE ANKARAGÜCÜ
1
TEVFİK KÖSE
ANKARASPOR A.Ş.
1
TÜMER METİN
FENERBAHÇE
1
UĞUR IŞIKAL
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
1
ÜMİT BOZKURT
MANİSASPOR
1
VOLKAN YAMAN
GALATASARAY A.Ş.
1
YASİN ÇELİK
MKE ANKARAGÜCÜ
1
YEKTA KURTULUŞ
KASIMPAŞA
1
YENAL TUNCER
BURSASPOR
1
YUSUF KURTULUŞ
KONYASPOR
1
 
Gruplar: 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 34 24 7 3 64 23 41 79
2.FENERBAHÇE A.Ş. 34 22 7 5 72 37 35 73
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 34 23 4 7 58 32 26 73
4.SİVASSPOR 34 23 4 7 57 29 28 73
5.KAYSERİSPOR 34 15 10 9 50 31 19 55
6.TRABZONSPOR A.Ş. 34 14 7 13 44 39 5 49
7.DENİZLİSPOR 34 13 6 15 48 48 0 45
8.MKE ANKARAGÜCÜ 34 11 10 13 36 44 -8 43
9.GAZİANTEPSPOR 34 11 10 13 36 45 -9 43
10.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 34 10 11 13 35 38 -3 41
11.HACETTEPE SPOR 34 10 10 14 30 36 -6 40
12.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 34 10 8 16 44 47 -3 38
13.BURSASPOR 34 9 11 14 31 40 -9 38
14.ATİKER KONYASPOR 34 10 6 18 37 64 -27 36
15.GENÇLERBİRLİĞİ 34 9 8 17 44 51 -7 35
16.MANİSASPOR 34 7 8 19 42 62 -20 29
17.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 7 8 19 32 64 -32 29
18.KASIMPAŞA A.Ş. 34 8 5 21 26 56 -30 29

10.05.2008 15:00 GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR Detaylar Detaylar
10.05.2008 15:00 DENİZLİSPOR 5 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR Detaylar Detaylar
10.05.2008 15:00 KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
10.05.2008 15:00 ANKARASPOR A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
10.05.2008 19:00 TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE Detaylar Detaylar
10.05.2008 19:00 GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR Detaylar Detaylar
10.05.2008 19:00 KASIMPAŞA 2 - 1 KONYASPOR Detaylar Detaylar
10.05.2008 19:05 BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 VESTEL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
10.05.2008 19:06 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 SİVASSPOR Detaylar Detaylar
Turkcell Süper Lig
Sezon 2007-2008

1.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 KONYASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA
KAYSERİSPOR 3 - 1 VESTEL MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 3 SİVASSPOR
2.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 DENİZLİSPOR
KONYASPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
VESTEL MANİSASPOR 2 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KASIMPAŞA 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
3.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE 1 - 0 SİVASSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 5 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 KASIMPAŞA
DENİZLİSPOR 3 - 2 VESTEL MANİSASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 1 KONYASPOR
4.Hafta
BURSASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KONYASPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 KAYSERİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
VESTEL MANİSASPOR 2 - 2 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA 3 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
5.Hafta
SİVASSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 0 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 0 KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 VESTEL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 4 - 3 KAYSERİSPOR
6.Hafta
VESTEL MANİSASPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KONYASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 2 SİVASSPOR
7.Hafta
FENERBAHÇE 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 KAYSERİSPOR
SİVASSPOR 3 - 2 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 KASIMPAŞA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 4 - 1 VESTEL MANİSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 KONYASPOR
8.Hafta
KASIMPAŞA 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
VESTEL MANİSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE
BURSASPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
KONYASPOR 3 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KAYSERİSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
9.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 0 BURSASPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 0 KASIMPAŞA
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE 4 - 1 KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 3 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 1 - 0 VESTEL MANİSASPOR
10.Hafta
KAYSERİSPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 1 - 2 FENERBAHÇE
VESTEL MANİSASPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
BURSASPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KONYASPOR 2 - 1 SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
11.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 1 KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 4 - 0 KASIMPAŞA
BURSASPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR 1 - 4 VESTEL MANİSASPOR
12.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA 1 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
VESTEL MANİSASPOR 1 - 1 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
KONYASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KAYSERİSPOR 2 - 1 FENERBAHÇE
13.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
FENERBAHÇE 4 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 VESTEL MANİSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 0 KASIMPAŞA
BURSASPOR 1 - 0 KONYASPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
SİVASSPOR 1 - 0 KAYSERİSPOR
14.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 0 - 2 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
VESTEL MANİSASPOR 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 0 SİVASSPOR
15.Hafta
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 2 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 0 KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KONYASPOR 4 - 2 VESTEL MANİSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
16.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 KONYASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 4 - 1 BURSASPOR
KASIMPAŞA 2 - 2 VESTEL MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 FENERBAHÇE
17.Hafta
VESTEL MANİSASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 3 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 KAYSERİSPOR
BURSASPOR 0 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 0 GALATASARAY A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
18.Hafta
KASIMPAŞA 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 5 GALATASARAY A.Ş.
KONYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
SİVASSPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
VESTEL MANİSASPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
19.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 4 - 2 KASIMPAŞA
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 2 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 5 FENERBAHÇE
DENİZLİSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR 3 - 0 KONYASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 VESTEL MANİSASPOR
20.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 3 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
KASIMPAŞA 0 - 2 KAYSERİSPOR
VESTEL MANİSASPOR 3 - 2 DENİZLİSPOR
SİVASSPOR 1 - 4 FENERBAHÇE
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 4 GALATASARAY A.Ş.
KONYASPOR 1 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
BURSASPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 4 TRABZONSPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
GALATASARAY A.Ş. 6 - 3 VESTEL MANİSASPOR
KAYSERİSPOR 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 1 KONYASPOR
FENERBAHÇE 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 BURSASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA
22.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 4 FENERBAHÇE
BURSASPOR 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 1 SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 ANKARASPOR A.Ş.
VESTEL MANİSASPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
KAYSERİSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA 1 - 0 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
23.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
FENERBAHÇE 0 - 2 BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 1 KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 1 KASIMPAŞA
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 2 VESTEL MANİSASPOR
SİVASSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 3 KAYSERİSPOR
24.Hafta
KONYASPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
VESTEL MANİSASPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
BURSASPOR 0 - 1 SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
25.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 5 - 0 KONYASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 ANKARASPOR A.Ş.
SİVASSPOR 3 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 2 - 2 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 4 - 1 VESTEL MANİSASPOR
26.Hafta
VESTEL MANİSASPOR 1 - 1 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
ANKARASPOR A.Ş. 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
KONYASPOR 1 - 4 FENERBAHÇE
KASIMPAŞA 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
27.Hafta
FENERBAHÇE 3 - 0 KASIMPAŞA
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 1 - 0 VESTEL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BURSASPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 2 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 3 ANKARASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 KONYASPOR
28.Hafta
DENİZLİSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 2 FENERBAHÇE
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
VESTEL MANİSASPOR 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
KASIMPAŞA 0 - 4 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BURSASPOR
KONYASPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
29.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
FENERBAHÇE 2 - 1 KAYSERİSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
SİVASSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR 1 - 0 VESTEL MANİSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 2 - 2 KONYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
30.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
KONYASPOR 2 - 0 BURSASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 1 SİVASSPOR
KASIMPAŞA 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
VESTEL MANİSASPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ANKARASPOR A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE
31.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 VESTEL MANİSASPOR
FENERBAHÇE 4 - 1 DENİZLİSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 1 - 0 KASIMPAŞA
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 3 KONYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0 - 3 GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 1 - 1 KAYSERİSPOR
32.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
VESTEL MANİSASPOR 2 - 0 KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 BURSASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
KAYSERİSPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR
KASIMPAŞA 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 FENERBAHÇE
33.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR 0 - 1 ANKARASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 1 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
VESTEL MANİSASPOR 1 - 2 KASIMPAŞA
SİVASSPOR 3 - 5 GALATASARAY A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 0 - 1 KAYSERİSPOR
KONYASPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
34.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 FENERBAHÇE
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ OFTAŞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 SİVASSPOR
DENİZLİSPOR 5 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 KONYASPOR
KAYSERİSPOR 0 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 VESTEL MANİSASPOR
ANKARASPOR A.Ş. 1 - 1 BURSASPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
2007-2008 Sezonu Yıllığı
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.