TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Sağlık Kurulu » Sağlık Kurulu Haber Detay
TFF Futbolda Psikolojik Performans Danışmanlığı Eğitimi Kursu açılıyor 30.04.2014
TFF Futbolda Psikolojik Performans Danışmanlığı Eğitimi Kursu açılıyor

TFF Sağlık Kurulu'nun düzenleyeceği, kulüplerde görev alacak Psikolojik Performans Danışmanları 1. Basamak Eğitim Kursu 20-22 Mayıs 2014 tarihlerinde The Green Park Pendik Hotel'de yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde açılan kursa; tıp, psikoloji, rehberlik ve psikolojik danışmanlık ile spor bilimleri disiplinlerinin birinden lisans veya psikoloji ile ilgili alanlarda lisansüstü eğitime sahip kişiler başvurabilecek.

Önemli duyuru; Kursumuza katılmak için daha önceden başvuru yapıp verilen süre içinde ödemesini yapmayanlar olduğundan dolayı kısıtlı sayıda kontenjan açılmıştır. Kurs detayları bölümünde bulunan başvuru formumuz aktif hale getirilmiştir. Kursa katılmak isteyenlerin formlarını doldurarak 02 Mayıs Cuma mesai bitimine kadar ödemelerini formda bilgilerini bulanan bankaya yapmaları gerekmektedir. Kontenjan dolduğunda başvuru formu tekrar kaldırılacaktır. Dekontun ve belgelerin gönderileceği fax numarası ve e-posta adreslerini içeren bilgileri yine haberin detay bölümünde görebilirsiniz.

KURS DETAYLARI VE BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.