TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Efes Pilsen Futsal Ligi'nde dörtlü final başladı 8.06.2011
Efes Pilsen Futsal Liginde dörtlü final başladı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Genel Direktörlüğü tarafından düzenlenen Efes Pilsen Futsal Ligi'nin dörtlü finali bugün Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü BESYO Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmalarla başladı. Futsal Milli Takım Teknik Direktörü Ömer Kaner'in de izlediği karşılaşmalar sonucunda Kayseri Atatürk Lisesi Spor Kulübü'nü 7-2 yenen Çamlaraltı Koleji Ege Elitspor ile Seyhan Belediyesi'ni 4-2 mağlup eden İstanbul Üniversitesi Spor Külübü yarın saat 17:00'de şampiyonluk için mücadele edecekler. Kayseri Atatürk Lisesi Spor Kulübü ile Seyhan Belediyesi ise saat 14:00'te üçüncülük maçı oynayacaklar. Anadolu Üniversitesi 2 Eylül Kampüsü BESYO Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmalar Sportstv'den canlı olarak yayınlanacak. Es - Es Bandosunun eşlik edeceği final gününde, Eskişehirsporlu eski ünlü futbolcular da bir gösteri maçı yapacak.

31 Aralık 2010'da Ankara Bölgesi maçlarıyla başlayan ve 16 bölgeden yaklaşık 90 takım ile 1800 oyuncunun mücadele ettiği Efes Pilsen Futsal Ligi'nde şampiyon olan takım Türkiye'yi UEFA Avrupa Futsal Kupası'nda temsil etme hakkını elde edecek.

3. yılına giren Efes Pilsen Futsal Ligi'nde, İstanbul (2 bölge), İzmir (2 bölge), Bursa, Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Samsun, Adana, Trabzon, Kayseri, Malatya, Erzincan, Ağrı ve Van bölgelerinden katılan takımlar arasında gerçekleştirilen eleme müsabakaları sonucu 16 bölge merkezinde bölge birincileri belirlendi. İlk 16'ya giren takımlar, doğu ve batı şeklinde 2 farklı grupta tek devreli üst lig müsabakalarını gerçekleştirdi. Bu gruplarda ilk 2 sırayı alan takımlardan; batı grubu ikincisi ile doğu grubu birincisi ve batı grubu birincisi ile doğu grubu ikincisi dörtlü finalde yer almaya hak kazandı.

Efes Pilsen Futsal Ligi dörtlü final sonuçları ve programı şöyle:

8 Haziran 2011 Çarşamba

ÇAMLARALTI KOLEJİ EGE ELİTSPOR 7 - 2 ATATÜRK LİSESİ SPOR KULÜBÜ
SEYHAN BLD. SPOR 2 - 4 İSTANBUL ÜNV. SPOR KULÜBÜ

9 Haziran 2011 Perşembe

Saat 14:00  Üçüncülük Maçı, ATATÜRK LİSESİ SPOR KULÜBÜ - SEYHAN BLD. SPOR
Saat 15:30  Es Es Bandosu ve Gösteri maçı
Saat 17:00  Final Maçı, ÇAMLARALTI KOLEJİ EGE ELİTSPOR - İSTANBUL ÜNV. SPOR KULÜBÜ

Efes Pilsen Futsal Ligi Dörtlü Final
Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.