TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
PTT 1. Lig Play-Off Finali hakemleri açıklandı 03.06.2015

Spor Toto Süper Lig'e yükselecek son takımın belirleneceği PTT 1. Lig Play-Off Final karşılaşması Samsunspor ile Antalyaspor A.Ş. arasında 5 Haziran Cuma günü saat 20.00'de İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak.

Karşılaşma programı, hakemler, gözlemci ve temsilciler şöyle:



Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu -  6 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.09.2016
20:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) FIRAT AYDINUS
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) ÜMİT ÖZTÜRK
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) İSMAİL DAĞYARAN
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK
01.10.2016
16:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) ALİ PALABIYIK
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) EKREM KAN
(D) SERKAN TOKAT
(G) HAMZA IŞIN
(T) YUSUF ÇELİK
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) CEVAT OCAK
01.10.2016
16:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) SERKAN OK
(Y) ERKAN AKBULUT
(D) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(G) SABRİ ÇELİK
(T) BİRKAN ÇALIŞKAN
(T) ERKİN ADALAR
(T) OSMAN KAYAALP
01.10.2016
19:00
KAMİL OCAK GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
BURSASPOR (H) TOLGA ÖZKALFA
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) AHMET SERT
(T) MURAT KUTANİŞ
(T) KEMAL ÖZBEK
01.10.2016
19:00
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) ALPER ULUSOY
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) SIRRI TUĞ
(T) REFİK EMRE
02.10.2016
16:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) HALİL UMUT MELER
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
(T) ERHAN ASLAN
02.10.2016
16:00
ALANYA OBA STADI AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) HAKAN CEYLAN
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) NİHAT DOKER
(T) AHMET SERT
(T) TEMEL TÜYSÜZ
02.10.2016
19:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) METE KALKAVAN
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) SERKAN ÇINAR
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) FAİK DEMEZ
(T) ALİ TEMİZ
(T) ERCAN OKUR
02.10.2016
19:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) MEHMET METİN
(Y) SERDAR DİYADİN
(D) ARDA KARDEŞLER
(G) OĞUZ SARVAN
(T) ALTAN KUTUCU
(T) YILDIRAY ARSLAN
(T) HAKAN YAPAN

TFF 1.Lig -  6 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
01.10.2016
16:00
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
MANİSASPOR (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) MURAT TEMEL
(Y) SONER MARAŞ
(D) LEVENT BALCI
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) SÜLEYMAN KUTAY
01.10.2016
19:00
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
ELAZIĞSPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) OKTAY TAŞ
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) NURSEN ÇOKAK
(T) AYDIN BALKANLI
01.10.2016
19:00
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) CANER AK
(Y) OSMAN KARAKAŞ
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) BURAK ŞEKER
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) MAHMUT KAYHAN
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
02.10.2016
16:00
ESKİŞEHİR ATATÜRK
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) KERİM ALTIAY
02.10.2016
16:00
YENİ 4 EYLÜL STADI SİVASSPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) KORAY GENÇERLER
(Y) KAMİL ÇETİN
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) MURAT YAMAK
(T) RIDVAN ÇALIKUŞU
02.10.2016
16:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) EKREM İNCİ
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
02.10.2016
19:00
MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) MEHMET KISAL
(D) FERHAN KESTANLIOĞLU
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) ÜNAL AKÇA
02.10.2016
19:00
MALATYA İNÖNÜ YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) MURAT ÖZCAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(G) MÜRVET SEZER
(T) MEHMET TUNA
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
02.10.2016
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) İLKER TAKPAK
(Y) SEZGİN ÇINAR
(D) ÖZKAN ÇELİKER
(G) TANER GİZLENCİ
(T) ORHAN TATAR
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU

Spor Toto 2.Lig -  Grup Beyaz -  5 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
01.10.2016
13:30
VEFA FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR (H) HASAN AVCI
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) HÜSEYİN KIVANÇ DURMAZ
(D) KORAY CAN KARADEDELİ
(G) İSMAİL ZEYBEK
(T) ALPER YÜCEL
(T) HAKAN ALTINKAYA
02.10.2016
13:30
BEYLERBEYİ 75.YIL ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) HARUN DAĞDEVİREN
(D) TURGUT DOMAN
(G) ENGİN GÜNER
(T) ERKAN GÜLDAŞ
02.10.2016
13:30
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) YASİN KOL
(Y) YAKUP BULUT
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) SİNAN DERECİ
(G) ADEM AYDIN
(T) BEKİR ŞEKER
(T) VELİ KESER
02.10.2016
13:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) YİĞİT ARSLAN
(Y) MEHMET ÖZTAN
(Y) HALİL İBRAHİM ATABAY
(D) ERSİN İŞSEVER
(G) ZİYA ÇETİN
(T) EMİN REŞAT
02.10.2016
14:30
KAZIM KARABEKİR STADI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) YUNUS TAŞKIN
(Y) UFUK UĞURLU
(D) SEZER POLAT
(G) DİLAVER YAR
(T) ATAKAN ALAN
(T) OSMAN YILDIRIM
02.10.2016
15:00
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
PENDİKSPOR (H) DENİZ KÜKREK
(Y) İLKER KARACİĞER
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(D) ORHAN FAHLIOĞULLARI
(G) MUAMMER TOKAT
(T) ZİYA DİLMEN
02.10.2016
15:00
DEVREK İLÇE STADI
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. (H) ALİ ZAĞLI
(Y) ERSİN ERBAY
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) GÖKHAN ESEN
(G) YAŞAR FİLİZ
(T) MÜMİN TOSLALI
02.10.2016
15:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) FATİH PAZI
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(D) CİHAN AYDIN
(G) DİLAN DENİZ GÖKCEK İŞCAN
(T) İBRAHİM ONAYLI
02.10.2016
15:30
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) ESER BİRİNCİ
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ
(Y) ANIL USTA
(D) MERT TÜRK
(G) M.KAMİL BİRİCİK
(T) NECMİ KAPAR

Spor Toto 2.Lig -  Grup Kırmızı -  5 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.10.2016
13:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR -
Detaylar
TOKATSPOR (H) YAŞAR CAN TEMİZEL
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) ARDA DARCAN
(D) MUSTAFA HAN
(G) MESUT CARIK
(T) SERKAN KURAL
02.10.2016
14:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
EYÜPSPOR (H) ADEM SARITAŞ
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) FİKRET ÜNAL
(D) GÖKMEN KARATAŞ
(G) ZAFER AKYÜZ
(T) ADNAN KURT
02.10.2016
14:30
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) YAVUZ ÇETİN
(Y) HARUN REŞİT GÜNGÖR
(Y) MESUT KÜÇÜKARSLAN
(D) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(G) ZİYA FİDAN
(T) SELÇUK KAYA
02.10.2016
15:00
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) MURAT ERDOĞAN
(Y) HULUSİ AKIRŞAN
(Y) YAKUP YILMAZ
(D) MUSTAFA ÜNLÜ
(G) NEJAT SÜMER
(T) ŞENER AYDOĞDU
02.10.2016
15:00
ANKARA 19 MAYIS
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(D) MELİH ORTAKCI
(G) MEHMET FATİH GÖKÇE
(T) S.ZAFER FALAY
(T) METİN DOĞAN
02.10.2016
15:00
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) SERHAD ÜRKMEZ
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) TOLGA AHMET KALAYCI
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) RIFAT YERLİKAYA
02.10.2016
15:00
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) SERKAN ERGÜN
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(Y) MUSTAFA CÜNEYD ÇALIŞKAN
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(T) KAMİL KILINÇ
02.10.2016
15:30
MENEMEN İLÇE MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
SARIYER (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(D) R.ALKIM AKSOY
(G) TUNCAY UÇAR
(T) BÜLENT BALTA
(T) SONER ÖZDEMİR
02.10.2016
15:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
KIRKLARELİSPOR (H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) VURAL GÜL
(G) AHMET ŞAHİN
(T) ABDULLAH SEVİNÇLİ

Spor Toto 3.Lig -  Grup 01 -  5 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
01.10.2016
13:30
KARTAL STADYUMU
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
KARTALSPOR -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) BURAK GÜLTEK
(Y) YAKUP KEÇECİ
(D) ALİ YAKUT
(G) ŞERAFETTİN KÖSTERELİOĞLU
(T) ALİ KOÇ
01.10.2016
13:30
15 TEMMUZ STADI SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR -
Detaylar
24ERZİNCANSPOR (H) TOLGA SANCAK
(Y) KASIM OYARÇİN
(Y) ORHAN TÜRKOĞLU
(D) MURAT KASAP
(G) HASAN AYKIRI
(T) ENGİN BAYRAKTAR
01.10.2016
14:30
GENÇ OSMAN 1 NOLU MERKEZ SEMT SAHASI BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) KEMAL ELMAS
(D) ABDURRAHİM GARGİ
(G) SERTAN BAKAN
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
01.10.2016
15:00
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) ERKOÇ KORAY DOĞAN
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) METİN CEBECİ
(D) RAUF TÜRKMEN
(G) YUSUF GÖMEÇ
(T) ÖZCAN ŞABAN MÜFTÜOĞLUGİL
01.10.2016
15:00
İSMET ATLI STADI KOZAN BLD.SPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) İLKER YASİN AVCI
(Y) MURAT GÜÇLÜ
(Y) ERDİNÇ ZENGİ
(D) MERT KOR
(G) HASBİ ALPASLAN
(T) HAKKI ULUCAN
01.10.2016
15:30
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
KÜTAHYASPOR (H) OZAN BİLEYCİ
(Y) OKAN AKBAL
(Y) SELİM KONUKÇU
(D) KENAN BARIŞ SOYSAL
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
01.10.2016
15:30
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR (H) EMRE TÜRKMEN
(Y) ALİ MURAT KAYA
(Y) MEHMET ÖCAL
(D) ÜMİT KAYA
(G) ERDAL ORMAN
(T) TUĞBAY İNAN
01.10.2016
15:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ KOCAELİSPOR -
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) NURİ KARAHANÇER
(Y) ALİ ETLİKCİ
(Y) AHMET ULU
(D) GÖKHAN COŞAR
(G) ABDULLAH AYAR
(T) BÜNYAMİN ÇİFTÇİ
(T) SÜLEYMAN BASA
01.10.2016
15:30
BUCA İLÇE STADI (ESKİ) ALTAY -
Detaylar
CİZRE SPOR (H) SEZER YALÇIN
(Y) KEMAL MAVİ
(Y) BARKIN GÜDÜ
(D) SELAMET YILMAZ
(G) MEHMET ALEMDAR
(T) ALTAN YENİCE
(T) HAKAN BAŞ

Spor Toto 3.Lig -  Grup 02 -  5 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.10.2016
13:30
VEFA HALİDE EDİP ADIVARSPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) ALİ KILIÇ
(D) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(G) ALKAN AKGÜL
(T) ENDER OKŞAR
02.10.2016
14:30
YOMRA İLÇE SAHASI YOMRASPOR -
Detaylar
DÜZCESPOR (H) MÜJDAT DUMAN
(Y) SERDAR İLA
(Y) MEHMET AKINCIK
(D) MEHMET ZEKİ UZAR
(G) MEHMET KARANLIK
(T) İLKER EMİR
02.10.2016
14:30
PAZAR İLÇE PAZARSPOR -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. (H) YALÇIN TAŞKINFURAT
(Y) MEHMET ALİ AKKOR
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(D) MEHMET TÜRKMEN
(G) MEHMET GÜVEN
(T) CELİL TAŞKIN
(T) SADETTİN DAĞ
02.10.2016
14:30
TUNCELİ ATATÜRK DERSİM SPOR -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) ŞAHİN BERKER
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN
(Y) ALİ TUNA
(D) EMRAH ULUÇAY
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
(T) İBRAHİM SARITAŞ
02.10.2016
15:00
ERBAA İLÇE ERBAASPOR -
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) HİDAYET YASİR ÇİMEN
(Y) GENCEHAN ŞAHNAR
(Y) EMRE DOĞU
(D) MEHMET EMİN ALIR
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) FATİH ÖZTÜRK
02.10.2016
15:30
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR (H) SABİT SELVİ
(Y) RAHMAN KALYONCU
(Y) BİRTAN YAVUZ
(D) ŞEFİK ÖNER
(G) FELAT TEKEŞ
(T) BÜLENT UYGUR
02.10.2016
15:30
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) SERKAN ÖNSAL
(Y) NECDET ÇELİK
(Y) KADİR BEYAZ
(D) ÖZGÜR ERDOĞAN
(G) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(T) KORAY BAKIŞ
02.10.2016
15:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ DERİNCE SPOR A.Ş. -
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) BURAK KALKANDELEN
(Y) EMRAH AKKAYA
(Y) AHMET YAŞILAK
(D) ATAKAN KOZİK
(G) İRFAN ÇAKIR
(T) NEVZAT SÜZEN
02.10.2016
15:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) GÜREL UZUNER
(Y) ÖZCAN GENEL
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) DURSUN CAN
(G) İLHAMİ ÇETİN
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ

Spor Toto 3.Lig -  Grup 03 -  5 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
01.10.2016
13:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE BAYRAMPAŞA -
Detaylar
12 BİNGÖL SPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL
(D) NECMİ DEMİR
(G) YALÇIN KILIÇER
(T) ÖZER KORKMAZ
(T) ALİ AĞILÖNÜ
02.10.2016
14:30
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. -
Detaylar
MALTEPESPOR (H) LEVENT AKTAN
(Y) ÖZMEN ATALAY
(Y) SERCAN ERTEMÇÖZ
(D) FAİK POLAT
(G) HABEŞİ BİLAL KUTLU
(T) ETHEM ERSAN
(T) İLKER ÖZKAN
02.10.2016
14:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZİZ BELEDİYESPOR -
Detaylar
PAYASSPOR (H) EMRE KARGIN
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(Y) SERDAR MERSİNLİ
(D) UĞUR ÖNAY
(G) CAHİT KUM
(T) GÜROL KORKMAZ
02.10.2016
14:30
19 EYLÜL STADI ORDUSPOR -
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR (H) UĞURCAN TOZLU
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) MEHMET SALDIRANER
(D) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
02.10.2016
15:00
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
MUĞLASPOR (H) İLKER GÜNEŞ
(Y) CAN ÖZTEKİN
(Y) MURAT ALTAN
(D) OKAN BÜYÜKVESEK
(G) MUHİTTİN GÜRSES
(T) ERCÜMENT TAPCI
02.10.2016
15:30
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİSPOR -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR (H) YAKUP BAKIR
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(Y) MUSTAFA KINIK
(D) MUHARREM MERT KABAK
(G) KERİM GÖRÜN
(T) ERGANİ KESKİN
(T) EKREM ÖZTEMEL
02.10.2016
15:30
DOĞAN SEYFİ ATLI DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
DÜZYURTSPOR (H) AHMET EŞREF SARI
(Y) SERDAR SOYDAN
(Y) ALİ CAN ALP
(D) MEHMET AVCI
(G) ALİ KARAKÖSE
(T) AYHAN TAŞ
02.10.2016
15:30
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR (H) ZORBAY KÜÇÜK
(Y) BERKAN PÜSKÜLLER
(Y) FURKAN ÜRÜN
(D) MERT BULUT
(G) KEMAL ÇETİN
(T) KEMAL ÖZKOÇ
02.10.2016
15:30
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(D) BURAK PAKKAN
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN
(T) HİDAYET AYGÜN
(T) BAYRAM KOMAN
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.