TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
PTT 1. Lig Play-Off Finali hakemleri açıklandı 03.06.2015

Spor Toto Süper Lig'e yükselecek son takımın belirleneceği PTT 1. Lig Play-Off Final karşılaşması Samsunspor ile Antalyaspor A.Ş. arasında 5 Haziran Cuma günü saat 20.00'de İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak.

Karşılaşma programı, hakemler, gözlemci ve temsilciler şöyle:



Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu -  6 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.09.2017
20:00
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ TRABZONSPOR A.Ş. 3-4
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR (H) ALPER ULUSOY
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(D) ABDULKADİR BİTİGEN
(G) SABRİ ÇELİK
(T) HALİT ARSLAN
(T) KEMAL ÖZKOÇ
(T) ERHAN ŞAHİN
23.09.2017
14:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
ATİKER KONYASPOR 2-0
Detaylar
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) EMRE MALOK
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) CEMİL KAYHAN
(T) UĞUR KÖSE
(T) BARIŞ ŞENSOY
23.09.2017
16:30
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ 1-0
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) SUAT ARSLANBOĞA
(G) ENGİN KURT
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) MEHMET SARIBUVA
(T) HALİT YAKUPOĞLU
23.09.2017
19:30
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ FENERBAHÇE A.Ş. 2-1
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş. (H) ALİ PALABIYIK
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(D) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(G) HAMZA IŞIN
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) SURURİ SAYDAM
(T) MURAT KANGALGİL
24.09.2017
14:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR 2-4
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR (H) SERKAN TOKAT
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) YUSUF BOZDOĞAN
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) EKREM İNCİ
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) NAZİF ÇILDIR
24.09.2017
14:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-3
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş. (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) AHMET İBANOĞLU
(T) ALİ OKÇUOĞLU
(T) RAŞİT YÜKSEL
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
24.09.2017
16:30
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. 1-1
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR
(D) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) İBRAHİM YUŞAN
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
(T) UFUK ILGAZ
24.09.2017
19:30
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR 1-2
Detaylar
GALATASARAY A.Ş. (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) CENK ALTUN
(T) ALİ TEMİZ
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
25.09.2017
20:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) METE KALKAVAN
(Y) EKREM KAN
(Y) ERDEM BAYIK
(D) ALİ ŞANSALAN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) BAHTİYAR ÖLMEZ
(T) TİMUÇİN BAŞAR
(T) TEMEL TÜYSÜZ

TFF 1. Lig -  6 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.09.2017
15:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. 3-0
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) MERT GÜZENGE
(Y) MEHMET YILDIRIM
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) CAN CENGİZ
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) METİN CENGİZ
(T) MEHMET YAVUZ
23.09.2017
21:00
MANİSA 19 MAYIS GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1-2
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(Y) MURAT ŞENER
(D) VELİ KARAKAYA
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) İLKER EMİR
24.09.2017
16:00
ELAZIĞ ATATÜRK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0-2
Detaylar
BOLUSPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) AHMET AYAZ
(D) ŞEREF TAŞTAN
(G) MUAMMER TOKAT
(T) NİHAT DOKER
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
24.09.2017
16:00
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0-0
Detaylar
ELAZIĞSPOR (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) KADİR SAĞLAM
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) HALİL SERDAR CEVHEROĞLU
(T) HALİT UĞURLU
24.09.2017
19:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ 1-0
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) BURAK CANSIZ
(D) SELİM ÖZEN
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) BERK ÖZBEK
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ
(T) BARIŞ BİRİNCİ
24.09.2017
19:00
GAZİANTEP STADYUMU GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2-2
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) KORAY GENÇERLER
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) ALPER ÇETİN
(G) NECDET ERDİLEK
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) YILDIRAY ARSLAN
25.09.2017
16:00
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(D) SİNAN DERECİ
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) BÜLENT BALTA
25.09.2017
19:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) SERKAN ÇINAR
(Y) KEREM ERSOY
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) ADNAN ŞEKER
(T) LEVENT KARABUDAK
(T) GÜLHAN ÖZKAN
25.09.2017
20:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) HAKAN CEYLAN
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(D) GÜREL UZUNER
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) FAHRETTİN POYRAZ
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) RAMAZAN KALAYCI

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.09.2017
15:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER 1-1
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(D) CİHAN ATAŞ
(G) FERHAT GÜNDOĞDU
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
(T) HAKAN ALTINKAYA
23.09.2017
15:30
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR 3-0
Detaylar
TOKATSPOR (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) MEHMET VARGÜN
(Y) SERDAR İLA
(D) BARKIN KARA
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) ZİYA DİLMEN
23.09.2017
15:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 0-0
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) İLKAY AYDIN
(T) EKREM ÖZTEMEL
23.09.2017
15:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ 8-0
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) TOLGA AHMET KALAYCI
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) MEHMET GÜNGÖR
(G) HABEŞİ BİLAL KUTLU
(T) SERKAN ATALAY
23.09.2017
16:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR 1-1
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) TOLGA SANCAK
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) ARİF DİLMEÇ
(D) FEVZİ ERDEM AKBAŞ
(G) TUFAN AKÇAY
(T) CABİR KAŞDEMİR
23.09.2017
16:00
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR 1-1
Detaylar
BUCASPOR (H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) FERHAT DALGIÇ
(D) MUSTAFA HAKAN BELDER
(G) ZİYA FİDAN
(T) YAŞAR ÇATAL
24.09.2017
16:00
MALTEPE HASAN POLAT SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0-2
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) CELAL BAYRAKLI
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(D) EGEMEN ARTUN
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) ATİLLA AKSOY
24.09.2017
16:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER 2-2
Detaylar
EYÜPSPOR (H) ÖZER ÖZDEN
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) ERCAN AYDIN
(D) ÖMER ŞİVKA
(G) MEHMET ALİ UZUNADAM
(T) ÜNAL AKÇA
(T) SEBAHATTİN ARTUN
24.09.2017
19:00
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI AFJET AFYONSPOR 3-0
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş. (H) BURAK PAKKAN
(Y) BARIŞ ÇARDAKLI
(Y) EMİN BARLAS
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) MEHMET DOĞAN
(T) MUKADDER KARDİYEN

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.09.2017
15:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR 3-0
Detaylar
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR (H) SERKAN ERGÜN
(Y) AYKUT ONAR
(Y) KEMAL MAVİ
(D) OZAN BİLEYCİ
(G) VOLKAN ALABAŞ
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
23.09.2017
15:00
MARDİN 21 KASIM STADI ŞANLIURFASPOR 1-0
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(D) DENİZ KÜKREK
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) MEHMET KEREM GÜVEN
(T) NİHAT ÖZEN
23.09.2017
15:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR 2-0
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(Y) OSMAN KOZAN
(Y) MUSA MURAT EMRE
(D) SEFA DURAN
(G) KENAN YARAR
(T) İBRAHİM SARITAŞ
23.09.2017
15:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2-1
Detaylar
FETHİYESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) SEGAH TUNÇKOL
(Y) BARKIN GÜDÜ
(D) MEHMET TÜRKMEN
(G) BİLAL TURAN
(T) GÜRCAN YAMAN
(T) ERDİNÇ ELPE
23.09.2017
16:00
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1-6
Detaylar
ALTAY (H) YAVUZ ÇETİN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(G) HAŞİM PAZAR
(T) SERKAN DİYEMLİ
(T) MUSTAFA LUTFİ CİNCİ
23.09.2017
19:00
İZMİR ATATÜRK KARŞIYAKA 0-1
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) YASİN KOL
(Y) CEM ÖZBAY
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) ŞAHİN BERKER
(G) LEVENT GÜZEN
(T) ZEKERİYA HANÇER
(T) ERCAN TAĞ
23.09.2017
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1-1
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) EMRE KARGIN
(Y) CAN SAVAŞAN
(Y) CANER EROĞLU
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
24.09.2017
15:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2-1
Detaylar
BANDIRMASPOR (H) YAKUP BAKIR
(Y) TURGUT EVRAN
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) ADEM CİNEK
(G) AYDIN KANKAŞ
(T) HASAN ALDI
24.09.2017
16:00
PENDİK STADI PENDİKSPOR 0-0
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) HASAN AVCI
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) ERSİN ERBAY
(D) EFE SOYSAL
(G) ERDOĞAN ÜSTÜN
(T) ALİ KOÇ
(T) AYTEKİN AŞICI

TFF 3. Lig -  Grup 01 -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.09.2017
15:00
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-3
Detaylar
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(Y) GÜNER MUMCU TAŞTAN
(D) ALPER ÖNCÜER
(G) MUKADDEM GÜLPINAR
(T) ŞENER AYDOĞDU
23.09.2017
15:00
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2-0
Detaylar
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (H) ADEM BOZKURT
(Y) ASKER AÇIKGÖZ
(Y) BAKİ MUTLU
(D) BURAK AKSAK
(G) ALİ GÖL
(T) BİLAL SATICI
23.09.2017
15:30
ERBAA İLÇE ERBAASPOR 1-0
Detaylar
12 BİNGÖL SPOR (H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) MİKAİL CAN
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(D) ONUR BİNGÖL
(G) FATİH GÜNDOĞDU
(T) HÜSEYİN ŞENEL
(T) EMİN REŞAT
23.09.2017
16:00
ZİYA ALTINOĞLU STADI ÇATALCA SPOR 1-3
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) SAİT TUZCU
(Y) BİRTAN YAVUZ
(Y) ERHAN GÜNDÜZ
(D) ENGİN UĞUR
(G) KEMAL ÇETİN
(T) ERSEL KILIÇ
23.09.2017
16:00
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-0
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) ALPASLAN ŞEN
(Y) EMRE ASLAN
(Y) MUSTAFA ZIVALI
(D) MEHMET ÇAĞATAY LAKOT
(G) FARUK OYAR
(T) TUĞBAY İNAN
23.09.2017
16:00
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR 4-2
Detaylar
ÇANAKKALE DARDANEL SK (H) EFE TANRIVERDİ
(Y) VEDAT HOŞNAM
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ
(D) BURAK ÖZCAN
(G) YUSUF YILMAZ
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
23.09.2017
16:00
VEFA HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2-0
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) SERKAN ÖNSAL
(Y) MEHMET AKINCIK
(Y) YUNUS DOĞAN
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(G) İRFAN UĞURLUAY
(T) ATALAY BAHAR
24.09.2017
15:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BELEDİYESPOR 3-2
Detaylar
DÜZCESPOR (H) LÜTFULLAH ASLAN
(Y) BURAK GÜLTEK
(Y) OĞUR AYDOĞDU
(D) MEHMET TERECE
(G) MURAT YENİCE
(T) AYKUT TURAN
24.09.2017
16:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA 2-1
Detaylar
YOMRASPOR (H) SAFA YILMAZ
(Y) SUAT FİDAN
(Y) RECEP EKİN
(D) AHMET BALKAN
(G) ABDÜLKADİR ENSARİ
(T) KAMİL KILINÇ

TFF 3. Lig -  Grup 02 -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.09.2017
15:00
19 EYLÜL STADI YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ 2-2
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) HAKAN AKKAYNAK
(Y) YASİN KILIÇ
(D) BURAK FİLİK
(G) HASAN KÖLEMEN
(T) SEDAT CUMUR
23.09.2017
15:00
PAZAR İLÇE PAZARSPOR 2-1
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) YUSUF AYDIN
(Y) YAKUP KEÇECİ
(Y) FETULLAH ÇETİNELLİ
(D) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
23.09.2017
15:30
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-0
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ (H) ERCAN HELLAÇ
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) TOLGA ELİKCİOĞLU
(G) MUSTAFA DÜZKAYA
(T) ERTUĞ BÜYÜK
23.09.2017
16:00
LÜLEBURGAZ 8 KASIM ERGENE VELİMEŞE SPOR 2-2
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(Y) FATİH PAZI
(Y) AHMET DEMİRAL
(D) AHMET AYDIN
(G) VOLKAN ÇETİNKAYA
(T) CEMİL DÖNMEZ
23.09.2017
16:00
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR 0-0
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) SERCAN YILMAZ
(Y) SEDAT ETİK
(Y) VEDAT DEMİR
(D) ERTUĞRUL KÖSTERELİOĞLU
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) NEVZAT SÜZEN
(T) ÜNSAL KAYA
23.09.2017
16:00
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. 0-0
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) KORAY CAN KARADEDELİ
(Y) ADEM ŞAHİN
(D) MELİZ ÖZÇİĞDEM
(G) LOKMAN TOP
(T) GÜLAY GÜNEŞ
(T) HÜSEYİN DEMİR
24.09.2017
15:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-0
Detaylar
1461 TRABZON (H) HAKAN ERGİN
(Y) HÜSEYİN OTYAKMAZ
(Y) HALİT KARACABAY
(D) ALİM KANDEMİR
(G) ADEM ELGÖRMÜŞ
(T) MEHMET DEMİR
24.09.2017
15:30
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR 0-2
Detaylar
EROKSPOR A.Ş. (H) HASAN KAÇAR
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(Y) ÇAĞLAR ÖZTÜRK
(D) ENES KANPARA
(G) İLHAMİ ÇETİN
(T) ÖZGÜR ARİF GERÇEK
24.09.2017
16:00
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR 1-0
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) RAŞİT YORGANCILAR
(Y) SERHAT SAĞIR
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(D) TAYFUN SARI
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) BÜLENT ARAL

TFF 3. Lig -  Grup 03 -  4 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
23.09.2017
15:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZİZ BELEDİYESPOR 1-0
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) GÖKHAN ÖZBULUT
(Y) KASIM OYARÇİN
(Y) MESUT HAKALMAZ
(D) FARUK KÜSTÜL
(G) AYTEKİN BÜYÜKBAŞ
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
23.09.2017
15:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 1-2
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) ALPER ORAN
(Y) AYHAN ARISOY
(Y) SERDAR SOYDAN
(D) HASAN ERTUĞAN
(G) MURAT ŞENER
(T) OKAN BARIŞ CEMİLOĞLU
23.09.2017
15:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR 1-1
Detaylar
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş (H) ALİ KARATUTLU
(Y) ONUR İÇYER
(Y) ADEM ŞAHAN
(D) YAKUP ÖZHAN
(G) YUSUF KEMAL COŞGUN
(T) ÇETİN ÇOBAN
23.09.2017
15:30
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR 0-1
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR (H) SİNAN ÖZCAN
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ
(Y) ÖMER KARAKAYA
(D) FURKAN AKSUOĞLU
(G) MEHMET GÜVEN
(T) UĞUR YALÇIN
23.09.2017
19:00
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU 2-0
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) ÖNDER ÇALIŞ
(Y) ERTUNÇ KAPLAN
(D) VOLKAN UÇKAN
(G) TUNCAY UÇAR
(T) ÖMER SÖZEN
23.09.2017
19:00
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ KOCAELİSPOR 2-1
Detaylar
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR (H) LEVENT AKTAN
(Y) ARDA DARCAN
(Y) EGEMEN SAVRAN
(D) ANIL POLA
(G) ABDULLAH AYAR
(T) S.ZAFER FALAY
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
24.09.2017
13:30
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR 2-0
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR (H) METEHAN ALPAT
(Y) MEHMET SALDIRANER
(Y) HALİL TOLGAHAN DEMİR
(D) DOĞUKAN YILDIRIM
(G) CAN FİLAT
(T) METİN DOĞAN
(T) MUSTAFA SARAL
24.09.2017
15:00
ARSİN İLÇE STADI ARSİNSPOR 1-0
Detaylar
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) HAKAN ÜLKER
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(Y) ÖMER KİBİROĞLU
(D) MURAT MADAN
(G) GÜNAY GÜLOĞLU
(T) ALİ İHSAN SARIYILMAZ
24.09.2017
16:00
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR 2-1
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. (H) AYTAÇ GEÇGEL
(Y) FETTAH YİĞİT
(Y) ERDİNÇ ZENGİ
(D) GÖKHAN DERELİ
(G) SELÇUK KAYA
(T) LEVENT AKYER
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.