TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
Liglerde haftanın programı 20.10.2014

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 7. hafta karşılaşmaları 24, 25, 26 ve 27 Ekim'de; PTT 1. Lig 7. hafta karşılaşmaları 24, 25 ve 26 Ekim'de; Spor Toto 2. Lig  10. hafta karşılaşmaları 25 ve 26 Ekim'de; Spor Toto 3. Lig 8. hafta karşılaşmaları 22 Ekim'de Spor Toto 3. Lig 9. hafta karşılaşmaları 25 ve 26  Ekim'de oynanacak.

Karşılaşmaların programı ve biten maçlarda alınan sonuçlar şöyle:



Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu -  6 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.10.2014
13:30
KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI TORKU KONYASPOR 0-0
Detaylar
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) HAKAN YEMİŞKEN
(B) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(A) EMRE ALTUN
(G) GALİP BİTİGEN
(T) AHMET TOLUNAY
(T) YAŞAR ÖZDEMİR
(T) RAMAZAN GÜN
18.10.2014
16:00
KAMİL OCAK GAZİANTEPSPOR 1-0
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) YUNUS YILDIRIM
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) ARKIN AKGÖL
(B) SUAT ARSLANBOĞA
(A) ÖZGÜR SEPİN
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) AHMET SERT
(T) TUĞBAY İNAN
18.10.2014
19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. 2-1
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) ALPASLAN DEDEŞ
(B) SÜLEYMAN ABAY
(A) HAKAN CEYLAN
(G) SABRİ ÇELİK
(T) HALİT ARSLAN
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) MURAT KANGALGİL
19.10.2014
13:30
BURSA ATATÜRK BURSASPOR 2-2
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(D) BÜLENT GÖKÇÜ
(B) DENİZ ATEŞ BİTNEL
(A) SERHAD ÜRKMEZ
(G) İLHAMİ KAPLAN
(T) BİRTAN TAŞKINLAR
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) DOĞAN DURGUN
19.10.2014
16:00
HÜSEYİN AVNİ AKER TRABZONSPOR A.Ş. 3-1
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) TOLGA ÖZKALFA
(Y) EKREM KAN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(D) ERDEM BAYIK
(B) HÜSEYİN SABANCI
(A) ALİ ZAĞLI
(G) METİN AYDOĞAN
(T) SÜLEYMAN ARKAN
(T) AKIN KILAVUZ
(T) KORAY BAKIŞ
19.10.2014
19:00
OSMANLI STADI BEŞİKTAŞ A.Ş. 3-2
Detaylar
SİVASSPOR (H) METE KALKAVAN
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) İSMAİL ŞENCAN
(B) ALPER ULUSOY
(A) ERKAN ENGİN
(G) EROL ERSOY
(T) BERK ÖZBEK
(T) RIDVAN ÇALIKUŞU
(T) ŞEVKET CANITEZ
19.10.2014
19:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-0
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) MEHMET METİN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) ERBAY ALDEMİR
(B) SERKAN TOKAT
(A) YİĞİT PEŞİN
(G) HASAN CEYLAN
(T) FAZLI AKGÜN
(T) CELİL TAŞKIN
(T) YUSUF PEHLİVANLAR
20.10.2014
19:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ 0-0
Detaylar
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(Y) ORKUN AKTAŞ
(D) BAHTİYAR BİRİNCİ
(B) FERHAN KESTANLIOĞLU
(A) EMRE MALOK
(G) İBRAHİM AKSOY
(T) ORHAN TATAR
(T) MURAT KURT
(T) ALPASLAN ACAR
20.10.2014
20:00
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2-2
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) SERKAN ÇINAR
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) ERKAN AKBULUT
(D) NİHAT MIZRAK
(B) ÖZKAN ÇELİKER
(A) ÖZER ÖZDEN
(G) DOĞAN ŞEN
(T) AYDIN ÖZBEK
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) İBRAHİM TAN

PTT 1.Lig -  7 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.10.2014
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş.    
24.10.2014
19:30
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
Ş.URFASPOR    
25.10.2014
14:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş.    
25.10.2014
16:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR    
25.10.2014
16:00
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR -
Detaylar
ALBİMO ALANYASPOR    
25.10.2014
18:30
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA    
26.10.2014
14:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
ORDUSPOR    
26.10.2014
16:00
MANİSA 19 MAYIS ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR    
26.10.2014
18:30
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ELAZIĞSPOR    

PTT 1.Lig -  6 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.10.2014
14:00
ELAZIĞ ATATÜRK Ş.URFASPOR 2-1
Detaylar
ORDUSPOR (H) ONUR KARABAŞ
(Y) EMRE SUNA
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(D) BURAK CEM TAHİROĞLU
(G) ENGİN KURT
(T) MAHMUT KAYHAN
(T) ALAATTİN ÖZCAN
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
18.10.2014
16:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI ANTALYASPOR A.Ş. 3-1
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) SEFA DEMİR
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) AYDIN BALKANLI
(T) LEVENT KALKAN
19.10.2014
14:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR 5-1
Detaylar
BUCASPOR (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) FEVZİ DEMİRHAN
(Y) MURAT TEMEL
(D) TOLGA ŞİNOFOROĞLU
(G) HASAN BAŞDEMİR
(T) KAYHAN ALYÜRÜK
(T) İSMAİL S. ÇOLAK
(T) MEHMET ZEKİ AYGÜMÜŞ
19.10.2014
14:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 0-0
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(Y) AHMET AYAZ
(Y) ATA YILDIRIM
(D) ÖZGÜR AYGÜN
(G) ERDAL GÜLEÇ
(T) ERTUĞRUL ARSLAN
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
19.10.2014
15:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR 2-0
Detaylar
MANİSASPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) NİHAT SAMUK
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) NURİ KARAHANÇER
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
19.10.2014
17:00
YENİ BUCA STADI KARŞIYAKA 5-2
Detaylar
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(D) BAYRAM BAŞKAN
(G) MÜRVET SEZER
(T) MURAT YAMAK
(T) BARIŞ BİRİNCİ
19.10.2014
18:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. 2-1
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) SERKAN GENÇERLER
(Y) SERDAR DİYADİN
(D) MESUT CARIK
(G) HAKAN ÖZKAN
(T) MURAT ŞANLI
(T) SIRRI TUĞ
(T) BÜLENT KANTAR
19.10.2014
18:30
ALANYA OBA STADI ALBİMO ALANYASPOR 1-1
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) MUSTAFA AYDİN
(Y) OĞUZ TERZİ
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) ERDEM İREN
(G) OSMAN ERDAL FIRAT
(T) TURGAY SABUNCUOĞLU
(T) AHMET HAKAN ARIKAN
20.10.2014
19:30
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR 1-2
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) KORAY GENÇERLER
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN
(D) OSMAN ENDER BULUT
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) MAHMUT SERT
(T) NAZİF ÇILDIR
(T) ÜNAL AKÇA

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.10.2014
19:00
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR    
26.10.2014
13:30
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş.    
26.10.2014
13:30
  PAZARSPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR    
26.10.2014
14:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
SARIYER    
26.10.2014
14:30
GÖLBAŞI İLÇE GÖLBAŞISPOR A.Ş. -
Detaylar
ALTAY    
26.10.2014
14:30
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
TEPECİKSPOR A.Ş.    
26.10.2014
14:30
LÜLEBURGAZ 8 KASIM KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR    
26.10.2014
19:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR    
26.10.2014
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
HATAYSPOR    

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.10.2014
13:30
AKÇAABAT FATİH 1461 TRABZON -
Detaylar
AYDINSPOR 1923    
26.10.2014
13:30
OF İLÇE OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ    
26.10.2014
13:30
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR -
Detaylar
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR    
26.10.2014
14:30
DUMLUPINAR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR    
26.10.2014
14:30
ÜMRANİYE BLD. İLÇE ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
FETHİYESPOR    
26.10.2014
14:30
KARTAL STADYUMU KARTALSPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR    
26.10.2014
14:30
TURGUTLU 7 EYLÜL TURGUTLUSPOR -
Detaylar
CENTONE KARAGÜMRÜK    
26.10.2014
19:00
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
HACETTEPE SPOR    
26.10.2014
19:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA    

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.10.2014
14:30
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) AYTAÇ COŞAR
(Y) EVREN ÇAĞLAR
(Y) VURAL GÜL
(D) DURSUN CAN
(G) MUSA MURAT YÜZER
22.10.2014
14:30
AKÇAABAT FATİH SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) SERTAÇ ŞAROĞLU
(Y) OKTAY ÖNGE
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) MERT BÜYÜKGİRAY
(G) TUFAN AKÇAY
22.10.2014
15:00
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
ADLİYESPOR (H) ERKAN YURTSEVER
(Y) GÜRCAN ÇALIŞKAN
(Y) ÇAĞLAR YILDIZ
(D) SEZER POLAT
(G) FARUK OYAR
22.10.2014
15:00
POLATLI İLÇE TUTAP ŞEKERSPOR -
Detaylar
DARICA G.BİRLİĞİ (H) CİHAN BURGAN
(Y) SERDAR SOYDAN
(Y) CEVHER AHEN
(D) ABDULLAH İNAN
(G) ŞENOL İMANÇER
22.10.2014
15:00
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) SERKAN PINAR
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
22.10.2014
15:30
TAVAS İLÇE KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) AHMET ASLAN
(Y) EVREN TUTKUN
(Y) KASIM MUTLU
(D) ZİYA TANOĞLU
(G) TUNCAY UÇAR
22.10.2014
15:30
TEPECİK STADI GAZİOSMANPAŞA -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) ERHAN SÖNMEZ
(Y) RÜŞTÜ BAYKAL
(Y) KEMAL ELMAS
(D) İPEK EMİROĞLU
(G) KEMAL M. SERBES
22.10.2014
15:30
  BOZÜYÜKSPOR -
Detaylar
TUZLASPOR    
22.10.2014
15:30
NİLÜFER STADI BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. -
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) BURAK ÖZCAN
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) HAMDİ TONTU
(D) UTKU TUNAVELİOĞLU
(G) LOKMAN TOP

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.10.2014
14:30
DİYARBAKIR ATATÜRK YENİ DİYARBAKIR A.Ş. -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) SALİH SALAR
(Y) MURAT CEYLAN
(Y) SERDAR AYNUR
(D) BAHRİ BEYTEKİN
(G) MURAD ÇINAR
22.10.2014
14:30
ARSİN İLÇE ARSİNSPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) İBRAHİM BÜLBÜL
(Y) EJDER YAPICI
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(D) EREN TÜRK
(G) NAMIK KARAMAN
22.10.2014
15:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ERZİNCAN REFAHİYESPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) GÜREL UZUNER
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ
(Y) CAN YAMAÇ
(D) EFE TANRIVERDİ
(G) MEHMET BATUR FAKİR
22.10.2014
15:00
ILGAZ STADI ÇANKIRISPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) EMRE TÜRKMEN
(Y) MURAT GÜÇLÜ
(Y) SERKAN AYAN
(D) SİNAN ERTİNĞÜ
(G) ABDULLAH DURAN
22.10.2014
15:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇİNE MADRANSPOR (H) HİDAYET YASİR ÇİMEN
(Y) BARIŞ BAYDEMİR
(Y) ONUR YOLDAŞ
(D) MEHMET TEKİN
(G) NUSRET DENİZ
22.10.2014
15:00
PAYAS İLÇE STADI PAYAS BELEDİYESPOR 1975 -
Detaylar
EYÜPSPOR (H) CİHAT ÇELİKDAĞ
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU
(Y) YASİN KILIÇ
(D) NİMET ALTUNKIRAN
(G) RECEP KESİCİ
22.10.2014
15:30
KOCAELİ ALPASLAN TÜRKEŞ STADI DERİNCE SPOR A.Ş. -
Detaylar
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SERKAN TÜRKSOY
(Y) UFUK UĞURLU
(D) TOLGA AHMET KALAYCI
(G) RECAİ YAŞAR
22.10.2014
15:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMER TEKİROVA SPOR -
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) EMRAH YILMAZ
(Y) FATİH PAZI
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) ERHAN ALTAŞ
(G) CEYHUN GÜNGÖR
22.10.2014
15:30
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR -
Detaylar
68 YENİ AKSARAY SPOR (H) SERDAR BAHÇİVAN
(Y) CELİL DOĞRUYOL
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(G) AHMET HURMA

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.10.2014
13:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) AHMET EŞREF SARI
(Y) MUSA YILMAZ
(Y) OKAN BARCIN
(D) OZAN ERGÜN
(G) İKRAM ÖZLÜK
22.10.2014
15:00
ETİMESGUT BELEDİYE KEMAL ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) ŞEVKET ŞİMŞEK
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) GÖRKEM KARGIAGE
(D) MURAT YALÇIN
(G) ERAYDIN UYSAL
22.10.2014
15:30
BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİSPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) SESER TUNA
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) AZİZ SONAT
(D) İLHAN ÇELEBİOĞLU
(G) AHMET BÜYÜKAŞICI
22.10.2014
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) SEFA DEMİR
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) SERHAT TEKGÖZ
(D) BARKIN KARA
(G) İSMAİL YILMAZ
22.10.2014
15:30
SANDIKLI İLÇE SANDIKLISPOR -
Detaylar
KAYSERİ ŞEKERSPOR (H) MÜJDAT DUMAN
(Y) İBRAHİM TOKMAK
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) BATUHAN BAYAR
(G) SEYDİ KARAKUŞ
22.10.2014
15:30
KEMALPAŞA ULUCAK FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) R.ALKIM AKSOY
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) MERT TÜRK
(D) BURAK PAKKAN
(G) BİLAL TURAN
22.10.2014
15:30
MİMAR YAHYA BAŞ İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) BORA ALADAĞ
(Y) NURETTİN TAŞKESEN
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(G) BEKİR ÖCAL
22.10.2014
15:30
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİSPOR -
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) GÖKHAN ESEN
(Y) ARDA ERGENE
(Y) FETTAH YİĞİT
(D) MELİH ORTAKCI
(G) ALİ CUMHUR DOĞAN
22.10.2014
19:00
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR (H) EMRE KOSİF
(Y) AYKUT ONAR
(Y) ALİ BALSATAR
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) BAHRİ CEYLAN
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.