TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto 1. Lig 10-13. hafta programı açıklandı 19.10.2018
Spor Toto 1. Lig 10-13. hafta programı açıklandı

2018-2019 Sezonu Spor Toto 1. Lig 10-13. haftalarının müsabaka programı açıklandı. Spor Toto 1. Lig 10-13. hafta programı şöyle;


10.Hafta

26 Ekim 2018 Cuma

AFJET AFYONSPOR

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ZAFER STADI

19.00

ALTAY

DENİZLİSPOR

İZMİR ATATÜRK

19.00

27 Ekim 2018 Cumartesi

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

HATAYSPOR

13.30

ADANASPOR A.Ş.

KARDEMİR KARABÜKSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

16.00

BOLUSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BOLU ATATÜRK

19.30

28 Ekim 2018 Pazar

ÜMRANİYESPOR

ADANA DEMİRSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.30

GİRESUNSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

GİRESUN ATATÜRK

13.30

ESKİŞEHİRSPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

16.00

OSMANLISPOR FK

ALTINORDU A.Ş.

OSMANLI STADI

19.30

11.Hafta

2 Kasım 2018 Cuma

ALTINORDU A.Ş.

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

BORNOVA STADI

19.00

3 Kasım 2018 Cumartesi

DENİZLİSPOR

ADANASPOR A.Ş.

DENİZLİ ATATÜRK

13.30

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

ALTAY

GAZİANTEP STADYUMU

16.00

4 Kasım 2018 Pazar

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BOLUSPOR

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

13.30

HATAYSPOR

ÜMRANİYESPOR

ANTAKYA ATATÜRK STADI

13.30

ADANA DEMİRSPOR

AFJET AFYONSPOR

5 OCAK FATİH TERİM

16.00

ESKİŞEHİRSPOR

OSMANLISPOR FK

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM

19.00

5 Kasım 2018 Pazartesi

İSTANBULSPOR A.Ş.

BALIKESİRSPOR BALTOK

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

19.00

GENÇLERBİRLİĞİ

GİRESUNSPOR

OSMANLI STADI

19.00

12.Hafta

9 Kasım 2018 Cuma

ADANASPOR A.Ş.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

5 OCAK FATİH TERİM

19.00

10 Kasım 2018 Cumartesi

AFJET AFYONSPOR

HATAYSPOR

ZAFER STADI

13.30

BOLUSPOR

DENİZLİSPOR

BOLU ATATÜRK

13.30

GİRESUNSPOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR

GİRESUN ATATÜRK

16.00

BALIKESİRSPOR BALTOK

GENÇLERBİRLİĞİ

BALIKESİR ATATÜRK

16.00

11 Kasım 2018 Pazar

ÜMRANİYESPOR

ALTINORDU A.Ş.

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR

13.30

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

ESKİŞEHİRSPOR

13.30

ALTAY

ADANA DEMİRSPOR

İZMİR ATATÜRK

16.00

OSMANLISPOR FK

İSTANBULSPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

19.00

MİLLİ MAÇLAR

17 Kasım 2018 Cumartesi

TÜRKİYE

İSVEÇ

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.00

13.Hafta

23 Kasım 2018 Cuma

KARDEMİR KARABÜKSPOR

BALIKESİRSPOR BALTOK

DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU

19.00

24 Kasım 2018 Cumartesi

HATAYSPOR

ALTAY

ANTAKYA ATATÜRK STADI

13.30

İSTANBULSPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ESENYURT NECMİ KADIOĞLU

16.00

ESKİŞEHİRSPOR

ÜMRANİYESPOR

16.00

25 Kasım 2018 Pazar

DENİZLİSPOR

GİRESUNSPOR

DENİZLİ ATATÜRK

13.30

ADANA DEMİRSPOR

ADANASPOR A.Ş.

5 OCAK FATİH TERİM

16.00

GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK

BOLUSPOR

GAZİANTEP STADYUMU

16.00

ALTINORDU A.Ş.

AFJET AFYONSPOR

BORNOVA STADI

19.00

26 Kasım 2018 Pazartesi

OSMANLISPOR FK

TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR

OSMANLI STADI

19.00

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.