TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
SEVERİN BRİCE BİKOKO
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
18
EREN TOZLU
GİRESUNSPOR
15
OUSMAN JALLOW
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
14
ABDULKADİR ÖZGEN
BUCASPOR
13
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
KASIMPAŞA A.Ş.
12
SERGES FLAVIER MBILLA ETAME
ADANASPOR A.Ş.
12
SİNAN ÖZKAN
ELAZIĞSPOR
12
İLHAN ŞAHİN
GÖZTEPE A.Ş.
11
SERTAN VARDAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
11
ÜMİT TÜTÜNCİ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
11
FERHAT KİRAZ
BOLUSPOR
10
GÖKHAN KABA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
10
SOFIANE HANNI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
10
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
KARŞIYAKA
10
EMRAH BOZKURT
KAYSERİ ERCİYESSPOR
9
EMRE GÜRAL
BUCASPOR
9
SALİH DURSUN
SAKARYASPOR A.Ş.
9
AYDIN ÇETİN
BOLUSPOR
8
GÖKSU TÜRKDOĞAN
ELAZIĞSPOR
8
MARCIN ANDRZEJ ROBAK
KONYASPOR
8
RAMAZAN ALTINTEPE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
8
ŞEHMUS ÖZER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
8
ABDİ AKTAŞ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
7
ABDULLAH HALMAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
7
ANIL TAŞDEMİR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
7
BI GOUA GERARD GOHOU
DENİZLİSPOR
7
BURAK AKDİŞ
KARTALSPOR
7
DİLAVER GÜÇLÜ
DENİZLİSPOR
7
RECEP AYDIN
KONYASPOR
7
ZAFER ÇEVİK
BUCASPOR
7
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
6
ARİF ŞAHİN
ELAZIĞSPOR
6
BRADLEY ALLAN GROBLER
GÖZTEPE A.Ş.
6
ESER YAĞMUR
DENİZLİSPOR
6
HÜZEYFE DOĞAN
DENİZLİSPOR
6
İLKAY DEMİR
SAKARYASPOR A.Ş.
6
ÖNDER ÇENGEL
ELAZIĞSPOR
6
YASER YILDIZ
ADANASPOR A.Ş.
6
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
KASIMPAŞA A.Ş.
5
LEVENT DEMİRAY
SAKARYASPOR A.Ş.
5
MESUT SARAY
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
5
OKAN SALMAZ
ADANASPOR A.Ş.
5
OSMAN BOZKURT
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
5
SERDAR DELİKTAŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
SERDAR EYLİK
GİRESUNSPOR
5
VEYSEL CİHAN
BOLUSPOR
5
ALİ ZORLU
GİRESUNSPOR
4
ATİLLA YILDIRIM
KASIMPAŞA A.Ş.
4
BURAK ÇALIK
SAMSUNSPOR
4
CENK AHMET ALKILIÇ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
EMİN ALADAĞ
DENİZLİSPOR
4
EMMANUEL OSEI BANAHENE
ORDUSPOR
4
EMRE ÖZTÜRK
GÖZTEPE A.Ş.
4
FERDİ BAŞODA
KARTALSPOR
4
GÖKHAN GÜLEÇ
KASIMPAŞA A.Ş.
4
KENAN ÖZER
BOLUSPOR
4
OKAN YILDIZ
KARTALSPOR
4
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
KARŞIYAKA
4
ŞAHİN AYGÜNEŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
4
TÜRKER DEMİRHAN
GÖZTEPE A.Ş.
4
ADNAN GÜNGÖR
ADANASPOR A.Ş.
3
AHMET YAKAK
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
ALİ BİLGİN
KASIMPAŞA A.Ş.
3
AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
ADANASPOR A.Ş.
3
CİHAN YILMAZ
KARŞIYAKA
3
EFE HALİL ÖZARSLAN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
EMRAH EREN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
EMRAH KOL
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
3
ERDİNÇ YAVUZ
KONYASPOR
3
ERHAN ŞENTÜRK
GALATASARAY A.Ş.
3
ERMAN ERGİN
KARTALSPOR
3
FATİH YİĞEN
DENİZLİSPOR
3
GIDEON ADINOY SANI
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
GÖKHAN EMRECİKSİN
KONYASPOR
3
KENAN ASLANOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
KINGSLEY OLAJUYIGBE TAIWO NWANKWO
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
3
KÖKSAL YEDEK
ELAZIĞSPOR
3
MEHMET AYAZ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
MEHMET USLU
KARTALSPOR
3
MELİH VARDAR
BUCASPOR
3
MERT KAYTANKAŞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
MİTHAT YAŞAR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
OBED OWUSU AMPONG
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
3
RAGIP BASDAĞ
DENİZLİSPOR
3
SERKAN ATAK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
SEZER SEZGİN
KARTALSPOR
3
TOLGA ÇAVDAR
KARTALSPOR
3
VILIM POSINKOVIC
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
AHMET DEVRET
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
AKEEM ORİYOMİ AGBETU
KARŞIYAKA
2
AKIN AÇIK
BUCASPOR
2
ALİ DERE
KONYASPOR
2
ALP ERGİN
BOLUSPOR
2
ALVARO MEJİA PEREZ
KONYASPOR
2
BARBAROS BAHADIR BARUT
ADANASPOR A.Ş.
2
BENJAMIN BOATENG
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
CAFERCAN AKSU
BOLUSPOR
2
CAN PARLAYAN
KONYASPOR
2
CANER AĞCA
BOLUSPOR
2
CANER OSMANPAŞA
ORDUSPOR
2
CEMİL VATANSEVER
BOLUSPOR
2
CİHAN CAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
CİVAR ÇETİN
BUCASPOR
2
ENGİN AKTÜRK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ERKAN KAŞ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ETHEM ERCAN PÜLGİR
KARTALSPOR
2
FATİH YILMAZ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
FERHAT ÇULCUOĞLU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
GAZANFER AYDIN
SAKARYASPOR A.Ş.
2
GÜRAY VURAL
DENİZLİSPOR
2
HAKAN ALBAYRAK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
HALİL AKBUNAR
GÖZTEPE A.Ş.
2
HALUK TÜRKERİ
DENİZLİSPOR
2
HÜSEYİN KALA
KASIMPAŞA A.Ş.
2
İBRAHİM ŞAHİN
GÖZTEPE A.Ş.
2
İSMAİL DİNLER
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
KEREM ERYILMAZ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
MARC KIBONG MBAMBA
ADANASPOR A.Ş.
2
MEHMET AL
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MEHMET BESLER
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
MEHMET OZAN TAHTAİŞLEYEN
ELAZIĞSPOR
2
MEHMET ŞEN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
MEHMET UĞUR TÜLÜMEN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
MESUT MORGÜL
SAKARYASPOR A.Ş.
2
MURAT AKIN
KASIMPAŞA A.Ş.
2
MUSTAFA AŞAN
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
OKTAY POP
ELAZIĞSPOR
2
ONUR TÜRK
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
2
ÖZGÜR ÖÇAL
KASIMPAŞA A.Ş.
2
RAMAZAN DURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
SEMAVİ ÖZGÜR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
SEZER ÖZMEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
SİNAN AYAR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
2
ŞAMİL ÜNAL
GÖZTEPE A.Ş.
2
TAHA YALÇINER
KARŞIYAKA
2
TAYLAN ELİAÇIK
ELAZIĞSPOR
2
TUNÇ MURAT BEHRAM
MERSİN İDMAN YURDU
2
UFUKHAN BAYRAKTAR
KARŞIYAKA
2
VELİ ACAR
DENİZLİSPOR
2
VOLKAN YILMAZ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
YUNUS AKMAN
GİRESUNSPOR
2
ZEKERİYA KACAROĞLU
BUCASPOR
2
ABDULHAMİT YILDIZ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
ADEM ÇALIK
GİRESUNSPOR
1
AHMET BURAK SOLAKEL
KARŞIYAKA
1
AHMET CEBE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ALİ KİREŞ
KONYASPOR
1
ALİCAN TEZ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ANIL KARAER
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
AYTEK AŞIKOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
AZAR KARADAŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
BARIŞ BAŞDAŞ
KASIMPAŞA A.Ş.
1
BERAT ALİ GENÇ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
BERKAY ÖZTUVAN
GİRESUNSPOR
1
BÜLENT BÖLÜKBAŞI
ADANASPOR A.Ş.
1
CAN ERDEM
DENİZLİSPOR
1
CEM KARAHAN
GİRESUNSPOR
1
CEM ÖZDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
1
CENK CENGİZ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
CUMHUR YILMAZTÜRK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
DEYVISON DENILSON DE SOUSA BESSAS
KARTALSPOR
1
DIEGO DA COSTA LIMA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
EKREM ENGİN
DENİZLİSPOR
1
EMRAH KAYA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
EMRE TORAMAN
BOLUSPOR
1
ERDAL SEZEK
ELAZIĞSPOR
1
ERDİ KASAPOĞLU
KARŞIYAKA
1
ERDİ ÖNER
KASIMPAŞA A.Ş.
1
ERHAN KAVAK
KARŞIYAKA
1
EVREN KÜRKÇÜ
GÖZTEPE A.Ş.
1
FAHRİ TATAN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
FEVZİ ÖZKAN
ADANASPOR A.Ş.
1
FURKAN ŞEKER
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
GÖKHAN ÇALIŞIR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
HASAN HAKAN HACIBEKTAŞOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
1
HÜSEYİN YOĞURTÇU
KASIMPAŞA A.Ş.
1
INSA SYLLA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ISMAIL ISA MUSTAFA
KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR
1
İBRAHİM ARIKAN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
İLKEM ÖZKAYNAK
ADANASPOR A.Ş.
1
KEMAL OKYAY
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
KENAN ŞAHİN
DENİZLİSPOR
1
KORAY ÇÖLGECEN
DENİZLİSPOR
1
KÜRŞAT DUYMUŞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
KÜRŞAT ERGUN AYDIN
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
MAHAMOUDOY KERE
KONYASPOR
1
MEHMET İNCEBACAK
BUCASPOR
1
MERTER YÜCE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MESUT ÇAYTEMEL
GİRESUNSPOR
1
MESUT YILMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
MURAT KAYALI
ELAZIĞSPOR
1
MURAT SÖZGELMEZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MUSTAFA EMRE HOROSLU
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
ONUR KALAFAT
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ONUR NASUHOĞULLARI
GİRESUNSPOR
1
ORHAN AK
BOLUSPOR
1
OSMAN FIRAT
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
ÖZGÜR VOLKAN YILDIRIM
KARŞIYAKA
1
PAUL AIDOO
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
PEKİN KÖŞNEK
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
1
RAHMAN OĞUZ KOBYA
ADANASPOR A.Ş.
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
RECEP BERK ELİTEZ
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SALİH UÇAN
BUCASPOR
1
SAMET KUMBAŞI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
SELİM AY
KONYASPOR
1
SELİM ÇATALBAŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
SERBAY YAĞIZ
KONYASPOR
1
SERKAN ÇALIK
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
SERKAN ŞAHİN
KONYASPOR
1
SEZAİ DEMİRCAN
ELAZIĞSPOR
1
ŞABAN ÖZEL
SAKARYASPOR A.Ş.
1
TALHA MAYHOŞ
ADANASPOR A.Ş.
1
TORRIC JEBRIN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
TURGAY GÖLBAŞI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
UFUK BAYRAKTAR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
UĞUR UĞUR
GÖZTEPE A.Ş.
1
VELİ KIZILKAYA
BOLUSPOR
1
VEYSEL AKSU
ELAZIĞSPOR
1
YUSUF KURTULUŞ
ELAZIĞSPOR
1
ZAFER ŞAKAR
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2011-2012 Sezonu

Final Maçları
27 Mayıs 2012 19.00 ADANASPOR A.Ş. 2-2
(Uzt. 2-3)
KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
Yarı Final Maçları
18 Mayıs 2012 18.30 ADANASPOR A.Ş. 3-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
19 Mayıs 2012 18.30 KONYASPOR 0-2 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
22 Mayıs 2012 18.30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0-1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
23 Mayıs 2012 18.30 KASIMPAŞA A.Ş. 4-0 KONYASPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 34 17 12 5 46 28 18 63
2.ELAZIĞSPOR 34 18 7 9 45 30 15 61
3.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 16 11 7 52 44 8 59
4.KASIMPAŞA A.Ş. 34 16 11 7 50 39 11 59
5.ATİKER KONYASPOR 34 16 11 7 35 25 10 59
6.ADANASPOR A.Ş. 34 14 11 9 46 32 14 53
7.BOLUSPOR 34 13 12 9 40 33 7 51
8.KAYSERİ ERCİYESSPOR 34 12 10 12 43 39 4 46
9.KARTALSPOR 34 11 12 11 37 32 5 45
10.DENİZLİSPOR 34 11 12 11 51 46 5 45
11.TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 34 12 7 15 42 39 3 43
12.BUCASPOR 34 12 7 15 45 53 -8 43
13.GÖZTEPE A.Ş. 34 11 8 15 36 43 -7 41
14.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 34 9 13 12 36 37 -1 40
15.KARŞIYAKA 34 10 9 15 31 37 -6 39
16.GİRESUNSPOR 34 8 15 11 39 48 -9 39
17.SAKARYASPOR A.Ş. 34 4 9 21 31 66 -35 21
18.İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 34 2 11 21 24 58 -34 17

1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
12.05.2012 14:00 DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
12.05.2012 14:00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
12.05.2012 16:00 SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
12.05.2012 16:00 KARŞIYAKA 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
13.05.2012 14:00 KARTALSPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
13.05.2012 14:00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR Detaylar Detaylar
13.05.2012 16:00 BUCASPOR 3 - 3 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
13.05.2012 16:00 KONYASPOR 4 - 1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
13.05.2012 16:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
Bank Asya 1. Lig
Sezon 2011-2012

1.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
BUCASPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KONYASPOR 0 - 0 KASIMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KONYASPOR
BOLUSPOR 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 1 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KASIMPAŞA 1 - 1 KARTALSPOR
3.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 ELAZIĞSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
GİRESUNSPOR 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BOLUSPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 3 KASIMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
KARTALSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KONYASPOR 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
4.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 BOLUSPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BUCASPOR 0 - 0 KONYASPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 GİRESUNSPOR
5.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 KASIMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 0 BUCASPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 KONYASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 3 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
6.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 5 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BUCASPOR 5 - 2 DENİZLİSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 4 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 3 - 0 GİRESUNSPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KONYASPOR 0 - 0 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 BOLUSPOR
7.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 KONYASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BUCASPOR
8.Hafta
KARTALSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BUCASPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KASIMPAŞA 1 - 1 BOLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
9.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 4 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 KONYASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 5 BUCASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 KASIMPAŞA
10.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KONYASPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
11.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 0 - 0 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 3 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 DENİZLİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 KASIMPAŞA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 BUCASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞSPOR
12.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 4 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KARTALSPOR 3 - 1 GİRESUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KASIMPAŞA 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ELAZIĞSPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
13.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 3 KARŞIYAKA
GİRESUNSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 BUCASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 KONYASPOR
BOLUSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 KASIMPAŞA
14.Hafta
KASIMPAŞA 3 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 ELAZIĞSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KONYASPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BUCASPOR 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 GİRESUNSPOR
15.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 KONYASPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 3 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 2 KASIMPAŞA
ELAZIĞSPOR 3 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 KARTALSPOR
16.Hafta
KARTALSPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 3 GİRESUNSPOR
KONYASPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 BOLUSPOR
17.Hafta
GİRESUNSPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 2 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
KASIMPAŞA 3 - 1 BUCASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 KONYASPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 DENİZLİSPOR
18.Hafta
KASIMPAŞA 3 - 1 KONYASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 3 BUCASPOR
BOLUSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 KARŞIYAKA
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19.Hafta
KARTALSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA
BUCASPOR 2 - 7 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 7 BOLUSPOR
KONYASPOR 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 ELAZIĞSPOR
20.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 KONYASPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 KARTALSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
KASIMPAŞA 2 - 0 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BUCASPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
21.Hafta
BOLUSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 KASIMPAŞA
KONYASPOR 1 - 0 BUCASPOR
KARTALSPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 5 ELAZIĞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
22.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
KASIMPAŞA 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 BOLUSPOR
KONYASPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 3 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
BUCASPOR 0 - 2 KARTALSPOR
23.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA
KARŞIYAKA 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KARTALSPOR 3 - 2 KONYASPOR
BOLUSPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 0 BUCASPOR
24.Hafta
KASIMPAŞA 2 - 2 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
KARTALSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
ELAZIĞSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
25.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 KONYASPOR
GİRESUNSPOR 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 2 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 0 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 4 GÖZTEPE A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 KARTALSPOR
26.Hafta
ELAZIĞSPOR 0 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BUCASPOR 2 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KARTALSPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
KONYASPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 4 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KARTALSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 2 KONYASPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ELAZIĞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 1 DENİZLİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
28.Hafta
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KONYASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
KARTALSPOR 2 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
BUCASPOR 0 - 2 BOLUSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
29.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 0 KARTALSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 BUCASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 3 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 KONYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
30.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 6 - 1 GİRESUNSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KARTALSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
KONYASPOR 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
31.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 BUCASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 KONYASPOR
GİRESUNSPOR 3 - 2 KARŞIYAKA
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 KARTALSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 0 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
32.Hafta
KARTALSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KONYASPOR 0 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 3 BOLUSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
33.Hafta
KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 BUCASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
BOLUSPOR 1 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 KARTALSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
GİRESUNSPOR 6 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 KONYASPOR
34.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 GİRESUNSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 3 - 0 KAYSERİ ERCİYESSPOR
BUCASPOR 3 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
KONYASPOR 4 - 1 ELAZIĞSPOR
KARTALSPOR 2 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.