TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Bölgesel Amatör Ligi » Bölgesel Amatör Lig BAL Puan Cetveli ve Fikstür
Bölgesel Amatör Lig Play Off Maçları

1.Tur Maçları
27 Nisan 2014 15.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2014 15.30 İSTANBUL HALİDE EDİP ADIVARSPOR - SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2014 15.30 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig
  O G B M A Y AV P
1.BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 26 20 4 2 63 18 45 64
2.YOMRASPOR 26 16 7 3 58 23 35 55
3.DERSİM SPOR 26 17 4 5 50 16 34 55
4.BEŞİKDÜZÜSPOR 26 15 4 7 41 19 22 49
5.TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 26 13 8 5 40 21 19 47
6.ÇAYELİ SPOR 26 13 5 8 41 29 12 44
7.PATNOS GENÇLİK SPOR 26 9 7 10 38 43 -5 34
8.ARHAVİ SPOR 26 8 6 12 25 27 -2 30
9.KALKANDERE SPOR 26 8 6 12 42 47 -5 30
10.IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 26 8 6 12 35 50 -15 30
11.KARSSPOR 26 7 3 16 26 42 -16 24
12.YAKUTİYESPOR 26 4 8 14 21 41 -20 20
13.BEŞİRLİSPOR 26 4 7 15 22 44 -22 19
14.GÖLE BELEDİYE SPOR 26 2 1 23 17 99 -82 7

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Bölgesel Amatör Lig Fikstürü
19 Nisan 2014 13:30 YAKUTİYESPOR 2-2 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2014 13:30 BEŞİRLİSPOR 4-1 KARSSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 13:30 ÇAYELİ SPOR 2-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 YOMRASPOR 3-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 5-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13:30 DERSİM SPOR 5-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
Bölgesel Amatör Lig Grup Maçları İkincilik Eleme Maçları

01 Grubu Maçları
26 Nisan 2014 13.30 DERSİM SPOR - YOMRASPOR Detaylar Detaylar
08 Grubu Maçları
26 Nisan 2014 15.00 MANİSA BELEDİYE SPOR - SOMASPOR Detaylar Detaylar
01 Grubu Maçları
21 Nisan 2014 13.30 YOMRASPOR 3-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 5-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 DERSİM SPOR 5-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 13.30 ÇAYELİ SPOR 2-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2014 13.30 YAKUTİYESPOR 2-2 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
19 Nisan 2014 13.30 BEŞİRLİSPOR 4-1 KARSSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 0-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 KARSSPOR 2-4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 KALKANDERE SPOR 2-1 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 3-2 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 3-0 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 ARHAVİ SPOR 1-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 0-2 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 ÇAYELİ SPOR 1-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 5-1 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 DERSİM SPOR 2-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-2 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 7-1 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
5 Nisan 2014 13.30 YAKUTİYESPOR 0-2 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
5 Nisan 2014 13.30 BEŞİRLİSPOR 1-1 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 KARSSPOR 1-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 KALKANDERE SPOR 0-3 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 0-4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 3-2 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 ARHAVİ SPOR 3-1 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 YOMRASPOR 1-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-2 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.00 BEŞİRLİSPOR 0-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 3-1 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-0 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 DERSİM SPOR 4-1 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 ÇAYELİ SPOR 5-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 YAKUTİYESPOR 0-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 KARSSPOR 1-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 KALKANDERE SPOR 2-3 KARSSPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 1-0 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 0-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 ARHAVİ SPOR 1-3 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 2-5 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2014 12.30 YOMRASPOR 4-0 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2014 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 4-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 14.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 2-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 DERSİM SPOR 3-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 KARSSPOR 1-3 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 YAKUTİYESPOR 1-2 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-2 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 KALKANDERE SPOR 4-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 11.30 BEŞİRLİSPOR 1-2 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 2-3 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 ARHAVİ SPOR 0-2 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 YOMRASPOR 2-0 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 ÇAYELİ SPOR 2-1 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 KARSSPOR 1-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 KALKANDERE SPOR 2-3 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-0 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 DERSİM SPOR 5-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 4-1 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Şubat 2014 14.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 1-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
15 Şubat 2014 11.30 BEŞİRLİSPOR 1-3 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 ARHAVİ SPOR 1-0 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 YOMRASPOR 3-1 KARSSPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 ÇAYELİ SPOR 1-2 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-1 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
8 Şubat 2014 12.30 YAKUTİYESPOR 2-2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 0-0 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 6-1 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 DERSİM SPOR 1-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 KARSSPOR 1-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 KALKANDERE SPOR 0-4 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 3-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
1 Şubat 2014 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 0-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 ARHAVİ SPOR 0-0 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 YOMRASPOR 3-0 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 ÇAYELİ SPOR 1-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 0-2 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2014 13.30 BEŞİRLİSPOR 0-0 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
25 Ocak 2014 12.30 YAKUTİYESPOR 1-2 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 DERSİM SPOR 3-1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 2-0 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 KARSSPOR 0-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 KALKANDERE SPOR 1-2 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 2-2 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 ARHAVİ SPOR 8-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
25 Aralık 2013 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
25 Aralık 2013 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 2-1 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.00 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 0-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 ARHAVİ SPOR 0-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 0-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 KALKANDERE SPOR 1-2 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 KARSSPOR 1-2 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-6 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.20 BEŞİRLİSPOR 1-1 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.00 YOMRASPOR 8-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 12.30 DERSİM SPOR 1-0 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 12.30 YAKUTİYESPOR 1-1 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 12.30 ÇAYELİ SPOR 1-2 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.15 KARSSPOR 1-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.00 BEŞİKDÜZÜSPOR 4-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 ARHAVİ SPOR 1-3 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 KALKANDERE SPOR 2-1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 YOMRASPOR 6-1 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-2 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 3-1 KARSSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 DERSİM SPOR 4-0 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-0 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 YAKUTİYESPOR 0-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 ÇAYELİ SPOR 2-3 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 6-1 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
30 Kasım 2013 13.00 BEŞİRLİSPOR 0-0 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 ARHAVİ SPOR 1-1 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 0-1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 2-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 KALKANDERE SPOR 1-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 YOMRASPOR 0-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 0-4 KARSSPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.00 BEŞİRLİSPOR 0-4 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 KARSSPOR 0-1 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 DERSİM SPOR 0-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 YAKUTİYESPOR 1-1 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 ÇAYELİ SPOR 5-1 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16 Kasım 2013 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 3-0 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 ARHAVİ SPOR 1-0 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 1-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 4-2 KARSSPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 ÇAYELİ SPOR 2-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 0-2 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 YOMRASPOR 1-4 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-7 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 1-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 KALKANDERE SPOR 0-0 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 KARSSPOR 1-0 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 DERSİM SPOR 3-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 5-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 YAKUTİYESPOR 1-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 11.00 BEŞİRLİSPOR 0-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 ARHAVİ SPOR 1-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 BEŞİKDÜZÜSPOR 2-0 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 YAKUTİYESPOR 0-0 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 ÇAYELİ SPOR 0-1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 0-0 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 YOMRASPOR 0-0 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 1-4 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 0-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 KALKANDERE SPOR 1-2 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 KARSSPOR 0-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 DERSİM SPOR 0-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2-0 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 2-0 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
12 Ekim 2013 13.00 BEŞİRLİSPOR 3-2 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 ARHAVİ SPOR 0-1 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 YAKUTİYESPOR 1-2 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 ÇAYELİ SPOR 1-0 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-2 KARSSPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 YOMRASPOR 2-2 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 GÖLE BELEDİYE SPOR 0-4 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
5 Ekim 2013 13.00 BEŞİRLİSPOR 0-1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 PATNOS GENÇLİK SPOR 1-2 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 KALKANDERE SPOR 4-1 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 KARSSPOR 2-1 ÇAYELİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 DERSİM SPOR 1-0 BEŞİRLİSPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4-0 GÖLE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.00 BEŞİKDÜZÜSPOR 1-0 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.00 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR 4-1 YAKUTİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 YAKUTİYESPOR 2-0 KARSSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 IĞDIR GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 3-2 PATNOS GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 YOMRASPOR 2-1 BEŞİKDÜZÜSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 GÖLE BELEDİYE SPOR 2-1 ARHAVİ SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 14.00 ÇAYELİ SPOR 0-3 KALKANDERE SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2013 15.00 BEŞİRLİSPOR 0-1 TRABZON FAROZ GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
02 Grubu Maçları
21 Nisan 2014 13.30 VAN İPEKYOLU SPOR 2-1 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 MARDİNSPOR 2-0 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 MUŞ OVASISPOR 2-0 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 0-2 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 13.30 ERGANİSPOR 0-2 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 CİZRE BASRA SPOR 4-2 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-0 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 0-0 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 13.30 KURTALAN SPOR 0-2 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
12 Nisan 2014 13.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 4-3 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 MUŞ OVASISPOR 3-3 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 2-0 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 ERGANİSPOR 6-0 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 0-2 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 13.30 VAN İPEKYOLU SPOR 2-1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.45 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 1-4 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-1 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 3-3 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 KURTALAN SPOR 1-1 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-3 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 ERGANİSPOR 1-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 3-1 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 CİZRE BASRA SPOR 6-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 MARDİNSPOR 2-1 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 12.30 MUŞ OVASISPOR 2-1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 13.00 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 0-6 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 KURTALAN SPOR 1-2 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 12.30 VAN İPEKYOLU SPOR 4-1 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2014 12.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 2-1 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 CİZRE BASRA SPOR 3-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 MUŞ OVASISPOR 0-0 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 1-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 12.30 ERGANİSPOR 2-1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 KURTALAN SPOR 1-2 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 VAN İPEKYOLU SPOR 1-2 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 12.30 MARDİNSPOR 2-1 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
22 Şubat 2014 12.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 5-2 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 1-4 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 2-1 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 ERGANİSPOR 0-1 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 5-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 12.30 CİZRE BASRA SPOR 2-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 KURTALAN SPOR 4-0 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 VAN İPEKYOLU SPOR 0-5 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 MARDİNSPOR 0-0 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 12.30 MUŞ OVASISPOR 0-1 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
5 Şubat 2014 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 2-3 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 ERGANİSPOR 0-0 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 4-0 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 CİZRE BASRA SPOR 1-0 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 0-1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 4-3 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 VAN İPEKYOLU SPOR 2-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 MARDİNSPOR 1-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 12.30 MUŞ OVASISPOR 0-0 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 CİZRE BASRA SPOR 1-0 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 0-4 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 0-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 12.30 KURTALAN SPOR 0-1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
14 Ocak 2014 11.00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 4-1 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
25 Aralık 2013 12.30 MUŞ OVASISPOR 1-1 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
25 Aralık 2013 12.30 MARDİNSPOR 1-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 KURTALAN SPOR 1-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 5-1 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-2 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 12.30 CİZRE BASRA SPOR 2-2 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
21 Aralık 2013 12.00 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 0-1 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
19 Aralık 2013 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-0 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
16 Aralık 2013 12.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-1 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 12.30 ERGANİSPOR 1-1 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 2-3 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 KURTALAN SPOR 4-1 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 2-2 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 0-0 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 CİZRE BASRA SPOR 0-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 ERGANİSPOR 2-1 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 1-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.30 MARDİNSPOR 0-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 12.00 DİYARBAKIR YOLSPOR 3-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 1-0 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 1-2 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 VAN İPEKYOLU SPOR 0-1 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 2-1 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
23 Kasım 2013 12.30 KURTALAN SPOR 1-1 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-0 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 CİZRE BASRA SPOR 3-0 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 0-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.30 MUŞ OVASISPOR 4-2 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 12.00 DİYARBAKIR YOLSPOR 4-2 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.38 VAN İPEKYOLU SPOR 1-4 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 KURTALAN SPOR 1-1 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 0-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 MARDİNSPOR 2-0 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 12.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.38 ERGANİSPOR 1-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 3-1 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 1-0 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 12.00 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 KURTALAN SPOR 3-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 MUŞ OVASISPOR 0-3 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 MARDİNSPOR 2-1 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 13.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-0 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2013 13.30 VAN İPEKYOLU SPOR 1-1 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 1-1 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 2-2 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 CİZRE BASRA SPOR 2-1 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 0-1 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 13.30 ERGANİSPOR 0-0 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
7 Ekim 2013 13.30 VAN İPEKYOLU SPOR 1-3 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 3-1 ERGANİSPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 MUŞ OVASISPOR 1-0 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 MARDİNSPOR 2-2 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 13.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR 2-1 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 GİRMELİ BELEDİYE SPOR 2-0 VAN İPEKYOLU SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 1-0 MARDİNSPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 CİZRE BASRA SPOR 5-0 MUŞ OVASISPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 13.30 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-0 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.07 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-3 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 ERGANİSPOR 0-2 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 BİNGÖL ÇAPAKÇUR SPOR 0-2 CİZRE BASRA SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 MARDİNSPOR 4-1 GİRMELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 15.00 VAN İPEKYOLU SPOR 1-0 BATMAN GERCÜŞ BAĞLAR SPOR Detaylar Detaylar
21 Eylül 2013 15.00 MUŞ OVASISPOR 1-1 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
03 Grubu Maçları
21 Nisan 2014 14.30 44 MALATYA SPOR 1-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 14.30 KİLİS BLD.SPOR 2-3 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 14.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 2-1 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 14.30 ERZİN BELEDİYESPOR 3-0 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 4-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 4-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 ELAZIĞ YOLSPOR 4-3 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 0-1 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 3-3 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-0 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 5-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 0-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 44 MALATYA SPOR 4-1 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 KİLİS BLD.SPOR 2-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 0-2 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 0-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 ELAZIĞ YOLSPOR 2-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 ERZİN BELEDİYESPOR 6-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0-3 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-1 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 1-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 1-0 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 2-2 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 KİLİS BLD.SPOR 2-3 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 2-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 4-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Mart 2014 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 2-1 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
15 Mart 2014 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 2-1 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
15 Mart 2014 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-2 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 0-3 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-1 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 4-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 13.30 44 MALATYA SPOR 5-1 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
9 Mart 2014 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 0-1 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
8 Mart 2014 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 3-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 1-2 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 0-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 0-1 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 1-1 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 0-2 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Mart 2014 13.00 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-1 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 13.30 44 MALATYA SPOR 2-0 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 13.30 KİLİS BLD.SPOR 4-3 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 0-6 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 1-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
23 Şubat 2014 13.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 0-1 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Şubat 2014 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 2-1 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
19 Şubat 2014 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 2-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
19 Şubat 2014 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 0-0 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
19 Şubat 2014 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Şubat 2014 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 0-3 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
19 Şubat 2014 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 4-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 13.30 KİLİS BLD.SPOR 0-1 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 0-0 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-2 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 4-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-1 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
16 Şubat 2014 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 2-2 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 2-2 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
9 Şubat 2014 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Şubat 2014 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 2-4 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Şubat 2014 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 1-2 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 2-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 3-0 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 1-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.30 44 MALATYA SPOR 2-2 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
2 Şubat 2014 13.30 KİLİS BLD.SPOR 2-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
27 Ocak 2014 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0-0 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 1-1 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-1 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 0-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 0-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
26 Ocak 2014 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 2-0 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 4-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 44 MALATYA SPOR 0-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 KİLİS BLD.SPOR 2-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 4-2 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
19 Ocak 2014 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 1-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2014 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-1 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2014 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 1-2 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2014 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-0 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2014 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2014 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
12 Ocak 2014 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 2-1 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 1-1 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 0-2 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-0 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-2 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-3 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 3-1 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
22 Aralık 2013 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-2 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Aralık 2013 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 2-0 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 4-0 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 2-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 1-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.30 KİLİS BLD.SPOR 1-1 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
15 Aralık 2013 13.30 44 MALATYA SPOR 3-4 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 0-0 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 2-2 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-1 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
8 Aralık 2013 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-3 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2013 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
7 Aralık 2013 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2-2 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 3-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 0-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 5-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 3-0 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Aralık 2013 13.30 KİLİS BLD.SPOR 1-1 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 13.30 44 MALATYA SPOR 1-0 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-1 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 0-1 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-3 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
24 Kasım 2013 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-0 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 3-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 1-2 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 1-3 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 1-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 1-2 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
17 Kasım 2013 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 13.30 KİLİS BLD.SPOR 1-1 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 13.30 44 MALATYA SPOR 1-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 13.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 2-0 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 0-2 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
10 Kasım 2013 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 0-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
9 Kasım 2013 13.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0-0 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 ERZİN BELEDİYESPOR 0-0 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 ELAZIĞ YOLSPOR 1-2 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 1-2 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 3-2 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
3 Kasım 2013 13.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 1-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 KİLİS BLD.SPOR 1-2 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 44 MALATYA SPOR 3-1 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 4-0 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 3-0 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
30 Ekim 2013 13.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 2-1 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 14.30 ERZİN BELEDİYESPOR 2-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 14.30 ELAZIĞ YOLSPOR 1-1 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 14.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 1-2 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 14.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 1-0 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Ekim 2013 14.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3-3 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2013 14.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0-0 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 14.36 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 4-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 14.30 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 0-0 ELAZIĞ YOLSPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 14.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 2-2 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 14.30 44 MALATYA SPOR 1-0 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 14.30 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 0-0 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
13 Ekim 2013 14.30 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 14.30 ERZİN BELEDİYESPOR 1-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 14.30 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 0-1 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 14.30 BİRECİK BELEDİYESPOR 0-0 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 14.30 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 0-2 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
6 Ekim 2013 14.30 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
5 Ekim 2013 14.30 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-1 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 16.00 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 2-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 16.00 KİLİS BLD.SPOR 2-1 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 16.00 44 MALATYA SPOR 3-3 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 16.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 1-0 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
29 Eylül 2013 16.00 REYHANLI BELEDİYESPOR 2-1 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Eylül 2013 16.00 ELAZIĞ YOLSPOR 3-0 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 16.00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR 0-0 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 16.00 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR 1-4 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 16.00 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-1 44 MALATYA SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 16.00 BİRECİK BELEDİYESPOR 0-1 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 16.00 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR 1-1 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR Detaylar Detaylar
22 Eylül 2013 16.00 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-0 ELBİSTAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.30 Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR 2-0 BİRECİK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.00 ERZİN BELEDİYESPOR 3-0 İSKENDERUNSPOR 1967 Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.00 ELAZIĞ YOLSPOR 2-1 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.00 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 0-5 MALATYA İL ÖZEL İDARESİSPOR Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.00 KİLİS BLD.SPOR 0-1 ADIYAMAN İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.00 44 MALATYA SPOR 3-1 TÜRKOĞLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
15 Eylül 2013 16.00 ŞEHİT KAMİL BLD.SPOR 0-0 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SPOR Detaylar Detaylar
04 Grubu Maçları
21 Nisan 2014 14.30 FATSA BELEDİYESPOR 1-2 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR Detaylar Detaylar
21 Nisan 2014 14.30 ERZİNCANSPOR 1-2 SOYASPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 ZARA BELEDİYESPOR 3-0 ÇARŞAMBASPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 1-6 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 MERZİFONSPOR 1-1 1926 BULANCAKSPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 İLKADIM BELEDİYESPOR 3-1 YILDIZELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
20 Nisan 2014 14.30 ATAKUM BELEDİYESPOR 4-2 KELKİT HÜRRİYETSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.42 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR 1-1 ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 2-2 ATAKUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 1926 BULANCAKSPOR 0-0 İLKADIM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 SOYASPOR GENÇLİK 0-1 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 SORGUN BELEDİYESPOR 1-0 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 ÇARŞAMBASPOR 1-0 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
13 Nisan 2014 14.30 KELKİT HÜRRİYETSPOR 0-4 ZARA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 FATSA BELEDİYESPOR 0-2 ÇARŞAMBASPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 MERZİFONSPOR 1-1 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 İLKADIM BELEDİYESPOR 1-0 SOYASPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 ATAKUM BELEDİYESPOR 0-0 1926 BULANCAKSPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR 1-2 ZARA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
6 Nisan 2014 14.30 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 6-2 KELKİT HÜRRİYETSPOR Detaylar Detaylar
5 Nisan 2014 14.30 ERZİNCANSPOR 1-6 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 1926 BULANCAKSPOR 0-0 YILDIZELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 SOYASPOR GENÇLİK 2-1 ATAKUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR 0-3 İLKADIM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 SORGUN BELEDİYESPOR 1-0 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 ÇARŞAMBASPOR 1-1 ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 ZARA BELEDİYESPOR 2-0 FATSA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25 Mart 2014 13.30 KELKİT HÜRRİYETSPOR 1-4 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 MERZİFONSPOR 1-0 ÇARŞAMBASPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 İLKADIM BELEDİYESPOR 0-2 SORGUN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 ATAKUM BELEDİYESPOR 4-0 ERBAA GÜREŞ İHTİSASSPOR Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 YILDIZELİ BİRLİK SPOR 1-1 SOYASPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
16 Mart 2014 13.30 FATSA BELEDİYESPOR 4-2 ÖZ ESPİYE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar