TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
JOSE FERNANDO VIANA DE SANTANA
BURSASPOR
22
DEMBA BA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
18
OSCAR RENE CARDOZO MARIN
TRABZONSPOR A.Ş.
17
BURAK YILMAZ
GALATASARAY A.Ş.
16
MOUSSA SOW
FENERBAHÇE A.Ş.
14
AATIF CHAHECHOUHE
MEDİCANA SİVASSPOR
13
CEDRİC BAKAMBU
BURSASPOR
13
EZEQUIEL OSCAR SCARIONE
KASIMPAŞA A.Ş.
13
LEONY LEONARD KWEUKE
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12
THEOFANIS GKEKAS
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
12
VOLKAN ŞEN
BURSASPOR
12
SEMİH ŞENTÜRK
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
11
UMUT BULUT
GALATASARAY A.Ş.
11
ABDOU RAZACK TRAORE
KARDEMİR KARABÜKSPOR
10
ARNALDO EDI LOPES DA SİLVA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
10
MUHAMMET DEMİR
GAZİANTEPSPOR
10
WELLITON SOARES MORAIS
MERSİN İDMANYURDU
10
WESLEY SNEİJDER
GALATASARAY A.Ş.
10
DENİZ KADAH
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
9
MEHMET EKİCİ
TRABZONSPOR A.Ş.
9
ÖMER HASAN ŞİŞMANOĞLU
BEŞİKTAŞ A.Ş.
9
RYAN GUNO BABEL
KASIMPAŞA A.Ş.
9
SORİN BOGDAN STANCU
GENÇLERBİRLİĞİ
9
DIRK KUIJT
FENERBAHÇE A.Ş.
8
EDIN VISCA
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
8
JACQUES ZOUA DAOGARI
KAYSERİ ERCİYESSPOR
8
OLCAY ŞAHAN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
8
PIERRE ACHILLE WEBO KOUAMO
FENERBAHÇE A.Ş.
8
ROGELIO GABRIEL FUNES MORI
ESKİŞEHİRSPOR
8
SERCAN YILDIRIM
GALATASARAY A.Ş.
8
SİNAN KALOĞLU
MERSİN İDMANYURDU
8
ADEM BÜYÜK
KASIMPAŞA A.Ş.
7
CARL MEDJANI
TRABZONSPOR A.Ş.
7
ERMIN ZEC
BALIKESİRSPOR
7
HASAN SALİH KABZE
KONYASPOR
7
JOSUE FILIPE SOARES PESQUEIRA
BURSASPOR
7
ÖZER HURMACI
KASIMPAŞA A.Ş.
7
BATUHAN KARADENİZ
MEDİCANA SİVASSPOR
6
BİLAL KISA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
6
BURHAN EŞER
MEDİCANA SİVASSPOR
6
DIMITAR DIMITROV RANGELOV
KONYASPOR
6
EMMANUEL JOHN CHIBUIKE
GAZİANTEPSPOR
6
EMRE BELÖZOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
6
FRANCISCO LIMA DA SILVA
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
6
NGUIMBE PREJUCE NAKOULMA
MERSİN İDMANYURDU
6
RONALD ALEJANDRO VARGAS ARANGUREN
BALIKESİRSPOR
6
SEFA YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
6
ANDRE DE CASTRO PEREIRA
KASIMPAŞA A.Ş.
5
ANDREI GABRIEL TORJE
KONYASPOR
5
CENK TOSUN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
GÖKHAN ÜNAL
BALIKESİRSPOR
5
İRFAN CAN KAHVECİ
GENÇLERBİRLİĞİ
5
JOSE ERNESTO SOSA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5
LUIS FRANCISCO GRANDO
GAZİANTEPSPOR
5
MERVAN ÇELİK
GENÇLERBİRLİĞİ
5
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
OKTAY DELİBALTA
MERSİN İDMANYURDU
5
RICARDO JORGE VAZ TE
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
5
TUNAY TORUN
KASIMPAŞA A.Ş.
5
AHMET İLHAN ÖZEK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
4
ALEXANDRU EPUREANU
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
ANTE KULUSIC
BALIKESİRSPOR
4
AURELİEN BAYARD CHEDJOU FONGANG
GALATASARAY A.Ş.
4
EMMANUEL CHINENYE EMENIKE
FENERBAHÇE A.Ş.
4
EMRE ÇOLAK
GALATASARAY A.Ş.
4
ERDEM ŞEN
GAZİANTEPSPOR
4
GÖKHAN TÖRE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
JEREMY LOUIS PERBET
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
JOSE MARCIO DA COSTA
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
JOSEPH ENEOJO AKPALA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
4
MAHMUT TEKDEMİR
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
MARCO FUTACS
MERSİN İDMANYURDU
4
MEHMET BATDAL
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
4
MILAN MITROVIC
MERSİN İDMANYURDU
4
MOSTAPHA EL KABIR
GENÇLERBİRLİĞİ
4
MUSA ÇAĞIRAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
4
MUSTAFA PEKTEMEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4
NEMANJA TOMIC
GENÇLERBİRLİĞİ
4
RYAN HENK DONK
KASIMPAŞA A.Ş.
4
SAMUEL TOBIAS HOLMEN
FENERBAHÇE A.Ş.
4
SANHARIB BÜYÜKSAL
KASIMPAŞA A.Ş.
4
SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.
4
SERCAN KAYA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
YASİN ÖZTEKİN
GALATASARAY A.Ş.
4
YUSUF ERDOĞAN
TRABZONSPOR A.Ş.
4
ALPER POTUK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
BJÖRN VLEMINCKX
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.
3
CENK AHMET ALKILIÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
CHUKWUDI JOHN UTAKA
MEDİCANA SİVASSPOR
3
DIEGO RIBAS DA CUNHA
FENERBAHÇE A.Ş.
3
DOMİ KUMBELA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
3
ERKAN ZENGİN
TRABZONSPOR A.Ş.
3
FERNANDO DANIEL BELLUSCHI
BURSASPOR
3
GORAN CAUSIC
ESKİŞEHİRSPOR
3
GÖKÇEK VEDERSON
MERSİN İDMANYURDU
3
GÜRAY VURAL
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
KERİM FREİ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
MEHDİ TEWFİK TAOUIL
MEDİCANA SİVASSPOR
3
MEHMET AKYÜZ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
OZAN TUFAN
BURSASPOR
3
PROMİSE İSAAC
BALIKESİRSPOR
3
RENATO CIVELLI
BURSASPOR
3
ROYSTON RİCKY DRENTHE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
SERVET ÇETİN
MERSİN İDMANYURDU
3
SEZER ÖZTÜRK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3
VALENTIN NICOLAS VIOLA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
3
ABDUL RAHMAN KHALILI
MERSİN İDMANYURDU
2
ABOUBACAR DEMBA CAMARA
GAZİANTEPSPOR
2
ADEWOLE RAHEEM LAWAL
ESKİŞEHİRSPOR
2
AHMET ARAS
ANTALYASPOR A.Ş.
2
ALIAKSANDR HLEB
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ANIL KARAER
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
ATIBA HUTCHINSON
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
BERKAN EMİR
BALIKESİRSPOR
2
BURAK ÇALIK
BALIKESİRSPOR
2
CUSTODIO MIGUEL DIAS DE CASTRO
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2
DENİZ YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.
2
DJALMA BRAUNE MANUEL ABEL CAMPOS
KONYASPOR
2
EGEMEN KORKMAZ
FENERBAHÇE A.Ş.
2
EMRE GÜRAL
ESKİŞEHİRSPOR
2
ERDEM ÖZGENÇ
BURSASPOR
2
EREN ALBAYRAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
EREN DERDİYOK
KASIMPAŞA A.Ş.
2
ERKAN KAŞ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ESSEID BELKALEM
TRABZONSPOR A.Ş.
2
FILIP HOLOSKO
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
FURKAN ÖZÇAL
GALATASARAY A.Ş.
2
GUIDO KOÇER
GENÇLERBİRLİĞİ
2
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
GENÇLERBİRLİĞİ
2
HÜRRİYET GÜCER
ESKİŞEHİRSPOR
2
İBRAHİM AKIN
MEDİCANA SİVASSPOR
2
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
KASIMPAŞA A.Ş.
2
İLHAN EKER
KASIMPAŞA A.Ş.
2
JOHN BOYE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
KAAN KANAK
ESKİŞEHİRSPOR
2
KYLE JOSEPH GEORGE LAFFERTY
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
LORET SADIKU
MERSİN İDMANYURDU
2
LUDOVIC JOSEPH OBRANIAK
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
MANUEL MROUAN DA COSTA TRINDADE
MEDİCANA SİVASSPOR
2
MEHMET TOPAL
FENERBAHÇE A.Ş.
2
MELİH GÖKÇEK
MERSİN İDMANYURDU
2
MUĞDAT ÇELİK
BALIKESİRSPOR
2
MUSTAFA DURAK
GAZİANTEPSPOR
2
NECATİ ATEŞ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
OĞUZHAN ÖZYAKUP
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
ONUR AYIK
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
ÖMER ALİ ŞAHİNER
KONYASPOR
2
RADOSAV PETROVIC
GENÇLERBİRLİĞİ
2
RAMON DE MORAES MOTTA
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
RAUL JOSE TRINDADE MEIRELES
FENERBAHÇE A.Ş.
2
SEZGİN COŞKUN
ESKİŞEHİRSPOR
2
UĞUR ÇİFTÇİ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ÜMİT KORKMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2
ABDOU KADER MANGANE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
ALEX NICOLAO TELLES
GALATASARAY A.Ş.
1
ALİ ÇAMDALI
KONYASPOR
1
ALİ ÖZTÜRK
BALIKESİRSPOR
1
ANDAÇ GÜLERYÜZ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ANDRE FILIPE BERNARDES SANTOS
BALIKESİRSPOR
1
ARMINDO TUE NA BANGNA
GALATASARAY A.Ş.
1
ARTUN AKÇAKIN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
AYKUT ÇEVİKER
BALIKESİRSPOR
1
BEKİR İRTEGÜN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BERKAY TOLGA DABANLI
ESKİŞEHİRSPOR
1
CANER OSMANPAŞA
TRABZONSPOR A.Ş.
1
CICERO JOAO DE CESARE
MEDİCANA SİVASSPOR
1
CIPRIAN ANDREI MARICA
KONYASPOR
1
ÇAĞRI BÜLBÜL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
DANIEL TAWIAH OPARE
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA
ESKİŞEHİRSPOR
1
DOUGLAS FERREIRA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
DUSKO TOSIC
GENÇLERBİRLİĞİ
1
EFE HALİL ÖZARSLAN
MERSİN İDMANYURDU
1
ENES ÜNAL
BURSASPOR
1
ENVER CENK ŞAHİN
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
ERAY ATASEVEN
BALIKESİRSPOR
1
FATİH CANDAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
FEHMİ EMRE GÜNGÖR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
FELIPE MELO DE CARVALHO
GALATASARAY A.Ş.
1
GODFREYITAMA OBOABONA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
GÜVEN VAROL
MERSİN İDMANYURDU
1
HAKAN ARSLAN
MEDİCANA SİVASSPOR
1
HAKAN KADİR BALTA
GALATASARAY A.Ş.
1
HAMİT ALTINTOP
GALATASARAY A.Ş.
1
İBRAHİM ÖZTÜRK
MEDİCANA SİVASSPOR
1
İBRAHİM SISSOKO
ESKİŞEHİRSPOR
1
İSMAİL KONUK
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
KADİR BEKMEZCİ
MEDİCANA SİVASSPOR
1
KADİR KELEŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
KHALIFA JABBIE
BALIKESİRSPOR
1
KIVANÇ KARAKAŞ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
LIVIU ION ANTAL
GENÇLERBİRLİĞİ
1
LOMANA TRESOR LUALUA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
MACAULEY CHRISANTUS
MEDİCANA SİVASSPOR
1
MAY SPHIWE MAHLANGU
KONYASPOR
1
MEHMET ERKUT ŞENTÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
1
MEHMET GÜVEN
KONYASPOR
1
MEHMET SEÇME
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MEHMET TAŞ
MERSİN İDMANYURDU
1
MEHMET TOPUZ
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MICHAL KADLEC
FENERBAHÇE A.Ş.
1
MİRKAN AYDIN
ESKİŞEHİRSPOR
1
MURAT AKÇA
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
MURAT DURUER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
MURAT YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
MUSA SİNAN YILMAZER
MEDİCANA SİVASSPOR
1
MUSTAFA AKBAŞ
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MUSTAPHA YATABARE
TRABZONSPOR A.Ş.
1
NUNO ANDRE DA SİLVA COELHO
BALIKESİRSPOR
1
NZUZİ TOKO
ESKİŞEHİRSPOR
1
OLCAN ADIN
GALATASARAY A.Ş.
1
ONUR BAYRAMOĞLU
ESKİŞEHİRSPOR
1
ORHAN GÜLLE
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
OUSMANE VIERA DIARRASSOUBA
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
REMZİ GİRAY KAÇAR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
MERSİN İDMANYURDU
1
SAIDI NTIBAZONKIZA
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
SALİH DURSUN
TRABZONSPOR A.Ş.
1
SAMBA SOW
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
SEDAT AĞÇAY
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
SELÇUK ŞAHİN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
SELİM AY
KONYASPOR
1
SERDAR AZİZ
BURSASPOR
1
SERDAR GÜRLER
TRABZONSPOR A.Ş.
1
TABARE URUGUAY VIUDEZ MORA
KASIMPAŞA A.Ş.
1
TOMİSLAV GLUMAC
BALIKESİRSPOR
1
TURGAY BAHADIR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
UĞUR DEMİROK
TRABZONSPOR A.Ş.
1
UĞUR İNCEMAN
KONYASPOR
1
VELİ KAVLAK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
VEYSEL SARI
KASIMPAŞA A.Ş.
1
YACOUBA SYLLA
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
YALÇIN AYHAN
MEDIPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
 
Ligler » Süper Lig » Süper Lig Arşiv » 2014-2015 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
29.05.2015 17:00 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
29.05.2015 20:00 BALIKESİRSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
29.05.2015 20:00 ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
29.05.2015 20:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
30.05.2015 13:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
30.05.2015 16:00 FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
30.05.2015 19:00 MERSİN İDMANYURDU 2 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. Detaylar Detaylar
30.05.2015 19:00 BURSASPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR Detaylar Detaylar
30.05.2015 19:00 MEDICANA SİVASSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GALATASARAY A.Ş. 34 24 5 5 60 35 25 77
2.FENERBAHÇE A.Ş. 34 22 8 4 60 29 31 74
3.BEŞİKTAŞ A.Ş. 34 21 6 7 55 32 23 69
4.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK 34 15 14 5 49 30 19 59
5.TRABZONSPOR A.Ş. 34 15 12 7 58 48 10 57
6.BURSASPOR 34 16 9 9 69 44 25 57
7.MERSİN İDMANYURDU 34 13 8 13 54 48 6 47
8.ATİKER KONYASPOR 34 12 10 12 30 39 -9 46
9.GENÇLERBİRLİĞİ 34 10 10 14 46 44 2 40
10.GAZİANTEPSPOR 34 11 7 16 31 48 -17 40
11.ESKİŞEHİRSPOR 34 9 12 13 45 52 -7 39
12.AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 34 9 11 14 41 51 -10 38
13.KASIMPAŞA A.Ş. 34 9 10 15 56 73 -17 37
14.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 9 9 16 41 55 -14 36
15.DEMİR GRUP SİVASSPOR 34 9 9 16 43 50 -7 36
16.KARDEMİR KARABÜKSPOR 34 7 7 20 44 64 -20 28
17.KAYSERİ ERCİYESSPOR 34 5 12 17 43 62 -19 27
18.BALIKESİRSPOR BALTOK 34 6 9 19 48 69 -21 27

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu
Sezon 2014-2015

1.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BURSASPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 TORKU KONYASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVASSPOR 1 - 2 GAZİANTEPSPOR
KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
2.Hafta
TORKU KONYASPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 2 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 SİVASSPOR
3.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 2 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SİVASSPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
4.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 BALIKESİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 BURSASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 MERSİN İDMANYURDU
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
5.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 BURSASPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 TORKU KONYASPOR
SİVASSPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 4 - 2 GAZİANTEPSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 4 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
6.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BURSASPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 2 BALIKESİRSPOR
7.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 0 TORKU KONYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SİVASSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 0 - 5 BURSASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 4 - 0 GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 4 GAZİANTEPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 4 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
8.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 SİVASSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
9.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SİVASSPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 BALIKESİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 TORKU KONYASPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 1 - 1 BURSASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
10.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 0 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
TORKU KONYASPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 3 SİVASSPOR
BURSASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
11.Hafta
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 0 - 0 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 0 BALIKESİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 0 SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 4 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
12.Hafta
BALIKESİRSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BURSASPOR 5 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 1 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
13.Hafta
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 1 SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TORKU KONYASPOR 0 - 5 GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3 - 2 BURSASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
14.Hafta
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 TORKU KONYASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GALATASARAY A.Ş. 3 - 2 MERSİN İDMANYURDU
SİVASSPOR 0 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BALIKESİRSPOR 5 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
BURSASPOR 3 - 3 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
15.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 BALIKESİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 3 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 0 SİVASSPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
16.Hafta
BURSASPOR 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 GAZİANTEPSPOR
SİVASSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 5 KASIMPAŞA A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 2 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
17.Hafta
TORKU KONYASPOR 2 - 3 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
18.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 MEDICANA SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş. 0 - 1 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
TORKU KONYASPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
19.Hafta
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 2 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 0 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
BALIKESİRSPOR 0 - 1 TORKU KONYASPOR
BURSASPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
MERSİN İDMANYURDU 6 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 GALATASARAY A.Ş.
20.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TORKU KONYASPOR 0 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 4 MERSİN İDMANYURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 3 - 2 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 BALIKESİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
21.Hafta
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 3 - 0 TORKU KONYASPOR
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
BURSASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
22.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 3 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MEDICANA SİVASSPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 2 BALIKESİRSPOR
BURSASPOR 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
GAZİANTEPSPOR 0 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
23.Hafta
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 2 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 4 GENÇLERBİRLİĞİ
BALIKESİRSPOR 2 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 BURSASPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 0 - 0 TORKU KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 GALATASARAY A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 0 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GAZİANTEPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 5 TRABZONSPOR A.Ş.
24.Hafta
BURSASPOR 4 - 2 BALIKESİRSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BEŞİKTAŞ A.Ş. 5 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
25.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 TORKU KONYASPOR
BALIKESİRSPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 4 - 1 BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
26.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 3 MERSİN İDMANYURDU
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MEDICANA SİVASSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 2 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 5 FENERBAHÇE A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 3 - 0 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GALATASARAY A.Ş. 4 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 0 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
27.Hafta
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 TORKU KONYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 1 - 5 BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 2 - 1 GALATASARAY A.Ş.
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
28.Hafta
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 2 MERSİN İDMANYURDU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 3 KASIMPAŞA A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR 4 - 1 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
TORKU KONYASPOR 2 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
29.Hafta
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 4 - 3 BALIKESİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 TORKU KONYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 5 - 3 BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş. 0 - 2 BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 2 GALATASARAY A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 3 MEDICANA SİVASSPOR
30.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 TORKU KONYASPOR
MEDICANA SİVASSPOR 2 - 3 FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
BURSASPOR 7 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 2 TRABZONSPOR A.Ş.
31.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 GALATASARAY A.Ş.
TORKU KONYASPOR 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş. 2 - 3 BALIKESİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 2 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 1 - 1 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 1 - 0 BURSASPOR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 BEŞİKTAŞ A.Ş.
32.Hafta
GALATASARAY A.Ş. 1 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 1 KASIMPAŞA A.Ş.
BALIKESİRSPOR 4 - 2 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BURSASPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 FENERBAHÇE A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 TRABZONSPOR A.Ş.
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 0 - 1 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0 - 1 TORKU KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 1 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
33.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 MERSİN İDMANYURDU
KASIMPAŞA A.Ş. 3 - 3 SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR
TORKU KONYASPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş. 3 - 2 BALIKESİRSPOR
GALATASARAY A.Ş. 2 - 0 BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 1 MEDICANA SİVASSPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. 2 - 2 FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 0 - 1 BURSASPOR
34.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. 2 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR 4 - 3 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
FENERBAHÇE A.Ş. 2 - 0 KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 GALATASARAY A.Ş.
MEDICANA SİVASSPOR 1 - 1 TRABZONSPOR A.Ş.
BURSASPOR 0 - 0 TORKU KONYASPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 2 İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş.
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.