TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Spor Toto BAL Play Off Maçları

3. Kademe Maçları
18 Mayıs 2019 15:00 AĞRI 1970 SPOR 1-0 AKŞEHİR SPOR Detaylar Detaylar
18 Mayıs 2019 15:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-3 1877 ALEMDAĞ SPOR Detaylar Detaylar
2. Kademe Maçları
12 Mayıs 2019 15:00 AĞRI 1970 SPOR 0-1 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2019 15:00 YOZGATSPOR 1959 FK 0-0
(Pen. 6-5)
AKŞEHİR SPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2019 15:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 0-2 BELEDİYE DERİNCE SPOR Detaylar Detaylar
1. Kademe Maçları
4 Mayıs 2019 15:00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
SOMASPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2019 15:00 1877 ALEMDAĞ SPOR 0-1 MODAFEN SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR 0-0
(Pen. 4-3)
YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 7-6)
AKŞEHİR SPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto BAL Baraj Maçları

Baraj Maçları
25 Nisan 2019 15:30 CEYHAN SPOR 1-0 KÜRKÇÜLER AMATÖRSPOR Detaylar Detaylar
26 Nisan 2019 15:00 7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
TÜYSÜZSPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:00 YAKUTİYESPOR 2-1 İDMANOCAĞISPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:00 ARHAVİ SPOR 3-1 BORÇKA SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 13:30 ULALAR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 2-1 ERZİNCAN KEMAH Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 14:00 TONYA DOĞANSPOR 2-0 TRABZON FAROZ YALI SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 14:00 KAPADOKYA GÖREMESPOR 7-0 SUVERMEZKALESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 1926 BULANCAKSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
EYNESİL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 ORTACA BELEDİYESPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
TURGUTREİS SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 GÜLBAHÇESPOR 2-1 BURSA DOĞUGÜCÜ SPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:00 SERİNHİSARSPOR 0-0
(Pen. 3-4)
ÇAL BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 15:30 11 NİSAN SPOR 2-3 SİVEREK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
27 Nisan 2019 16:00 ELBİSTAN BELEDİYESPOR 1-0 ANDIRIN YEŞİLDAĞ Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 13:00 KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR 8-2 T.METAL 1963 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 BOZÜYÜK VİTRASPOR 1-0 1308 OSMANELİ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 6-0 TATVANSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1-0 KIZILTEPE BELEDİYESİ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 5-0 ERUH GENÇLİK SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 ALTINORDU BELEDİYESPOR 3-1 ORDUSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 BAYBURT BELEDİYESPOR 1-0 AYDINTEPE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 14:30 LADİK BELEDİYESPOR 7-2 TERMESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 IĞDIRESSPOR 2-1 76 IĞDIR BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KÜTAHYASPOR 3-0 AKINCILAR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 BARTINSPOR 4-0 AMASRASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 YENİ AMASYA SPOR 1-2 MERZİFONSPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 1074 ÇANKIRI SPOR 2-0 KURŞUNLU BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 SİNOPSPOR 1-2 BOYABAT 1868 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-2 YALOVASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR 7-5 TAŞKÖPRÜ SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ÇANAKKALE DARDANEL SK 0-0
(Pen. 3-5)
BOZCAADASPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 ÇERKEZKÖY 1911 DOĞAN SPOR 3-0 ÇORLU KÜLTÜR SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:00 KAHTA DİRİLİŞ SPOR 1-5 KAHTA 1978 SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:30 ISPARTA DAVRAZ SPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
ISPARTA 32 EMRE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 15:30 MANAVGAT BELEDİYESPOR 6-2 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
28 Nisan 2019 16:00 UZUNKÖPRÜSPOR 2-0 OSMANLISPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2019 14:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 1-1
(Pen. 5-2)
HAKKARİ GENÇLİK VE SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
30 Nisan 2019 15:00 SERDİVANSPOR 0-1 PAMUKOVA 1968 SPOR Detaylar Detaylar
30 Nisan 2019 16:00 ARSUZ KARAAĞAÇSPOR 0-1 REYHANLI BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2019 14:00 1926 POLATLI BELEDİYE SPOR 0-4 ANKARA T.K.İ. Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2019 14:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 2-0 TEİAŞ GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
1 Mayıs 2019 15:00 KİLİS BLD.SPOR 5-0 79 KİLİS SPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2019 14:00 TURHALSPOR 1-5 NİKSAR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2019 16:00 AYDINSPOR 1923 0-2 KARPUZLU BELEDİYE Detaylar Detaylar
2 Mayıs 2019 16:00 ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR 0-3 CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ GSK Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2019 13:00 KENDİRLİ BELEDİYE SPOR 1-1
(Pen. 2-5)
SALARHA Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2019 14:00 12 BİNGÖL SPOR 2-0 SOLHAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
4 Mayıs 2019 15:00 MUŞ MENDERES SPOR 2-1 ÖZ HASKÖY SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 DEVREK BELEDİYESPOR 2-1 GELİKSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR 1-2 OSMANCIK BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 ARABAN BELEDİYE SPOR 0-0
(Pen. 3-5)
NİZİPSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:00 KARAMAN BELEDİYESPOR 4-0 KARAMAN YOLLARBAŞI GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2019 15:30 DİYARBAKIR YOLSPOR 1-1
(Pen. 3-5)
BİSMİL 21 SPORTİF FAALİYETLER GENÇLİK KULÜBÜ Detaylar Detaylar
8 Mayıs 2019 17:00 BORNOVA YEŞİLOVA SPOR 4-2 ALİAĞA BELEDİYESİ HELVACI GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
10 Mayıs 2019 16:00 MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR 1-2 İDMANYURDU 1925 SPOR Detaylar Detaylar
11 Mayıs 2019 17:00 İZMİRSPOR 2-0 ÖZÇAMDİBİSPOR Detaylar Detaylar
12 Mayıs 2019 15:00 URGANLI SPOR 1-4 M.SANAYİ SPOR Detaylar Detaylar
15 Mayıs 2019 14:00 1960 SİLOPİ SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
CİZRE SERHAT SPOR Detaylar Detaylar
1 Haziran 2019 15:00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1-0 GÖLYAZI BLD.SPOR Detaylar Detaylar
1 Haziran 2019 16:00 VEFASPOR 1-0 YENİKÖYSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Maçları
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  O G B M A Y AV P
1.AĞRI 1970 SPOR 10 8 2 0 27 5 22 26
2.MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 10 7 2 1 29 7 22 23
3.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 10 6 3 1 29 6 23 21
4.BAĞLAR BELEDİYESPOR 10 5 3 2 18 9 9 18
5.1955 BATMAN BELEDİYESPOR 10 4 4 2 14 7 7 16
6.BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 10 4 4 2 12 9 3 16
7.1960 SİLOPİ SPOR 10 4 3 3 16 11 5 15
8.12 BİNGÖL SPOR 10 1 7 2 15 17 -2 10
9.YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 10 3 1 6 8 22 -14 10
10.DİYARBAKIR YOLSPOR 10 2 3 5 11 13 -2 9
11.MUŞ MENDERES SPOR 10 2 3 5 10 23 -13 9
12.K.YILDIRIMSPOR 10 1 4 5 11 21 -10 7
13.ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 10 1 3 6 8 18 -10 3
14.AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR 10 0 2 8 4 44 -40 2
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 3
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Devre 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
25.11.2018 13:00 BAĞLAR BELEDİYESPOR 4-0 K.YILDIRIMSPOR Detaylar Detaylar
25.11.2018 13:00 ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR 2-2 AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
25.11.2018 13:00 1955 BATMAN BELEDİYESPOR 4-0 MUŞ MENDERES SPOR Detaylar Detaylar
25.11.2018 13:00 BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR 2-1 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
25.11.2018 13:00 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 0-1 1960 SİLOPİ SPOR Detaylar Detaylar
25.11.2018 13:00 AĞRI 1970 SPOR 3-2 DİYARBAKIR YOLSPOR Detaylar Detaylar
25.11.2018 13:00 12 BİNGÖL SPOR 1-2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR Detaylar Detaylar
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.