TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
1. Grup
EMRAH METOĞLU
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
19
TİMUR KOSOVALI
KAYSERİ ŞEKERSPOR
19
GÖKHAN AYDINGÜL
TEKİROVA BELEDİYESPOR
16
ALİ IŞIK
İSTANBULSPOR A.Ş.
15
VOLKAN SERİM
KIRIKHANSPOR
15
AHMET ARAS
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
14
MUSTAFA ÖZKAYA
TEKİROVA BELEDİYESPOR
13
VEYSİ ÖZ
ANKARA DEMİRSPOR
13
CANER ALTIN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
12
GÖKHAN KORKMAZ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
10
LEVENT KALE
PAZARSPOR
10
SADETTİN ÖZER
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
10
TOLGA KARA
BEŞİKDÜZÜSPOR
10
EVREN ERDENİZ
PAZARSPOR
9
GÖKHAN ŞEN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
9
SEMİH DURMUŞ
ADANASPOR A.Ş.
9
YEMEN TAŞ
KARTALSPOR
9
ABDULLAH CEMAL KÜÇÜKYILMAZ
ESKİŞEHİRSPOR
8
CANER HÜSEYİN BAĞ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
8
HAKAN AKMAN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
8
İSMAİL DEMİR
ANKARA DEMİRSPOR
8
DENİZ SERT
KIRKLARELİSPOR
7
FIRAT SAĞESEN
KASTAMONUSPOR
7
GÖKHAN GÜNEY
SANDIKLISPOR
7
ÖNDER AKDAĞ
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
7
SİNAN DEMİR
SİİRTSPOR
7
YAVUZ ODABAŞI
ARSİNSPOR
7
YUSUF YAĞMUR
YENİ MALATYASPOR
7
CEMİL KARAKUM
ORHANGAZİSPOR
6
ERKAN GAZİOĞLU
KASTAMONUSPOR
6
GÖKHAN GÜNAYDIN
KAYSERİ ŞEKERSPOR
6
HACİ ŞÜKRÜ ÇİÇEK
PAZARSPOR
6
MESUT ÖZKALKAN
GÖLCÜKSPOR
6
MEVLÜT GÜMÜŞTOKA
KASTAMONUSPOR
6
MUHAMMED YASİN ÖZKARSLI
ÇORUMSPOR
6
MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
KASTAMONUSPOR
6
MUSTAFA AYDOĞDU
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
SERDAR DENİZ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
6
TAYFUN KARADAĞ
İSTANBULSPOR A.Ş.
6
AHMET KUTLUER
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
5
ALİ YILDIRIM
ORHANGAZİSPOR
5
ANIL SARAK
BURSASPOR
5
AYTAÇ ERMAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
ERDİNÇ ÇEPOĞLU
PAZARSPOR
5
EROL TOPALOĞLU
ÇORUMSPOR
5
EŞREF KEÇECİ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
5
FEYYAZ AYDİL
PAZARSPOR
5
GÖKAY IŞITAN
HACETTEPE SPOR
5
HÜSNÜ ZEYBEKOĞLU
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
5
MEHMET ÖZDIRAZ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5
MEHMET YAMAN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
5
NEZİR ÖZER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
5
OKTAY YİĞİT
BERGAMA BELEDİYESPOR
5
SAMET BAYRAK
ÇORUMSPOR
5
SEDAT CENGİZ
SANDIKLISPOR
5
SERKAN ÇELİK
SİİRTSPOR
5
UĞUR YALÇIN
KASTAMONUSPOR
5
ALİ BAYRAKTAR
PENDİKSPOR
4
ALİ KOÇAK
BANDIRMASPOR
4
BEKİR ADIGÜZEL
BOZYAKA YEŞİLTEPE SPOR
4
ÇAĞRI YASAN
ANKARA DEMİRSPOR
4
EREN ŞEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
İBRAHİM KELEŞ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
4
KIVANÇ SALİHOĞLU
TRABZONSPOR A.Ş.
4
KORAY KURT
BANDIRMASPOR
4
MESUT OKUMUŞ
KASTAMONUSPOR
4
MUHAMMET YILMAZ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
MUSTAFA DEMİR
ORHANGAZİSPOR
4
OSMAN ATAY
BEŞİKDÜZÜSPOR
4
OSMAN MERTOĞLU
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
4
ÖZKAN YILMAZ
KIRIKHANSPOR
4
SADAT ŞAHİN
BEŞİKDÜZÜSPOR
4
SELAHATTİN ENÜR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
SERHAN KARAHAN
ORHANGAZİSPOR
4
SERHAT BAŞTAN
KASTAMONUSPOR
4
TUFAN DENİZ GELEN
ORHANGAZİSPOR
4
UĞUR KARAKOÇ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
4
ZAFER ŞENSOY
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
4
ZİYA İNDAY
TURGUTLUSPOR
4
ALİ KURT
BELEDİYE VANSPOR
3
ARDA DİNCER
SANDIKLISPOR
3
BARAN BASUT
BELEDİYE VANSPOR
3
BURAK HALİL
KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ
3
BURAK KANSIZ
BEŞİKDÜZÜSPOR
3
CELAL ÇELEBİ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
3
ÇAĞLAR YILDIZER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
DEVRAN ATMACA
SİİRTSPOR
3
EMRAH SANSAR
SANDIKLISPOR
3
EMRAH ŞAHİNÇİFTÇİ
BELEDİYE VANSPOR
3
EMRECAN AFACANOĞLU
BUCASPOR
3
ERCAN KURUÇAY
BEŞİKDÜZÜSPOR
3
ERHAN GÖZETLİK
KIRIKHANSPOR
3
HALİL UYSAL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
HAMİT TAŞKIN
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
HÜSEYİN BÖYÜK
ANKARA DEMİRSPOR
3
İBRAHİM AYYILDIRIM
SANDIKLISPOR
3
İSMAİL BULUT
KAYSERİ ERCİYESSPOR
3
MEHMET KAHVECİOĞLU
TEKİROVA BELEDİYESPOR
3
MUHAMMED BURAK TAŞDEMİR
SİİRTSPOR
3
MUSTAFA ALTUN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
3
ÖMERCAN ÖNDAŞ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
ÖZGÜR ÇELİK
İSTANBUL BBSK
3
SAMET YENİCELİ
YENİ MALATYASPOR
3
SERVER YILMAZ
BUCASPOR
3
SEZGİN BEKTAŞ
GÖLCÜKSPOR
3
TAYFUR EMRE YILMAZ
KIRIKHANSPOR
3
TOLGA YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
YAĞIZ GÖKTUĞ TAŞBULAK
KARTALSPOR
3
ABDURRAHMAN EMİR ALAGÖZ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
ALİ ERDEM AVUNCANER
TEKİROVA BELEDİYESPOR
2
ARİF GÜNER
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
2
BARIŞ BALTÜRK
BEŞİKDÜZÜSPOR
2
CÜNEYT TURAN
BELEDİYESPOR
2
DENİZ SIĞA
PENDİKSPOR
2
DURMUŞ EROL
BERGAMA BELEDİYESPOR
2
EFE BERKER ÖZCAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
EMRAH DURSUN
KIRIKHANSPOR
2
EMRE EROL
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
EMRE UZUNCA
ORHANGAZİSPOR
2
EMRULLAH ÇETİNKAYA
ESKİŞEHİRSPOR
2
ENSAR ÇETİNKAYA
GÖLCÜKSPOR
2
ERAY TOPÇUOĞLU
ANKARA DEMİRSPOR
2
ERKAN ÖZTÜRK
GÖLCÜKSPOR
2
FATİH BOLAT
ÇORUMSPOR
2
FATİH SÖZGEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
FEYYAZ ALIŞ
TEPECİKSPOR A.Ş.
2
GENCAY ERTEN
KAYSERİ ŞEKERSPOR
2
İSMAİL ŞENER
TEKİROVA BELEDİYESPOR
2
KAMİL İÇER
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
2
KAYHAN ARDUÇ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
KERİM BÖLÜK
ORHANGAZİSPOR
2
MELİH VARDAR
BUCASPOR
2
MUHAMMED AKİF SEVİNÇ
SİİRTSPOR
2
MUSTAFA ACAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
MUSTAFA DAĞDEVİREN
PAZARSPOR
2
MUSTAFA SERKAN GÜÇLÜ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
OĞUZ BUDAK
KIRIKHANSPOR
2
OĞUZHAN DEMİRER
GÖLCÜKSPOR
2
OSMAN BODUR
ÇORUMSPOR
2
OZAN KILIÇOĞLU
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
RESUL EKREM BİLİM
SİİRTSPOR
2
SELÇUK VURAL
PAZARSPOR
2
SEMİH KATİP
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
SEYİTHAN DEMİRCAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2
UMUT PUSAT
BELEDİYE VANSPOR
2
AHMET ÇETİNKAYA
SİİRTSPOR
1
AHMET MARAN
MURATPAŞA BELEDİYE SPOR
1
ALİ ÖMÜR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
AZİZ KIZILGÜN
BANDIRMASPOR
1
BAHRİ ARSLANLI
GÖLCÜKSPOR
1
BARIŞ ÇİÇEK
ORHANGAZİSPOR
1
BERKAY ONARICI
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
BİLAL KILIÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
BİRKAN KANBER
HACETTEPE SPOR
1
CAN GÜLER
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
CENGİZ ÇOBAN
BELEDİYE VANSPOR
1
CİHAT BAYKUŞAK
DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR
1
DOĞANCAN KILIÇ
HACETTEPE SPOR
1
DURDU DİLLİ
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
EMRAH YOLLU
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
EMRE KART
OYAK RENAULTSPOR
1
EMRE YÜKSEKTEPE
GALATASARAY A.Ş.
1
ERBAY EKER
KIRIKHANSPOR
1
ERKUT SÖNMEZ
ÇORUMSPOR
1
ERSEL ASLIYÜKSEK
KARTALSPOR
1
ERSEN SAVAŞ
SİİRTSPOR
1
GÖKHAN AKSOY
ÇORUMSPOR
1
GÖKHAN KAYA
SİİRTSPOR
1
GÜVEN GÜDÜ
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
HALİL ÇAĞIRTEKİN
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
HARUN KAYALI
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
HASAN AKDEMİR
ANKARA DEMİRSPOR
1
HÜSEYİN ÇELİK
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
HÜSEYİN EROL
BATMAN PETROLSPOR
1
İBRAHİM AKYÜZ
SİİRTSPOR
1
İBRAHİM ÇAĞLAR ÜRDEM
BELEDİYE VANSPOR
1
İBRAHİM YAY
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
KADİR DEMİR
SİİRTSPOR
1
KEMAL CAN AYDEMİR
GÖLCÜKSPOR
1
KEMAL MERCAN
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
MALİK TAHİRLER
KARŞIYAKA
1
MEDENİ BİNGÖL
BELEDİYE VANSPOR
1
MEHMET BEZİRCİOĞLU
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
MERT EGE ÖZEREN
GÖLCÜKSPOR
1
MESUT BEKAR
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
1
METEHAN FIRAT
ÇORUMSPOR
1
MUHAMMET EMİN GÜL
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
MURAT CAN ÖNCÜ
KASTAMONUSPOR
1
MUSA BALLI
SİİRTSPOR
1
MUSTAFA ÇAKIR
ANKARA DEMİRSPOR
1
MÜSLÜM AYDOĞAN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
NEVZAT BİLEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
OGÜN BALCI
SANDIKLISPOR
1
ONUR ÇABUK
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
ONUR KAHRAMAN
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
ORHAN GAZİ KELCE
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
ORHAN ŞAHİN
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
ÖMER NAZİLLİ
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
RAMAZAN ÖVÜÇ
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
RAMAZAN ÖZTÜRK
PAZARSPOR
1
RECEP GÜLER
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
RIDVAN ÇELİK
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
RUHİ TIRAK
DERİNCE BELEDİYESPOR
1
SELİM DENİZ PEKER
GÖLCÜKSPOR
1
SERDAR ERGELEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
SERDAR GÖKKAYA
SİİRTSPOR
1
SERGEN YILMAZ
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
SERKAN BOLAT
KAYSERİ ŞEKERSPOR
1
SERKAN GAŞİ
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
SERKAN KÜÇÜK
ORHANGAZİSPOR
1
SEYFETTİN URAL
BELEDİYE VANSPOR
1
SEZER SERDAR
ORHANGAZİSPOR
1
SİNAN KILIÇASLAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
SONER YİRMİBEŞ
BEŞİKDÜZÜSPOR
1
ŞEMSETTİN ENDER KILIÇ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
TAHİR KURT
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
TEVFİK DOĞUKAN PALA
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
TUĞBERK KAMIŞOĞLU
OYAK RENAULTSPOR
1
TUNCAY KILIÇ
GÖZTEPE A.Ş.
1
UĞUR AYDIN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
UĞUR KESKİN
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
UĞUR YILMAZ
PENDİKSPOR
1
VOLKAN BEKCİ
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
1
YAĞIZHAN BİBER
ORHANGAZİSPOR
1
YAKUP KAYIŞ
ORHANGAZİSPOR
1
YASİN TÜZÜN
ÇORUMSPOR
1
YILMAZ ERSOY
BERGAMA BELEDİYESPOR
1
YİĞİT MAHNOĞLU
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
YUNUS DOĞAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
YUSUF ONUR ARIKAN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
1
ZAFER ÇİL
KASTAMONUSPOR
1
2. Grup
ÖZER KUTLU
ÜMRANİYESPOR
22
GÖKHAN ERDÖL
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
18
MURAT CAN BÖLÜKBAŞI
HACETTEPE SPOR
16
SİNAN UZUN
BALIKESİRSPOR
15
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
AYDINSPOR 1923
14
FATİH ŞERİFOĞLU
BATMAN PETROLSPOR
11
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
11
RAMAZAN AKSOY
HACETTEPE SPOR
11
TURGAY AN
ADIYAMANSPOR
11
BAHADIR TAŞDELEN
ÜMRANİYESPOR
10
GÖKHAN KARADENİZ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
10
MUHAMMED FATİH KANAT
BATMAN PETROLSPOR
10
ETHEM ÖZDEN
GEBZESPOR
9
İLHAN FARUK GÜLER
DARDANELSPOR A.Ş.
9
İLKER AVŞAR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
9
İLKER SAYAN
DARDANELSPOR A.Ş.
9
İSMAİL KIZILYER
ADIYAMANSPOR
9
MUHAMMET SAVAŞÇI
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
9
SAFA SERBEST
DARDANELSPOR A.Ş.
9
YUSUF AKBULUT
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
9
ABDURRAHMAN KUYUCU
İSKENDERUNSPOR 1967
8
BURAK ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
8
CENGİZ TUNÇER
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
8
LEVENT YILMAZ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
8
SAMET GÜNHAN
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
8
UFUK BALTÜRK
GEBZESPOR
8
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
7
ÇAĞRI TEKİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
7
EMRE İŞÇİLER
AYDINSPOR 1923
7
HALİL İBRAHİM CENİK
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
7
HÜSEYİN ÇOLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
7
SAMET ALBAYRAK
DARDANELSPOR A.Ş.
7
UMUT KAYA
AYDINSPOR 1923
7
BURAK GÖKSEL
KARTALSPOR
6
EMRE KAHRAMAN
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
6
FATİH ÜGE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
6
MUHAMMET TOPAL
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
6
NUREDDİN ERSOY
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
6
FATİH ÖZECE
TURGUTLUSPOR
5
KEMAL AKBABA
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
5
MEHMET TÜRK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
5
MELİS VOLKAN ERSUCAN
SİLİVRİSPOR
5
MUSTAFA TOPUZ
DARDANELSPOR A.Ş.
5
NAZİF ŞENER
SİLİVRİSPOR
5
ONUR AYDIN
DERİNCE BELEDİYESPOR
5
SEBAHATTİN HOROZ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
5
SERDAL ÖZ
ÜMRANİYESPOR
5
TANER GÜRSOY
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
5
ÜMİT MUTLU
GEBZESPOR
5
ALİCAN TEZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
4
BULUT KAYA
ÜMRANİYESPOR
4
CEVAT ÖZLER
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
4
EKREM ENGİN
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
4
EMRAH ERGÜR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
4
FERHAT GÜÇLÜ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
4
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
GEBZESPOR
4
HARUN SÜRÜCÜ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
4
HARUN TORUN
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
4
MANSUR ÇALAR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
4
MEHMET ATİK
POLATLI BUGSAŞSPOR
4
RECEP GAYIK
AYDINSPOR 1923
4
SAMET CANTÜRK
BATMAN PETROLSPOR
4
SAMET DEŞİŞ
EDİRNE SPOR GENÇLİK
4
SEMİH BÜLBÜL
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
4
ŞAHİN ÇAKIR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
4
TANER YILMAZ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
4
TUGAY KOMŞU
ADIYAMANSPOR
4
UĞUR DURMUŞ
BATMAN PETROLSPOR
4
UMUT DOĞRU
DARDANELSPOR A.Ş.
4
ZAFER CANSIZ
BALIKESİRSPOR
4
ZEKERİYA DENİZER
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
4
ABDULKADİR KAPLAN
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
3
BARIŞ KAZER
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
3
BERKAY ONARICI
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
3
CENK CENGİZ
BANDIRMASPOR
3
CENK ÖZBEY
BOLUSPOR
3
CİHAN KORUCUOĞLU
DERİNCE BELEDİYESPOR
3
COŞKUN KORKMAZ
BATMAN PETROLSPOR
3
ERDEM ERİŞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
3
ERHAN KARAYER
DARDANELSPOR A.Ş.
3
ERSİN ASLANTOĞ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
GÖKHAN ÇETİNUS
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3
HAKAN TİCE
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
3
HAKAN YAĞMURKAYA
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
3
HALİM DEMİROK
GEBZESPOR
3
MAZLUM DEMİR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
HACETTEPE SPOR
3
MURAT AKÇAY
DARDANELSPOR A.Ş.
3
MUSTAFA DEMİRCİ
BAYRAMPAŞA
3
NURETTİN OKAY
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
3
ONUR KARA
SİLİVRİSPOR
3
ONUR KOLAY
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
3
TAYFUR BİNGÖL
GENÇLERBİRLİĞİ
3
TOLGA AYDIN
DERİNCE BELEDİYESPOR
3
TUNAHAN BİLGİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
UĞUR KESKİN
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3
UĞUR PARLAK
DARDANELSPOR A.Ş.
3
UĞUR YANIKDEMİR
İSKENDERUNSPOR 1967
3
YASİN GÜRELER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
AHMET BURAK KÖMÜRCÜ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
AHMET KESİM
GALATASARAY A.Ş.
2
AHMET KÖSEOĞLU
BATMAN PETROLSPOR
2
AHMET TÜZÜN
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
ALİ FIRAT HORASAN
BOZÜYÜKSPOR
2
ALİ OSMAN GÜNDOĞDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
ALİ YILDIRIM
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
2
AYHAN GÜRBÜZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
2
BEDRİ CAN ÖZDOĞAN
BURSASPOR
2
BİLAL ÇEBİ
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
2
BURAK SERES
ANKARASPOR A.Ş.
2
BURÇAĞ BAŞEL
ÜMRANİYESPOR
2
CANER ŞEN
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
2
CENK SARITAŞ
ÇİĞLİ BELEDİYESPOR
2
DOĞAN ÇİFT
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
2
EFŞAN GEÇGİN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
EMİRHAN ÖNDER
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
2
ERCÜMENT ERAY ATAKLI
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
ERKUT BAŞKAYA
GENÇLERBİRLİĞİ
2
GÖKHAN ÖZER
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
2
HASAN KARAÇENGEL
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
2
HÜSEYİN BÖYÜK
ANKARA DEMİRSPOR
2
HÜSEYİN TEKER
GAZİANTEPSPOR
2
İLYAS YILMAZER
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
İSMAİL ŞAPKALI
İSKENDERUNSPOR 1967
2
MAHMUT BİLİR
GENÇLERBİRLİĞİ
2
MAHMUT METİN
MERSİN İDMANYURDU
2
MEHMET ALİ YAKIŞIK
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
2
MENDERES KORKMAZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
MESUT UZUN
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
2
METEHAN ANDAÇ ÖZLÜ
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
2
METİN PALULİ
SİLİVRİSPOR
2
MUCAHİT ALBAYRAK
ÜMRANİYESPOR
2
MUHAMMET FATİH KOÇ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
2
OĞUZ BAŞARAN
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
2
OĞUZHAN ŞENYİĞİT
SİLİVRİSPOR
2
OKAN AKDENİZ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
OSMAN YILDIRGAN
ADIYAMANSPOR
2
RAMAZAN ERARSLAN
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
2
RIDVAN AYKAN
AYDINSPOR 1923
2
SADULLAH ERARSLAN
AYDINSPOR 1923
2
SAVAŞ YILDIZHAN
AYDINSPOR 1923
2
SEMİH KAHRAMAN
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
2
SEMİH OĞUZ
ADIYAMANSPOR
2
SERDAR SUDUN
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
2
ŞABAN KELEŞ
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
2
ŞAFAK BAYRAKTAR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
2
ŞENOL ÖZYURT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
2
TOLGA YILDIZ
FETHİYESPOR
2
UĞUR ARSLAN KURU
AYDINSPOR 1923
2
UĞUR ÇİFTÇİ
HACETTEPE SPOR
2
UĞUR OĞAN
SİLİVRİSPOR
2
UMUT KEKİLLİ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
YALÇIN KILINÇ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
2
YALÇIN KÜÇÜK
DERİNCE BELEDİYESPOR
2
YASİN ELMAS
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
2
YASİN HATİPOĞLU
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
ZAFER ŞAKAR
BATMAN PETROLSPOR
2
ZAFER YILDIZ
HACETTEPE SPOR
2
ZEKİ SİNANOĞLU
GAZİANTEPSPOR
2
ABDULAZİZ TANYERİ
ÜMRANİYESPOR
1
ABUZER GAFFAR TOPLU
GÜMÜŞHANESPOR
1
ALİ AYDIN
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
ALİ CAN ÇELİK
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ALİ İHSAN ŞAHİN
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
ALİ TEMUR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
ALİCAN ÖZALTUN
DARDANELSPOR A.Ş.
1
ALPER HAMDİ BAYRAKTAR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
ANIL KÖYBAŞI
İSKENDERUNSPOR 1967
1
BİROL YİĞİT
SİLİVRİSPOR
1
CAN KART
DERİNCE BELEDİYESPOR
1
CANER YILMAZ
HACETTEPE SPOR
1
DENİZ DURMUŞ
ALTAY
1
DENİZ IŞIK
İSKENDERUNSPOR 1967
1
EMİN ERGÜN
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
1
EMİR GÖKÇE
BATMAN PETROLSPOR
1
EMRAH SÜRÜCÜ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
1
ERDİ BAKIRCI
AYDINSPOR 1923
1
EYÜP RIDVAN KARAKAŞ
ADIYAMANSPOR
1
EYÜP YANMIŞ
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
1
FATİH YORULMAZ
SİLİVRİSPOR
1
FAZLI AYAN
DERİNCE BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN KALKAN
SİLİVRİSPOR
1
GÖKHAN YILMAZ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
1
GÖKTUĞ UZUNOĞLU
ANADOLU SELÇUKLUSPOR
1
GÜRAY KULA
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
GÜRKAN DURMUŞ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
1
GÜVEN ÇAVUŞ
BATMAN PETROLSPOR
1
HAKAN ÇAKIR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
HAKAN ÇERİ
HACETTEPE SPOR
1
HAKAN DOĞAN
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
HAKAN SOYLU
BATMAN PETROLSPOR
1
HARUN KARADAŞ
BELEDİYE BİNGÖLSPOR
1
HASAN CAN ÖZKAN
BATMAN PETROLSPOR
1
HAYDAR KUVVET
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
HÜSEYİN DAŞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
İSHAK ÖZBEY
GEBZESPOR
1
KEREM KAYA
GEBZESPOR
1
MAHİR KEMAL AKTI
GEBZESPOR
1
MEHMET AKİF ŞERİFOĞLU
HATAYSPOR
1
MERT YÜKSEL
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
MESUT ÖZDEMİR
DERİNCE BELEDİYESPOR
1
MUHAMMED ALİ ATAM
SİVASSPOR
1
MURAT ERDEMİR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
NİYAZİ NAYERNAZLI
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
NURULLAH DAĞAŞAN
EYÜPSPOR
1
OĞUZ KÜÇÜK
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
OKAN ASLAN
İSKENDERUNSPOR 1967
1
ONUR GÜDÜL
TEKİROVA BELEDİYESPOR
1
OSMAN ATALAY DEMİRTAŞ
BÜYÜKÇEKMECESPOR
1
OSMAN FURKAN KAYGIN
1461 TRABZON
1
ÖMER DEMİRCAN
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
ÖMER SÜMER
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
ÖMERÜL FARUK İŞLER
ÜMRANİYESPOR
1
RESUL FURKAN DEMİR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR
1
SALİH ŞENBAŞ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
1
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
1
SAMET KALKAN
DERİNCE BELEDİYESPOR
1
SEDAT DAĞ
HATAYSPOR
1
SEMİH İPEK
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
1
TOLGA TOPAL
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
1
TUNÇ YALÇIN
DERİNCE BELEDİYESPOR
1
TURGUT YILMAZ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
1
UĞUR ÇELİK
DARDANELSPOR A.Ş.
1
UĞUR UTLU
KARTALSPOR
1
UMUT CAN BAHALI
SİLİVRİSPOR
1
ÜMİT KOCABAŞ
GEBZESPOR
1
VOLKAN ZEMEN
SİLİVRİSPOR
1
YASİN SARI
1461 TRABZON
1
YAVUZ ÖZSEVİM
DARDANELSPOR A.Ş.
1
YUNUS EMRE AYGÜN
SİLİVRİSPOR
1
YUNUS TOPCU
ERZİNCAN REFAHİYESPOR
1
YUNUS YAŞAR
SİLİVRİSPOR
1
YUSUF EMRE GÜLTEKİN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ZEYYAT CAN
GEBZESPOR
1
 
Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.AMED SPORTİF FAALİYETLER 34 20 9 5 62 22 40 69
2.FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 34 19 6 9 59 35 24 63
3.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 17 7 10 49 32 17 58
4.KEMERSPOR 2003 34 16 9 9 62 46 16 57
5.PAZARSPOR 34 15 12 7 52 35 17 57
6.KIRIKHANSPOR 34 15 8 11 46 36 10 53
7.ORHANGAZİSPOR 34 14 11 9 36 28 8 53
8.KAYSERİ ŞEKERSPOR 34 13 8 13 48 44 4 47
9.ANKARA DEMİRSPOR 34 11 13 10 40 36 4 46
10.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 34 12 9 13 40 39 1 45
11.GÖLCÜKSPOR 34 12 8 14 44 48 -4 44
12.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 34 10 10 14 28 39 -11 40
13.SİİRTSPOR 34 11 6 17 39 58 -19 39
14.SANDIKLISPOR 34 10 9 15 45 56 -11 39
15.BERGAMA BELEDİYESPOR 34 9 12 13 35 50 -15 39
16.KASTAMONUSPOR 34 10 8 16 53 55 -2 38
17.BEŞİKDÜZÜSPOR 34 8 14 12 31 33 -2 38
18.ÇORUMSPOR 34 3 3 28 29 106 -77 12

Gruplar:  01 02 03
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
5 Mayıs 2013 15:30 PAZARSPOR 1-0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 SANDIKLISPOR 1-3 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 2-1 KIRIKHANSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 ANKARA DEMİRSPOR 2-2 TEKİROVA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 BELEDİYE VANSPOR 1-2 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 ÇORUMSPOR 1-4 SİİRTSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 BEŞİKDÜZÜSPOR 3-0 KAYSERİ ŞEKERSPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
5 Mayıs 2013 15:30 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0-4 KASTAMONUSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2012-2013

1.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 2 - 2 GÖLCÜKSPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KIRIKHANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
2.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 6 - 2 ÇORUMSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 4 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASTAMONUSPOR 0 - 2 BELEDİYE VANSPOR
SİİRTSPOR 2 - 1 BEŞİKDÜZÜSPOR
3.Hafta
ÇORUMSPOR 1 - 4 KASTAMONUSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
PAZARSPOR 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 SİİRTSPOR
4.Hafta
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 5 - 1 SANDIKLISPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 PAZARSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 1 BEŞİKDÜZÜSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 1 KIRIKHANSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 6 - 0 ÇORUMSPOR
5.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 3 ORHANGAZİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 SİİRTSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 0 BELEDİYE VANSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 4 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
6.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 ÇORUMSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 4 - 1 SANDIKLISPOR
SİİRTSPOR 0 - 0 KIRIKHANSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 1 BEŞİKDÜZÜSPOR
7.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 4 SİİRTSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 2 KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 4 - 0 ÇORUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 3 TEKİROVA BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
8.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇORUMSPOR 0 - 1 SANDIKLISPOR
SİİRTSPOR 0 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
9.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 3 - 0 KASTAMONUSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 1 - 1 ÇORUMSPOR
PAZARSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
10.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİİRTSPOR 0 - 1 PAZARSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 4 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SANDIKLISPOR 1 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
11.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
SİİRTSPOR 0 - 3 ORHANGAZİSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUMSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 SANDIKLISPOR
PAZARSPOR 1 - 3 BEŞİKDÜZÜSPOR
12.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 4 SİİRTSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 3 KIRIKHANSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SANDIKLISPOR 2 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
13.Hafta
SİİRTSPOR 2 - 5 KASTAMONUSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 BELEDİYE VANSPOR
KIRIKHANSPOR 4 - 0 ÇORUMSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 SANDIKLISPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PAZARSPOR 2 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
14.Hafta
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 PAZARSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KASTAMONUSPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 3 KIRIKHANSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 SİİRTSPOR
15.Hafta
SİİRTSPOR 1 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KASTAMONUSPOR 3 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 SANDIKLISPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 PAZARSPOR
GÖLCÜKSPOR 4 - 1 BELEDİYE VANSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 7 - 0 ÇORUMSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
16.Hafta
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KIRIKHANSPOR
PAZARSPOR 3 - 3 KASTAMONUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 3 - 0 SİİRTSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 ORHANGAZİSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 2 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
17.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 2 BEŞİKDÜZÜSPOR
SİİRTSPOR 3 - 1 ÇORUMSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 4 İSTANBULSPOR A.Ş.
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
18.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 ÇORUMSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BEŞİKDÜZÜSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİİRTSPOR 2 - 2 SANDIKLISPOR
19.Hafta
SANDIKLISPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ÇORUMSPOR 1 - 3 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 2 - 0 SİİRTSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
BELEDİYE VANSPOR 3 - 1 KASTAMONUSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
20.Hafta
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 0 SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 5 - 0 ÇORUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
SİİRTSPOR 0 - 2 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 2 BELEDİYE VANSPOR
21.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 0 GÖLCÜKSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 0 SİİRTSPOR
PAZARSPOR 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 2 - 2 KASTAMONUSPOR
ÇORUMSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
BELEDİYE VANSPOR 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KIRIKHANSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
22.Hafta
KASTAMONUSPOR 0 - 1 BEŞİKDÜZÜSPOR
SİİRTSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 ÇORUMSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 0 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KAYSERİ ŞEKERSPOR 7 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 1 PAZARSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 SANDIKLISPOR
23.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
KIRIKHANSPOR 4 - 0 SİİRTSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
24.Hafta
BELEDİYE VANSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
KASTAMONUSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 BEŞİKDÜZÜSPOR
SİİRTSPOR 2 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
ÇORUMSPOR 1 - 2 PAZARSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
25.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 KASTAMONUSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 0 SİİRTSPOR
PAZARSPOR 3 - 2 GÖLCÜKSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR 6 - 3 ÇORUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 ORHANGAZİSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 0 BELEDİYE VANSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 TEKİROVA BELEDİYESPOR
26.Hafta
KASTAMONUSPOR 2 - 4 KIRIKHANSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇORUMSPOR 1 - 3 BEŞİKDÜZÜSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 0 PAZARSPOR
SİİRTSPOR 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
27.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 BELEDİYE VANSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
PAZARSPOR 4 - 3 SİİRTSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 3 TEKİROVA BELEDİYESPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 6 - 0 ÇORUMSPOR
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 0 SANDIKLISPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 3 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
28.Hafta
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 0 PAZARSPOR
KASTAMONUSPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ÇORUMSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 KIRIKHANSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 6 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 1 SİİRTSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 - 1 GÖLCÜKSPOR
BELEDİYE VANSPOR 2 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
29.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 5 - 0 ÇORUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 3 SANDIKLISPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 KASTAMONUSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 5 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
PAZARSPOR 4 - 1 ORHANGAZİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR 0 - 0 TEKİROVA BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 BELEDİYE VANSPOR
30.Hafta
BEŞİKDÜZÜSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1 - 1 SİİRTSPOR
ÇORUMSPOR 0 - 1 KIRIKHANSPOR
SANDIKLISPOR 5 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 2 - 0 ORHANGAZİSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 PAZARSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
31.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 BELEDİYE VANSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 2 BEŞİKDÜZÜSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR
SİİRTSPOR 2 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 2 ÇORUMSPOR
KIRIKHANSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
32.Hafta
BEŞİKDÜZÜSPOR 1 - 1 KIRIKHANSPOR
ÇORUMSPOR 3 - 2 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SİİRTSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TEKİROVA BELEDİYESPOR 5 - 3 KASTAMONUSPOR
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BELEDİYE VANSPOR 0 - 3 GÖLCÜKSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
33.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 5 - 1 ÇORUMSPOR
TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 4 SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
SİİRTSPOR 2 - 0 BELEDİYE VANSPOR
KIRIKHANSPOR 1 - 0 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BEŞİKDÜZÜSPOR
KASTAMONUSPOR 2 - 1 PAZARSPOR
34.Hafta
BEŞİKDÜZÜSPOR 3 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
ÇORUMSPOR 1 - 4 SİİRTSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 3 GÖLCÜKSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 TEKİROVA BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 KIRIKHANSPOR
BELEDİYE VANSPOR 1 - 2 ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 4 KASTAMONUSPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2012-2013

1.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 2 - 4 HACETTEPE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DERİNCE BELEDİYESPOR 4 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 GEBZESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 1 AYDINSPOR 1923
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
2.Hafta
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GEBZESPOR 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 3 - 0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
3.Hafta
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 2 ADIYAMANSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 3 - 1 GEBZESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 AYDINSPOR 1923
HACETTEPE SPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROLSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR 1967 2 - 0 SİLİVRİSPOR
4.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
GEBZESPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
AYDINSPOR 1923 1 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
BATMAN PETROLSPOR 4 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
5.Hafta
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
İSKENDERUNSPOR 1967 2 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
HACETTEPE SPOR 2 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 4 - 2 GEBZESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 3 ADIYAMANSPOR
6.Hafta
AYDINSPOR 1923 4 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 4 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 HACETTEPE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 4 - 1 ÜMRANİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
7.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 2 - 7 GEBZESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 2 - 1 AYDINSPOR 1923
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 1 BATMAN PETROLSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 ADIYAMANSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
AYDINSPOR 1923 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 3 - 4 HACETTEPE SPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
9.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 3 - 2 ADIYAMANSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 2 GEBZESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
10.Hafta
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 6 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 2 HACETTEPE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 4 - 0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
11.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 AYDINSPOR 1923
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 GEBZESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
12.Hafta
ADIYAMANSPOR 0 - 2 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
GEBZESPOR 1 - 2 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
13.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 BATMAN PETROLSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 2 - 2 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 3 ADIYAMANSPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 3 DARDANELSPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 3 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
AYDINSPOR 1923 5 - 0 GEBZESPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
ADIYAMANSPOR 0 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
15.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 3 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 3 - 1 ADIYAMANSPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 6 GEBZESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 3 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
16.Hafta
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 GEBZESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 7 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 0 - 2 BATMAN PETROLSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 AYDINSPOR 1923
17.Hafta
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
AYDINSPOR 1923 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 0 ADIYAMANSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
GEBZESPOR 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 4 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
18.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
GEBZESPOR 4 - 5 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
19.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 4 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DERİNCE BELEDİYESPOR 0 - 0 AYDINSPOR 1923
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 0 ADIYAMANSPOR
20.Hafta
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 2 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
BATMAN PETROLSPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ADIYAMANSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 3 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
21.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 ADIYAMANSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 2 - 0 GEBZESPOR
22.Hafta
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 HACETTEPE SPOR
GEBZESPOR 0 - 0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 DARDANELSPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
23.Hafta
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 2 AYDINSPOR 1923
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 5 - 0 GEBZESPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 0 - 1 BATMAN PETROLSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 ADIYAMANSPOR
24.Hafta
AYDINSPOR 1923 2 - 2 HACETTEPE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ADIYAMANSPOR 0 - 0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 4 ÜMRANİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 0 İSKENDERUNSPOR 1967
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
25.Hafta
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 2 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 3 ADIYAMANSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
İSKENDERUNSPOR 1967 3 - 0 BATMAN PETROLSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 AYDINSPOR 1923
SİLİVRİSPOR 1 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
26.Hafta
DERİNCE BELEDİYESPOR 3 - 2 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 4 - 0 SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
BATMAN PETROLSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
GEBZESPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 4 DARDANELSPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
27.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 DERİNCE BELEDİYESPOR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 GEBZESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 3 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ADIYAMANSPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 3 AYDINSPOR 1923
İSKENDERUNSPOR 1967 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BATMAN PETROLSPOR
28.Hafta
GEBZESPOR 1 - 4 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
BATMAN PETROLSPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
ADIYAMANSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 3 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 4 İSKENDERUNSPOR 1967
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
29.Hafta
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 GEBZESPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 2 - 2 AYDINSPOR 1923
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 5 BATMAN PETROLSPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 0 - 2 DERİNCE BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ADIYAMANSPOR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
İSKENDERUNSPOR 1967 0 - 1 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
30.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
BATMAN PETROLSPOR 3 - 1 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
ADIYAMANSPOR 1 - 3 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 0 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 2 - 1 HACETTEPE SPOR
GEBZESPOR 0 - 3 AYDINSPOR 1923
31.Hafta
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ADIYAMANSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 2 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 3 - 0 GEBZESPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 3 - 2 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 2 - 1 BATMAN PETROLSPOR
SİLİVRİSPOR 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 5 DARDANELSPOR A.Ş.
32.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 İSKENDERUNSPOR 1967
ADIYAMANSPOR 1 - 1 AYDINSPOR 1923
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 2 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 3 HACETTEPE SPOR
DERİNCE BELEDİYESPOR 1 - 4 ÜMRANİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 1 SİLİVRİSPOR
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 3 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
GEBZESPOR 0 - 3 BATMAN PETROLSPOR
33.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KİLİMLİ BELEDİYESPOR
AYDINSPOR 1923 0 - 1 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
BATMAN PETROLSPOR 2 - 1 BELEDİYE BİNGÖLSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 DERİNCE BELEDİYESPOR
İSKENDERUNSPOR 1967 1 - 1 MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR
GEBZESPOR 0 - 3 ADIYAMANSPOR
34.Hafta
MANAVGAT EVRENSEKİ SPOR 2 - 3 HACETTEPE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 2 TRABZON KANUNİ FUTBOL KULÜBÜ
BELEDİYE BİNGÖLSPOR 2 - 3 İSKENDERUNSPOR 1967
KİLİMLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADIYAMANSPOR 2 - 0 BATMAN PETROLSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 5 AYDINSPOR 1923
DERİNCE BELEDİYESPOR 2 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 3 - 0 SİLİVRİSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 3 - 0 GEBZESPOR
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2012-2013

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 2 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 6 - 0 MARDİNSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
OYAK RENAULTSPOR 2 - 1 ARSİNSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
EMRESPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
2.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MALTEPESPOR 1 - 3 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
ARSİNSPOR 1 - 0 EMRESPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 5 - 0 BEYLERBEYİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
MARDİNSPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 OYAK RENAULTSPOR
3.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 7 - 0 MARDİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 ARSİNSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 3 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 KOCAELİSPOR
OYAK RENAULTSPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
EMRESPOR 1 - 0 DİYARBAKIRSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
4.Hafta
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 3 - 3 EMRESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 7 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
ARSİNSPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 3 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
MARDİNSPOR 0 - 3 OYAK RENAULTSPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
5.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 BEYLERBEYİSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 5 - 0 DİYARBAKIRSPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 1 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
EMRESPOR 3 - 0 MARDİNSPOR
6.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MARDİNSPOR 0 - 7 ALTINORDU A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
BEYLERBEYİSPOR 2 - 1 OYAK RENAULTSPOR
ARSİNSPOR 0 - 0 MALTEPESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 2 - 1 EMRESPOR
7.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 6 - 0 MARDİNSPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 ARSİNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
EMRESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
8.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 EMRESPOR
MARDİNSPOR 0 - 3 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
DİYARBAKIRSPOR 2 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 OYAK RENAULTSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 3 - 4 DARICA G.BİRLİĞİ
ARSİNSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
9.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 1 ARSİNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 2 OYAK RENAULTSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 DİYARBAKIRSPOR
MALTEPESPOR 3 - 0 MARDİNSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 4 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 2 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
EMRESPOR 0 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
10.Hafta
OYAK RENAULTSPOR 0 - 1 EMRESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 4 ÇORUM BELEDİYESPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR 0 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
MARDİNSPOR 0 - 5 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 2 - 2 KOCAELİSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
11.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 DİYARBAKIRSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 1 EMRESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 5 - 0 MARDİNSPOR
MALTEPESPOR 1 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
12.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 MALTEPESPOR
MARDİNSPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
DİYARBAKIRSPOR 4 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
OYAK RENAULTSPOR 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
EMRESPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
13.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 OYAK RENAULTSPOR
MALTEPESPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 EMRESPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ARSİNSPOR 7 - 1 MARDİNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR 0 - 2 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
14.Hafta
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 3 - 1 ARSİNSPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 0 KOCAELİSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
OYAK RENAULTSPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
MARDİNSPOR 0 - 5 DİYARBAKIRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
EMRESPOR 1 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
15.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
MARDİNSPOR 0 - 5 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 OYAK RENAULTSPOR
KOCAELİSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 0 EMRESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 3 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
ARSİNSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
16.Hafta
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 4 - 2 DİYARBAKIRSPOR
OYAK RENAULTSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 7 - 0 MARDİNSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 KOCAELİSPOR
EMRESPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
17.Hafta
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MARDİNSPOR 0 - 3 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİSPOR 0 - 4 OYAK RENAULTSPOR
MALTEPESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 2 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 0 EMRESPOR
18.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1 - 3 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MALTEPESPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
KOCAELİSPOR 2 - 2 EMRESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
MARDİNSPOR 0 - 3 BEYLERBEYİSPOR
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
19.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 2 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 8 - 0 MARDİNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 6 - 2 KOCAELİSPOR
OYAK RENAULTSPOR 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 2 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
EMRESPOR 1 - 3 ARSİNSPOR
20.Hafta
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
MARDİNSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 EMRESPOR
ARSİNSPOR 3 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 3 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 3 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
21.Hafta
OYAK RENAULTSPOR 4 - 0 MARDİNSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 0 KOCAELİSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 0 ARSİNSPOR
MALTEPESPOR 3 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 0 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
ALTINORDU A.Ş. 5 - 1 DİYARBAKIRSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
22.Hafta
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 2 - 1 OYAK RENAULTSPOR
ARSİNSPOR 2 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 2 - 1 MALTEPESPOR
MARDİNSPOR 0 - 3 ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
23.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ALTINORDU A.Ş. 4 - 0 MARDİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 5 - 0 DİYARBAKIRSPOR
OYAK RENAULTSPOR 2 - 0 BEYLERBEYİSPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 1 - 1 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
24.Hafta
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ARSİNSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 OYAK RENAULTSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MARDİNSPOR 0 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
DİYARBAKIRSPOR 0 - 1 MALTEPESPOR
25.Hafta
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 1 DİYARBAKIRSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 4 - 1 MARDİNSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
OYAK RENAULTSPOR 3 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MALTEPESPOR 0 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ARSİNSPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
26.Hafta
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
ARSİNSPOR 5 - 2 KOCAELİSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
OYAK RENAULTSPOR 0 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
MARDİNSPOR 0 - 2 MALTEPESPOR
DİYARBAKIRSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 3 - 1 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
27.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 4 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİSPOR 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 9 - 0 MARDİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 4 - 2 ARSİNSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 1 - 0 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 1 - 1 OYAK RENAULTSPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 1 BEYLERBEYİSPOR
28.Hafta
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 1 - 1 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
OYAK RENAULTSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 MALTEPESPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 3 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
MARDİNSPOR 0 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
DİYARBAKIRSPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
29.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
KOCAELİSPOR 4 - 0 MARDİNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
ARSİNSPOR 1 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 3 - 2 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 OYAK RENAULTSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
30.Hafta
OYAK RENAULTSPOR 1 - 0 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 3 - 0 DİYARBAKIRSPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 1 - 3 KOCAELİSPOR
MARDİNSPOR 0 - 4 ARSİNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 MALTEPESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 1 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
31.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 3 - 0 MARDİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 3 - 1 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİSPOR 2 - 2 BEYLERBEYİSPOR
ARSİNSPOR 0 - 1 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 1 - 0 ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 2 - 0 OYAK RENAULTSPOR
32.Hafta
OYAK RENAULTSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 2 - 0 MARDİNSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 0 ARSİNSPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 2 - 0 DİYARBAKIRSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 2 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 2 - 3 DARICA G.BİRLİĞİ
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 3 ÇORUM BELEDİYESPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 2 - 0 MALTEPESPOR
33.Hafta
DİYARBAKIRSPOR 0 - 5 BEYLERBEYİSPOR
MARDİNSPOR 0 - 2 YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR 1 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 OYAK RENAULTSPOR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR 1 - 0 K.MARAŞ BELEDİYESPOR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR 2 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
MALTEPESPOR 3 - 3 ALTINORDU A.Ş.
34.Hafta
OYAK RENAULTSPOR 4 - 0 KOCAELİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 0 - 0 ELAZIĞ BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 2 - 2 MALTEPESPOR
K.MARAŞ BELEDİYESPOR 12 - 0 MARDİNSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 DİYARBAKIRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 ARSİNSPOR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş. 1 - 4 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş. 2 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
3. Grup
DOĞAN KARAKUŞ
KOCAELİSPOR
22
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBUL BBSK
20
OZAN SOL
ALTINORDU A.Ş.
19
İLHAN ASLANOĞLU
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
18
YILDIRAY KOÇAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
17
ANIL GİR
BEYLERBEYİSPOR
15
AYDIN İNANÇ
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
14
İBRAHİM FATİH DİLEK
DARICA G.BİRLİĞİ
13
SAMET TAŞ
GÜMÜŞHANESPOR
13
BÜNYAMİN KILINÇ
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
12
EMRE TURGUT
ARSİNSPOR
12
SERDAR KARADUMAN
ÇORUM BELEDİYESPOR
12
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
BEYLERBEYİSPOR
11
ÖZKAN TOPRAK
ALTINORDU A.Ş.
11
FATİH ÇAKIR
OYAK RENAULTSPOR
10
FATİH GÜLTEKİN
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
10
MEHMET MERT ÖZKAPTAN
ALTINORDU A.Ş.
10
TEKİN ADAR
GÜMÜŞHANESPOR
10
ABDULLAH ÖZPINAR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
9
ERHAN AYDIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
9
FATİH ARAT
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
9
HALİL İBRAHİM YÜKSEL
DARICA G.BİRLİĞİ
9
KEMAL AKBABA
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
9
SEFER SEVER
KEÇİÖRENGÜCÜ
9
CİHAN ÖZER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
8
ENGİN GÜNGÖR
ALTINORDU A.Ş.
8
GÜNER OKAY
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
8
İBRAHİM SELEN
ÇORUM BELEDİYESPOR
8
KAAN AKAR
ÇORUM BELEDİYESPOR
8
UĞUR UĞUR
GÖZTEPE A.Ş.
8
YILMAZ CAN TAŞKIRAN
GÜMÜŞHANESPOR
8
ALP ERTUNGA ERSAGUN ÇAKIROĞLU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
7
YUSUF ATAY
DARICA G.BİRLİĞİ
7
ALİHAN ÜNAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
6
MELIK DERIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
6
YAVUZ ODABAŞI
ARSİNSPOR
6
ALİ KİREŞ
TORKU KONYASPOR
5
CENGİZHAN ÖZTAŞI
OYAK RENAULTSPOR
5
MURAT KÜRÜM
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
5
ORHAN GAZİ KELCE
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
5
SEFA DURMUŞ
MALTEPESPOR
5
TAYFUN YANAR
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
5
TUNCAY ÖNDEL
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
5
YAVUZ AYAZOĞLU
MALTEPESPOR
5
AHMET BAYKAL
POLATLI BUGSAŞSPOR
4
BERKAY ARSLAN
KOCAELİSPOR
4
BİLAL İSAK
GÜMÜŞHANESPOR
4
ÇAĞLAR YILDIRIM
MALTEPESPOR
4
EMRAH SANSAR
SANDIKLISPOR
4
EREN AHMET BALKAN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
4
ERSOY YILMAZ
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
4
FIRAT AKYIL
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
4
GÖKHAN GÜMÜŞSU
ALTINORDU A.Ş.
4
GÖKHAN ŞANLITÜRK
ARSİNSPOR
4
HÜSEYİN CİVELEK
OYAK RENAULTSPOR
4
MEHMET MURAT UÇAR
BEYLERBEYİSPOR
4
ONUR AYDIN
DERİNCE BELEDİYESPOR
4
RAHMİ MUHAMMET AKYAZI
GÜMÜŞHANESPOR
4
SERHAT ÖZTÜRK
KOCAELİSPOR
4
UĞURCAN ARSLANTÜRK
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
4
VOLKAN BEKCİ
SANİCA BORU ELAZIĞSPOR
4
ABDULMUTTALİP ALTIN
BURSASPOR
3
ANIL ÖZÖNERLİ
GÖZTEPE A.Ş.
3
BARIŞ SERBEST
GÜMÜŞHANESPOR
3
BİLAL DİKİCİ
DİYARBAKIRSPOR
3
CEMAL ŞENER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
COŞKUN YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
3
DOĞAN ATEŞ
ALTINORDU A.Ş.
3
EDİP SARUHAN
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
ERKAN İNAN
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
3
EVREN HOROZAL
DARICA G.BİRLİĞİ
3
GALİP AYVAZ
DARICA G.BİRLİĞİ
3
GANİ BALKAN
MALTEPESPOR
3
GÖKHAN KARALİ
GÜMÜŞHANESPOR
3
HARUN KOÇ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
3
MEHMET CAN KASAP
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
MELİH AHMET KAÇAR
KOCAELİSPOR
3
METEHAN YATKIN
BEYLERBEYİSPOR
3
MUHAMMED ONUR DEMİR
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
3
MURAT AYDIN
İSKENDERUNSPOR 1967
3
MURAT CÖMERT
ALTINORDU A.Ş.
3
NAZIM ORTAFİDAN
OYAK RENAULTSPOR
3
NURİ TERLİKSİZ
ADANASPOR A.Ş.
3
OĞUZ BUDAK
KIRIKHANSPOR
3
OĞUZ CEYLAN
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
3
OĞUZHAN SARAÇOĞLU
ÇORUM BELEDİYESPOR
3
REHA KURT
MALTEPESPOR
3
SEFA NARİN
KOCAELİSPOR
3
SERDAR ÜÇÜNCÜ
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
SERKAN BOZKURT
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
3
TAHİR TÜRKER
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
3
TAYFUR EMRE YILMAZ
KIRIKHANSPOR
3
TUĞAY EREN
DİYARBAKIRSPOR
3
ÜNAL AVCI
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
VEDAT KURU
TEPECİKSPOR A.Ş.
3
YAŞAR KAYAO
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
ABUZER GAFFAR TOPLU
GÜMÜŞHANESPOR
2
AHMET ARAS
DİYARBAKIRSPOR
2
AYKUT KARAMAN
BEYLERBEYİSPOR
2
AZEM YAVUZ
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
2
BAYRAM AKDERE
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
BURAK EMRE KAYAN
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
2
CİHAT CAN YİĞİT
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
2
EFE KARAOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
2
EMİN DİNÇER
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
2
EMRAH BAYRAM
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
2
EMRE AKGÜN
KOCAELİSPOR
2
EMRE DOĞAN
ALTINORDU A.Ş.
2
EMRE KART
OYAK RENAULTSPOR
2
ENDER ACAR
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
ERAY EREN
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
ERMAN BULUCU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
FATİH GÜMÜŞEL
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
2
FATİH SERCAN EKİNCİ
KAYSERİ ŞEKERSPOR
2
GÖKHAN ARIK
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
2
HALİL İBRAHİM TUNA
ALTINORDU A.Ş.
2
HIFSULLAH İSMAİL ERDOĞAN
BEYLERBEYİSPOR
2
İBRAHİM AKDAĞ
İSTANBUL BBSK
2
İBRAHİM İDİS
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
2
İRFAN HALUK İLDIZ
TORKU KONYASPOR
2
KAAN DORAK
BEYLERBEYİSPOR
2
KORAY KURT
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
KORAY SÖNMEZ UYSAL
GÜMÜŞHANESPOR
2
MAHİR AYDIN
DARICA G.BİRLİĞİ
2
MEHMET İPEK
DİYARBAKIRSPOR
2
MEHMET ŞÜKRÜ ÖNDER
ARSİNSPOR
2
MUHAMMED KURT
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
2
MUHAMMET ALİ YENİLMEZ
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
2
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
GÖZTEPE A.Ş.
2
NECAT KALABAY
DİYARBAKIRSPOR
2
OKAN AVCI
ÇORUM BELEDİYESPOR
2
OKAN DURAN
MALTEPESPOR
2
ÖMER SERBEST
ARSİNSPOR
2
SAMET ALTUNTAŞ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
2
SEMİH BEYAZ
HATAYSPOR
2
SERDAL ALAN
MALTEPESPOR
2
SERDAR ÜMİT DENİZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
SERKAN URGANCI
OYAK RENAULTSPOR
2
SİNAN MORGİL
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
SİNAN OSMANOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
2
TUNCAY FINDIKCI
ARSİNSPOR
2
UĞUR AYDIN
MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
2
UMUT PUSAT
BELEDİYE VANSPOR
2
UTKU DEMİREL
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
2
VEHBİ FURKAN YILDIRIM
KAYSERİ ERCİYESSPOR
2
VOLKAN ÇEKİÇ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
YUSUF ORHAN
HATAYSPOR
2
ABUZEYT TEKCANLI
DİYARBAKIRSPOR
1
ALİ BEKTAŞ
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
ALİ CAN ÇELİK
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ALİ KEMAL BAŞARAN
ARSİNSPOR
1
ALİ ÖZGÜR BASA
GÜMÜŞHANESPOR
1
ALİHAN BARIŞÇI
OYAK RENAULTSPOR
1
ANIL BİRCAN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ARDA DEMİRAL
ALTINORDU A.Ş.
1
ARİF KALAFAT
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
ARİF MORKAYA
ALTINORDU A.Ş.
1
AYKUT ÇİFT
SAMSUNSPOR
1
AYKUT EMRE YAKUT
BEYLERBEYİSPOR
1
AYKUT ÖNGEL
TARSUS İDMAN YURDU
1
BARIŞ CİVELEK
KOCAELİSPOR
1
BAYRAM NAZLI
DİYARBAKIRSPOR
1
BERKAN ARSLAN
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
BUĞRAÇ HAN YALÇINKAYA
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
BURAK SÜLEYMAN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
CABİR COŞAR
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
CEMRE CİVELEK
1461 TRABZON
1
CEYHUN YELKENCİ
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
DEDE ÇELİK
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
DEVRİM KILIÇ
KIRKLARELİSPOR
1
DORUK TRAŞ
MALTEPESPOR
1
EKREM SÜTÇÜ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
EMRAH GÜLCEMAL
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
EMRAH İNANÇ
POLATLI BUGSAŞSPOR
1
EMRAH UÇAR
SİİRTSPOR
1
EMRE AKBABA
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
EMRE KÜÇÜK
ARSİNSPOR
1
ENES ERDAL İÇ
1461 TRABZON
1
ERHAN GÖÇ
BEYLERBEYİSPOR
1
ERMAN ERTEN
ALTINORDU A.Ş.
1
FATİH KEMİKLER
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
FERHAT ÇOBAN
DARICA G.BİRLİĞİ
1
FIRAT AŞİTİ YASAK
GAZİOSMANPAŞA
1
FIRAT HEKİMOĞLU
GÜMÜŞHANESPOR
1
FUAT YAMAN
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
GÖKHAN ALTINTAŞ
SANDIKLISPOR
1
GÜRKAN İZMİRLİOĞLU
ÇANKIRISPOR
1
HAKAN CANTEPE
DİYARBAKIRSPOR
1
HAKAN DURAN
DARICA G.BİRLİĞİ
1
HASAN ALANKUŞ
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
HAYDAR ÇEKİRDEK
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
HÜSEYİN DAŞ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
1
HÜSEYİN DURUR
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
İRFAN ŞİŞOVA
OYAK RENAULTSPOR
1
İSKENDER ÖZBALTA
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
İSMAİL ASLAN
FENERBAHÇE A.Ş.
1
KEMAL ÜNAL
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
KEREM TULGAR
BEYLERBEYİSPOR
1
MAHMUT ORTAK
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
MEHMET AKİF ALICI
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
MEHMET İLTER
MARDİNSPOR
1
MEHMET KELEŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
MEHMET KIZIL
DİYARBAKIRSPOR
1
MEHMET TOSAK
ELAZIĞ BELEDİYESPOR
1
MERT HAKAN YANDAŞ
OYAK RENAULTSPOR
1
METİN AKÇAN
DİYARBAKIRSPOR
1
MUHARREM KAYA
ARSİNSPOR
1
MUHSİN YILDIRIM
KASIMPAŞA A.Ş.
1
MURAT AKGÜL
DARICA G.BİRLİĞİ
1
MURATHAN BURUŞ
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
MUSTAFA KURU
DİYARBAKIRSPOR
1
MUSTAFA MURAT USLU
OYAK RENAULTSPOR
1
MUSTAFA TAŞKIN
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
OKTAY GÜMÜŞ
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR
1
ORKUN DERVİŞLER
BEYLERBEYİSPOR
1
OSMAN BERKAY ÖZÇELİK
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
OSMAN OĞUZ
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
ÖZKAN YAŞAR
ALANYASPOR
1
SAMET ÖNGER
BEYLERBEYİSPOR
1
SEFA AKTEPE
K.MARAŞ BELEDİYESPOR
1
SEFA DURMUŞ
FETHİYESPOR
1
SEMİH DURMUŞ
OYAK RENAULTSPOR
1
SERHAT ALTUN
BEYLERBEYİSPOR
1
SERHAT HÜRRİYET
ISPARTA EMRESPOR A.Ş.
1
SERTAÇ EREN
KAYSERİ ERCİYESSPOR
1
SEYİTHAN DEMİRCAN
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
SİNAN DEMİR
SİİRTSPOR
1
ŞEYHMUS ÇAMURDAŞ
MARDİNSPOR
1
TAHA BARTU BULUT
KOCAELİSPOR
1
TAHA EVKE
OYAK RENAULTSPOR
1
TAMER BAL
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
TOLGAY KARAKAYA
GİRESUNSPOR
1
UFUK ERDEM CİHANYANDI
YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.
1
UĞUR BİNGÖL
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
ULAŞ ALİ ÇELİK
BEYLERBEYİSPOR
1
YELDAR YAMAÇ
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
1
YİĞİTCAN GÖLBOYU
ÇORUM BELEDİYESPOR
1
YUSUF BÜKÜŞOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.