TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TamSaha'nın 191. sayısı yayında  1.10.2020
TamSahanın 191. sayısı yayında 

TamSaha dergisinin Ekim sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportajlar ve dosyalarla ele alan derginin 191. sayısı da dopdolu.

Millî Takım

Ay-yıldızlıların UEFA Uluslar B Ligi'ndeki Macaristan ve Sırbistan sınavlarının hikâyesi… Bu ay karşılaşacağı rakiplerden Almanya ve Rusya'nın geniş anlatımı… Almanya Millî Takımı: 7 kupalı Panzer", Rusya Milli Takımı: "Her zaman tehlikeli bir rakip" ve her iki takımla geçmişte oynanan maçların dökümü…

Şenes Erzik: Bir duayenin başarı öyküsü

Türkiye Futbol Federasyonu'nun onursal başkanı, hayat hikâyesini anlattığı "Olmaz Olmaz Deme, Olmaz Olmaz" kitabıyla yeniden gündemde. Bu vesileyle, Giresun'da başlayıp Robert Kolej'de demlenen, oradan önce TFF Başkanlığı'na, ardından da UEFA ve FIFA'ya uzanan bir başarı öyküsünün kilit noktalarını, duayen isin ağzından aktarmak istedik.

Ayrıca, "UEFA Uluslar Ligi: Cristiano Ronaldo damgası", "UEFA Avrupa Ligi: Bir sevinç, iki keder", "Bayern Münih: Demir gibi bir karakter", "Tarihin en iyi 10 kalecisi", "Diego Armando Maradona: Sahada 10 numara, dışarıda çok numara", "Pele: Kralların kralı 80 yaşında", "Fritz Walter: Sadece bir futbol yıldızı değil bir ulusal kahraman", "Lionel Messi: Bu aşk burada biter ve ben çekip gidemem" dosyaları ile TamSaha'nın 191. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.