TR
EN
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Başkan Mehmet Büyükekşi, Göztepe A.Ş. - Bodrum FK Maçını İzledi 12.05.2024
Başkan Mehmet Büyükekşi, Göztepe A.Ş. - Bodrum FK Maçını İzledi
Trendyol 1. Lig'in 34. hafta müsabakasında, daha önce ligde ilk iki sırayı garantileyerek iki sezonun ardından yeniden Trendyol Süper Lig'e yükselmeye hak kazanan Göztepe A.Ş., sahasında Bodrum FK'yı konuk etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban, Göztepe A.Ş. Onursal Başkanı Mehmet Sepil, Göztepe A.Ş. Başkanı Rasmus Frøkiær Ankersen, Bodrum FK Başkanı Fikret Öztürk, TFF Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, FIFA, UEFA İlişkileri ve Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Eröğüt, TFF Bilgi İşlem, Yazılım ve Futbol Turizmi Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Üçdan, TFF Hukuk, Kadın Futbolu ve Sürdürülebilirlikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Müderrisgil, İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı (İZVAK) Başkan Vekili Talat Papatya ile TFF İzmir Bölge Müdürü Sevgi Koçak Özdemir karşılaşmayı stadyumda beraber takip etti.

Kadın ve çocuk taraflarlardan yoğun ilgi

Maçta tribünlerin yarıya yakınını kadın ve çocuk taraftarların oluşturması ise dikkat çekiciydi. Göztepe A.Ş. taraftarları, 90 dakika boyunca takımlarını destekleyerek Trendyol Süper Lig'e geri dönüşlerini kutladı.

Gürsel Aksel Stadyumu'nda oynanan ve 1-1 beraberlikle sonuçlanan karşılaşmanın ardından ligi ikinci sırada tamamlayan Göztepe A.Ş., düzenlenen törenle kupasına kavuştu. Törende Göztepe A.Ş.'ye kupasını TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi takdim etti. Kupa ve madalya töreninin ardından futbolcular ve teknik heyet, taraftarlarla bütünleşerek Trendyol Süper Lig'e yükselmenin coşkusunu birlikte yaşadı.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız