TR
EN
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Ali Düşmez, Yalova'da Spor Temsilcileri ile Bir Araya Geldi 2.02.2024
Ali Düşmez, Yalovada Spor Temsilcileri ile Bir Araya Geldi
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Yalova'da İl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen buluşmada, il spor camiasının önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul'un ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltılı etkinliğe, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç, Yalova Ziraat Odası Başkanı Şaban Beşli, Yalova Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necati Erbul, Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş, ildeki amatör spor kulüpleri ve taban birliklerinin temsilcileri katıldı. 

Aynı zamanda Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) Başkanlığını da yapan Ali Düşmez, etkinlikte yaptığı konuşmada amatör futbolun daha da gelişimi için büyük gayret sarfettiklerini ifade etti. Ali Düşmez "Tüm arkadaşlarımla birlikte amatör futbolun gelişimi için gece gündüz çalışıyoruz. Türkiye'nin 81 iline amatör futbol tutkusunu aşılıyoruz" diye konuştu. 

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'tan Ali Düşmez'e teşekkür

Düşmez spora katkılarından dolayı Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk'a da özel olarak teşekkür etti. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ise "Ben de bir milli sporcuyum, ben de spor camiası içindeyim. Amatör sporlara gerçekten çok önem veriyorum. Değerli Başkanım Ali Düşmez'in uzun yıllardır yaptığı çalışmalarla da amatör spor kulüplerinin nerelere geldiğini biliyoruz. Kendilerine başta binamıza verdikleri destek olmak üzere, tüm spor camiasına değerli katkılarından dolayı da teşekkür ediyorum." diye konuştu. Konuşmaların ardından Tutuk ve Düşmez karşılıklı hediye takdiminde bulundu. 

Ali Düşmez ayrıca Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul'a yeni yapılan ASKF binası için hayırlı olsun dileğinde bulunarak, amatör spora katkılarından ötürü teşekkür etti.
Geri
İleri