TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Basın Bültenleri » TFF Haberleri
Braun, A Millî Takım'a sponsor oldu 21.10.2020
Braun, A Millî Takıma sponsor oldu

Türkiye Futbol Federasyonu ile Braun, A Millî Futbol Takımı'nın sponsorluğu için anlaşma imzaladı. Yapılan sponsorluk anlaşmasıyla Braun, Ay-Yıldızlı takımın resmi erkek bakım markası oldu.

Braun ve Türkiye Futbol Federasyonu, sponsorluğa dair detayları özel olarak hazırlanan bir video ile sosyal medya hesaplarından duyurdu. Videoda TFF Sponsorluklar ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan ve P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu sponsorluğa dair açıklamalarda bulundu.

TFF Sponsorluklar ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Alkın Kalkavan, ''Türk futbolunun göz bebeği Erkek A Millî Futbol Takımımızın kişisel bakım kategorisinin önde gelen markalarından Braun ile iş birliği yapacak olmasından büyük bir mutluluk duyuyor, Euro 2020 finalleri öncesinde desteklerinin bizleri daha da güçlendireceğine inanıyoruz" dedi.

Türk Erkek A Millî Futbol Takımının Resmi Erkek Bakım Markası olarak gelişmiş teknolojisiyle milli takım oyuncularının kişisel bakım konusunda en büyük destekçisi olduklarını açıklayan P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, "P&G olarak, dünyada spora en çok destek veren şirketlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Sporun ve sporcuların önemini her geçen gün daha iyi anlıyor ve P&G çatısı altında bulunan markalarımız ile güzel işler yapmaya devam ediyoruz. Erkek bakım kategorisinde önde gelen markamız Braun bu sene bir ilke imza atarak Türk Millî Futbol Takımının Resmi Erkek Bakım sponsoru oldu. Gelişen ve yenilenen, her ihtiyaca yönelik ürün portföyümüzle Millî Takım oyuncularımızın kişisel bakımları başta olmak üzere her daim yanında olacağız" ifadelerinde bulundu.

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.