TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Klasman Temsilci Semineri yapıldı 28.07.2022
Klasman Temsilci Semineri yapıldı
Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2022-2023 Futbol Sezonu Klasman Temsilci Sezon Başı Semineri, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapıldı. 

Orhan Saka Salonu’nda düzenlenen seminere Temsilciler Kurulu Başkanı Gökhan Özsavaş, Kurul Üyeleri ve Klasman Temsilcileri katıldı. 

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de görev yapan Klasman Temsilcileri için düzenlenen seminerde, Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcilerinin ardından Klasman Temsilcileri de yeni sezonla ilgili bilgilendirildi.

Seminerde Emniyet Müdürü Dr. Atalay Bahar “Müsabakalarda Güvenlik Tedbirleri ile Temsilci İlişkileri”, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Şafak Şahin “İletişim ve Vücut Dili” başlığı altında temsilcilere sunumlar yaptı. Temsilci İşleri Koordinatörü Baki Şahin talimat değişiklikleri, Temsilci İşleri Müdür Yardımcısı Sadık Yıldırım yazım standartları, rapor aktarımı ve idari konular, TFF Hukuk Müşavirliği'nden Av. Hakan Furkan Tarman hukuki konular; TFF Stadyum Güvenlik Müdürü Cenk Cem de temsilcilerin stadyum, güvenlik ve çim denetimlerinde yapması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulundu. 

Temsilci Klasman Semineri, Temsilciler Kurulu Başkanı Gökhan Özsavaş’ın temsilcilere başarı dilediği kapanış konuşmasıyla sona erdi.
Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.