TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Başkan Özdemir, Temsilci Semineri'ne katıldı 2.01.2022
Başkan Özdemir, Temsilci Seminerine katıldı
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, TFF Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2021/2022 sezonu Devre Arası Üst Klasman ve Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilci Semineri'ne katıldı.

Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen seminerin açılış programında Özdemir'in yanı sıra TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Erdem ve Nuri Akın, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı ve Kurul üyeleri, MHK Başkanı Dr. Ferhat Gündoğdu, Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Özdem Bilirdönmez ile Temsilciler yer aldı. 

Seminerde temsilcilere hitaben bir konuşma yapan Özdemir, "2022 senesi için sizlere, futbol ailemize ve herkese, en başta sağlık olmak üzere, huzur, mutluluk ve başarı temenni ediyorum" diyerek 2. yarı için temsilcilere başarı dileğinde bulundu.  

Özdemir, sezon sonunda temsilcilik görevleri sona erecek olan Ali Atasever ve Ahmet Tolunay'a Türk futboluna katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi ve A Milli Takım forması hediye etti.

Seminerde, TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı da yaptığı konuşmasında, "Federasyon Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerimize destekleri için teşekkür ediyorum. İkinci yarıda tüm temsilcilerimize  başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Dr. Ferhat Gündoğdu ise temsilcilere hitaben bir konuşma yaparak, "Sizlerin destekleri hakemlerimiz için çok önem arz etmektedir" dedi.

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig'de görev yapan Üst Klasman ile Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcileri için düzenlenen seminerde, TFF Baş Hukuk Müşaviri Av. Hazer Akil "Hukuki Konular", Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin "Raporu Yazımı, Rapor Hataları ve Talimat Değişiklikleri", Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcisi Ahmet Sula "İletişim Dili", Temsilci İşleri Müdür Yardımcısı Sadık Yıldırım da "Hatırlatmalar ve İdari Konular" başlıklı sunumlarını yaptı.

Seminer, Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı'nın temsilcilere hitaben ikinci yarı için talimatlarını içeren kapanış konuşmasıyla sona erdi.
Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.