TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilci semineri yapıldı 7.01.2020
Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilci semineri yapıldı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenen 2019-2020 sezonu devre arası Kayhan Alyürük Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilci semineri, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda yapıldı.

Seminerin açılış töreninde Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, temsilcilere hitaben bir konuşma yaptı. Arıcı şu ifadeleri kullandı: "Sezon başında kaybettiğimiz değerli arkadaşımız Kayhan Alyürük adına Yönetim Kurulumuzun onayı ile bu ara semineri düzenliyoruz. Kendi değerlerimizi yaşatmamız gerekiyor. İlk sezon birkaç maç hariç büyük ölçüde bize fazla eleştiri gelmeden maçları tamamladık. Bundan daha iyisi olmaz mı, olur. Biraz daha dikkatli olursak, daha iyi yapabilirsek, hem müsabaka önceleri hem de müsabaka sonrası; hem temsilcilik müessesi hem de kurulumuz eleştirilerin dışında kalır diye düşünüyorum. Görevlerinizi en iyisini yapmaya çalıştığınıza inanıyorum. İkinci yarıda çok daha dikkatli, daha titiz davranarak görevlerimizin üstesinden geleceğimize inanıyorum."
 
Seminerde, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bilge Donuk 'Liderlik ve İletişim', Temsilciler Kurulu Raportörü Ertuğrul Aslan 'İlk Yarı Değerlendirmeleri' başlıklı sunumlar yaptı. Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin, 'Olaylar, İhlaller ve Hatırlatmalar', TFF Hukuk Müşavirliği'nden Av. Hazer Akil 'Temsilci Raporlarının Hukuki Açıdan Değerlendirmesi', Temsilci İşleri Departman Sorumlusu Sadık Yıldırım 'Rapor Yazım Standartları, UEFA'da Güvenlik Sorumlusu olarak görev yapan Bülent Perut da "Yurtdışı maçları hazırlıkları ve yaşanan olaylar" ile ilgili temsilcilere bilgilendirmelerde bulundu.

Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilci Semineri, Başkan Arıcı'nın temsilcilere ikinci yarı için başarı dileğinde bulunduğu kapanış konuşmasıyla sona erdi.

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.