TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » Temsilciler » Temsilciler Detay Sayfası
2019-2020 sezonu Temsilciler Semineri tamamlandı 3.08.2019
2019-2020 sezonu Temsilciler Semineri tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu tarafından 2018 yılında vefat eden Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcisi İsmail Hakkı Köklükaya adına düzenlenen 2019-2020 Sezonu Temsilciler Semineri, TFF'nin Beykoz/Riva'daki idari merkezinde sona erdi.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda, Klasman Temsilcilerin katılımıyla gerçekleşen seminerin son gününde, Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin, 2018-2019 sezonu değerlendirmesi ve rapor yazımı ile ilgili konuları hatırlattı, ardından da Statü ve Talimatlardaki değişiklikler hakkında bilgilendirme yaptı.

Temsilciler, ayrıca senaryo maç görseli verildikten sonra konuların Temsilci Raporuna aktarılması yönünde yazılı sınava tabi tutuldu.  Daha sonra Temsilciler Kurulu üyesi Yakup Aksoy, Yöneticilik ve Tecrübe Paylaşımı ile ilgili sunumunu gerçekleştirdi.

Temsilciler Kurulu Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, seminerin kapanış konuşmasında şunları söyledi  "Siz Temsilci arkadaşlarımızın görevli olduğu müsabakalarda objektif, tarafsız ve adil davranacağınıza inancımız sonsuzdur. Talimatlar çerçevesinde görevlerinizi en iyi şekilde yapacağınızı ve Federasyonumuzu en üst düzeyde temsil edeceğinize inanıyoruz. 2019-2020 futbol sezonunun hayırlı ve başarılı geçmesini diliyoruz."

Geri
İleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.