TR
EN

Site İçi Arama
Detaylı Arama
TFF » Haberler » Hakemler » Hakemler Detay Sayfası
MHK Yardımcı Hakem Semineri Tamamlandı 23.02.2024
MHK Yardımcı Hakem Semineri Tamamlandı
Geri
İleri

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Şubat ayı eğitim çalışmaları kapsamında, 20-21 Şubat 2024 tarihlerinde TFF Riva Tesislerinde MHK koordinasyonu ile Süper Lig Yardımcı ve Birinci Lig Yardımcı Hakemlere yönelik olarak Yardımcı Hakem Semineri, MHK üyelerinin de katılımıyla, TFF Yardımcı Hakem Koçu Tarık Ongun yönetiminde düzenlenmiştir. 20 Şubat tarihinde MHK Başkanı Ahmet İbanoğlu'nun açılış konuşmasından sonraki seansta; uzun yıllar ülkemizde ve yurtdışında başarıyla yardımcı hakemlik yaptıktan sonra yardımcı hakemliği bırakan Ekrem Kan ve Ali Saygın Ögel'e plaketleri ve yardımcı hakemler tarafından imzalı hakem formaları; tüm hakemlerin alkışlarıyla, MHK Başkanımız tarafından takdim edildi.

Sonraki seanslar; MHK, TFF Hakem ve Eğitim Danışmanı Hugh Dallas ve Tarık Ongun'un birlikte seçtiği ligimizin ve Avrupa liglerinin güncel kliplerinden oluşan farklı konu başlıklarındaki sunumlarla tamamlanmıştır.

21 Şubat'ta sabah seansında TFF Hakem Fitness Koçları koordinasyonu ile sahada atletik performans testi (Coda, 30 metre sprintler ve Ariet) Süper Lig yardımcı hakemleri ve Birinci Lig yardımcı hakemlerine uygulanmıştır.

21 Şubat öğleden sonra seansında ise Tarık Ongun tarafından anlatılan farklı konulardaki sunumlar, video test uygulanması ve geri bildirimleriyle seminer tamamlanmıştır.

Geri
İleri