TR
EN

Site İçi Arama
Detaylı Arama
TFF » Haberler » Hakemler » Hakemler Detay Sayfası
UEFA Hakem Sempozyumu Romanya'da Gerçekleşti 21.03.2023
UEFA Hakem Sempozyumu Romanyada Gerçekleşti
Geri
İleri
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Prof. Dr. Lale Orta tek kadın başkan olarak 16-17 Mart 2023 tarihlerinde UEFA'nın organize ettiği ve UEFA üyesi diğer ülke Hakem Komiteleri Başkanlarının da katıldığı Romanya'daki hakem sempozyumuna katıldı. Hakem Komitesi Başkanları arasındaki bağı, bilgi alışverişini ve deneyim paylaşımını amaçlayan bu sempozyumda; hakemlik yönetimi, hakemlere karşı olan olumsuz davranışlar, hakemliğin ilgi çekici hale getirilmesi ve hakemliğin devamlılığı konu başlıklarında farklı tartışma oturumları sağlandı.

Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili Tolga Özkalfa ise 14-17 Mart 2023 tarihlerinde yine UEFA'nın Romanya'da organize ettiği ve ülkelerin Elit Ulusal Eğitimcilerinin yer aldığı sempozyumda, UEFA eğitimcilerinin koordinasyonuyla yapılan güncel hakem eğitimi konuları ve yöntemleri hakkındaki oturumlara katılım sağladı.

TFF Hakem Atletik Performans ekibinden Hazar Çetinkalp ise 14-18 Mart 2023 tarihlerinde UEFA'daki üye ülkelerin ulusal atletik performans ekibi katılımcılarından oluşan oturumlara katılarak teorik ve uygulamalı çağdaş antrenman teknikleri hakkında UEFA atletik performans sorumlularından güncelleme eğitimleri aldı.

Geri
İleri