TR
EN

Site İçi Arama
Detaylı Arama
TFF » Haberler » Hakemler » Hakemler Detay Sayfası
MHK Ağustos Ayı Eğitim Semineri Riva’da yapılacak 16.08.2022
MHK Ağustos Ayı Eğitim Semineri Riva’da yapılacak

Merkez Hakem Kurulu (MHK) Ağustos Ayı Eğitim Semineri, TFF MHK Danışmanı Hugh Dallas’ın katılımıyla 18 Ağustos Perşembe günü Riva’da gerçekleştirilecek.

UEFA Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı ve dünyanın önde gelen eski FIFA hakemlerinden TFF’nin yeni MHK Danışmanı Hugh Dallas’ın da yer alacağı eğitim semineri; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik ve Süper Lig hakemlerinin katılımıyla 18 Ağustos Perşembe günü saat 14.00’te TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar ve Kamp Tesisleri’nde yapılacak.

HUGH DALLAS’LI SEMİNERDE SEZONUN İLK İKİ HAFTASI DA DEĞERLENDİRİLECEK

Eğitim seminerinde, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve MHK Başkanı Sabri Çelik tarafından, 2022-2023 sezonunun ilk iki haftası da değerlendirilecek.

MHK danışmanlık görevine başlamasının ardından ilk olarak 24 Temmuz-01 Ağustos tarihlerinde Bolu’da gerçekleştirilen MHK Yaz Semineri’nin açılış gününde katılımcılara, planlanan uygulamalara yönelik çevrimiçi kısa bir konuşma yapan Hugh Dallas, 18 Ağustos Perşembe günü yapılacak seminerde bilgi ve deneyimlerini Süper Lig hakemlerine yüz yüze aktaracak.

TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar ve Kamp Tesisleri’nde saat 14.00'te başlayacak olan MHK Ağustos Ayı Eğitim Semineri’nin ilk bölümü basına açık olarak gerçekleştirilecek.