TR
EN
Ömer Gürsoy'dan Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungur'a Ziyaret 28.03.2024
Ömer Gürsoydan Gençlerbirliği Başkanı Osman Sungura Ziyaret
TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Osman Sungur'u makamında ziyaret etti.

Gürsoy, ziyarette 3 Mart'ta yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da başkanlık görevine seçilen Osman Sungur'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

TFF'nin engelliler futbolu ile yollarının kesiştiği 2006 yılında, dönemin Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nda Ampute Futbolundan Sorumlu Başkan Vekili olarak görev yapan Osman Sungur ile ampute futbolunun harcını birlikte attıklarını belirten Ömer Gürsoy, "Bugün engelliler futbolunun marka olmasında Osman Sungur'un yaratıcı vizyonunun büyük payı var ve bu vizyonunu artık bir başka marka olan Gençlerbirliği'nin başarısı için kullanacağına inancım tam." şeklinde konuştu.

Başkan Sungur; TFF'nin engelliler futboluna verdiği desteğe şahit olduğunu ve geçmişte TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu ile yakın iş birliği içerisinde çok önemli işlere imza attıklarını, bundan sonra da Gençlerbirliği Kulübü Başkanı ve Gençlerbirliği camiası olarak her türlü iş birliğine açık olduklarını ifade etti.

Ziyarette Gençlerbirliği Saymanı Hıfzı Kuraşa, Futbol Şube Sorumlusu Harun Erol ve Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Geliç de hazır bulundu.

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, ziyaret sırasında Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Osman Sungur'a adının yazılı olduğu bir A Millî Takım forması takdim etti.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız