TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
İsmail Erdem Ampute Futbol Milli Takımı ile bir araya geldi 10.09.2021
İsmail Erdem Ampute Futbol Milli Takımı ile bir araya geldi

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 'Türkiye Futbol Oynuyor' projesi kapsamında destek verdiği Ampute Futbol Millî Takımı, 12-19 Eylül tarihleri arasında Polonya'nın Kraków kentinde oynanacak 2021 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası hazırlıklarını sürdürdüğü Riva kampında Engelliler Koordinasyon Kurulu'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem ile bir araya geldi.

'Tek Ayaklı Kramponlar'a moral ziyaretinde bulunan Erdem, yaptığı konuşmada "2006 yılında 20 sporcu ile çıktığınız bu yolda ampute futbolumuz, Türkiye Futbol Federasyonu ile yollarının kesişmesinin ardından artık bir dünya markası haline geldi. 2017 yılında bizlere yaşatmış olduğunuz Avrupa Şampiyonluğunu yeniden kazanmanızı bekliyouz. TFF Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte geçmişte olduğu gibi bundan sonra da engelli futbolunu desteklemeye devam edeceğiz. TFF ailesi olarak her zaman arkanızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu kadronun önce Polonya'da Avrupa Şampiyon olacağına, 2022'de ülkemizde düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda da Dünya Şampiyonu olacağına inancım tam" sözleri ile kendilerine başarılar diledi.

İsmail Erdem ve ampute millilerimiz daha sonra Riva'da kamp yapan Kadın Futbol Milli Takımımız ile de bir araya gelerek fotoğraf çektirdi.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.