TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Özel Sporcular Down Sendromlular Milli Takımı'na moral yemeği 30.01.2020
Özel Sporcular Down Sendromlular Milli Takımına moral yemeği

Türkiye Futbol Federasyonu, "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında desteklediği, Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Özel Sporcular Down Sendromlular Milli Takımı'na moral yemeği verdi.

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Erdem ve TFF Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki yemekte Özel Sporcular Down Sendromlular Milli Takımı ile bir araya geldi.

Özel Sporcular Down Sendromlular Milli Takımı, 31 Mart - 7 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek ve 'Down Sendromlu sporcuların olimpiyat oyunları' olarak kabul edilen Trisome Games 2020 hazırlıkları kapsamında çalışmalarını TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde sürdürüyor.

İsmail Erdem ve Hamit Altıntop, yemekte yakından ilgilendikleri Özel Sporcular Down Sendromlular Milli Takımı oyuncuları ve teknik heyete moral verip, Trisome Games 2020'de başarı diledi.

İlk etap çalışmalarını yarın tamamlayacak olan Ay-Yıldızlılar, turnuva öncesi ikinci kampını da şubat ayı içerisinde yine Riva'da yapacak.

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.