TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi'nde finalistler belli oldu 9.12.2017
Turkcell Özel Sporcular Futbol Liginde finalistler belli oldu
Geri
İleri

Türkiye Futbol Federasyonu'nun "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi Play-Off müsabakalarında Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü ile Bursa Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü finale yükseldi.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılan yarı final mücadelelerinde Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü, Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü'nü 9-0; Bursa Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü de Elazığ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü'nü 5-2 mağlup etti.

Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi üçüncülük ve final müsabakaları, 10 Aralık Pazar günü oynanacak. Malatya Sessiz Adımlar Spor Kulübü ile Elazığ Hazar Özel Sporcular Spor Kulübü, saat 11.00'de üçüncülük; Kocaeli Yaşam Koçluğu ve Olimpiyat Spor Kulübü ile Bursa Mehmet Torun Özel Sporcular Spor Kulübü de saat 13.00'te şampiyonluk mücadelesi verecek.

TFF'den Caner Ekin'e ödül

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Play-Off maçları öncesi özel sporcular ile bir araya gelerek başarı dilerken Boğaz'ı 4 kez yüzerek geçen down sendromlu yüzücü Caner Ekin'e çeşitli hediyeler takdim etti. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın da Riva'yı engelli sporculara açan ve kurumsal desteklerinden dolayı TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Cengiz Zülfikaroğlu ile Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

Geri
İleri
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.