TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TFF » Haberler » TFF'den Mesajlar Detay Sayfası
Teşekkürler Türkiye 16.08.2019
Teşekkürler Türkiye

Türkiye Futbol Federasyonu olarak, ülkemizin tanıtımına eşsiz katkı sağlayan UEFA Süper Kupa müsabakasına en güzel şekilde ev sahipliği yapmanın ve ülkece üst düzey organizasyon düzenleme kabiliyetimizi bir kez daha göstermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
                   
İstanbul'un unutulmaz finaller şehri olduğunu bir kez daha ortaya koyan, tüm misafirlerimizin büyük takdirle karşıladığı, büyük bir heyecana sahne olan maça Beşiktaş Park'ın büyüleyici atmosferinde coşkularıyla renk katan tüm futbolseverlere teşekkür ediyoruz.
 
Türkiye'nin, böylesine önemli bir etkinliklerle taçlandırılmasında büyük destekleri bulunan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'na, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'na, tüm kurum ve kuruluşlara, Federasyonumuz ile iş birliği içerisinde çalışan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman nezdinde tüm Beşiktaş kulübü profesyonellerine, İstanbul halkına ve müsabakaya emeği geçen herkese, Türk futboluna yaşattıkları onur ve mutluluk nedeniyle şükranlarımızı sunuyoruz.

Süper Kupa maçında görev alarak ülkemizi bir kez daha gururlandıran Cüneyt Çakır ve maçı yöneten hakemleri tebrik ediyor, Liverpool ile Chelsea kulüplerini örnek mücadeleleri için kutluyoruz. 

Türkiye Futbol Federasyonu

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.