TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Yönetim Kurulu Kararları 5.10.2007
Yönetim Kurulu Kararları

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, 12.08.2007 tarihinde oynanan ve tamamlanamayan Trabzonspor-Sivasspor maçının Sivasspor lehine 3-0 galibiyetle tescil edilmesini karara bağladı.

Yönetim Kurulu, 28.8.2007 tarihinde yaptığı toplantıda, Trabzonspor-Sivasspor maçının baştan itibaren, tarafsız bir sahada yeniden oynanmasına karar vermiş,  Sivasspor'un itirazı üzerine dosyayı inceleyen Tahkim Kurulu, bu kararın kaldırılması yolunda karar almıştı.

3813 Sayılı Yasa'nın 14, Ana Statü'nün 50, Tahkim Kurulu talimatının 1 a maddeleri gereğince, kesin mahiyetteki Tahkim Kurulu kararı ve gerekçeleri dikkat alınarak dosyayı ekleriyle yeniden inceleyen Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Trabzonspor kulübünün 3-0 hükmen mağlubiyetine, müsabakanın Sivasspor lehine 3-0 tesciline karar verdi.

Yönetim Kurulu bugün yaptığı toplantıda, Beşiktaş A.Ş.'nin Ankaraspor ile oynadığı maçta karşılaşmanın hakeminin kural hatası yaptığı yolundaki itirazının, Merkez Hakem Kurulu'nun görüşleri doğrultusunda reddini kararlaştırdı.

Yönetim Kurulu, ayrıca futbolcu ile kulüp arasındaki 75, antrenör ile kulüp arasındaki 20, futbolcu temsilcisi ile futbolcu arasındaki 2 ihtilaf dosyasını da inceleyerek karara bağladı.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.