TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
03.04.2019  SARIYER - BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
03.04.2019  UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
03.04.2019  AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
03.04.2019  SAKARYASPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
03.04.2019  GÜMÜŞHANESPOR - EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
03.04.2019  NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
03.04.2019  KEÇİÖRENGÜCÜ - YILPORT SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
03.04.2019  HACETTEPE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
03.04.2019  MANİSASPOR - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.SARIYER 12 9 3 0 22 10 12 30
2.SAKARYASPOR A.Ş. 12 8 2 2 17 9 8 26
3.YILPORT SAMSUNSPOR 12 8 2 2 17 9 8 26
4.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 12 7 2 3 21 8 13 23
5.KEÇİÖRENGÜCÜ 12 6 4 2 17 13 4 22
6.KASTAMONUSPOR 1966 12 6 3 3 23 12 11 21
7.UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 12 5 6 1 15 6 9 21
8.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 12 7 0 5 18 15 3 21
9.AMED SPORTİF FAALİYETLER 12 4 3 5 12 13 -1 15
10.NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 12 3 5 4 13 15 -2 14
11.HACETTEPE SPOR 12 4 2 6 14 21 -7 14
12.GÜMÜŞHANESPOR 12 2 7 3 15 16 -1 13
13.İNEGÖLSPOR 12 2 4 6 11 17 -6 10
14.BAYRAMPAŞA 12 1 6 5 6 12 -6 9
15.EYÜPSPOR 12 1 5 6 7 14 -7 8
16.ANKARA DEMİRSPOR 12 1 2 9 7 18 -11 5
17.GAZİANTEPSPOR 12 3 2 7 10 21 -11 -4
18.MANİSASPOR 12 1 2 9 13 29 -16 -4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
GAZİANTEPSPOR 15
MANİSASPOR 9
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TOKATSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
2.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
TOKATSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
3.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
4.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 4 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
5.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
6.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
7.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 4 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 4 - 3 BANDIRMASPOR BALTOK
9.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 3 BANDIRMASPOR BALTOK
FETHİYESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
10.Hafta
PENDİKSPOR 3 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
11.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
FETHİYESPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 1 PENDİKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BANDIRMASPOR BALTOK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
FETHİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
14.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FETHİYESPOR
PENDİKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - TOKATSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
15.Hafta
FETHİYESPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR BALTOK
TOKATSPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
16.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PENDİKSPOR - FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - KIRKLARELİSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
17.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - TARSUS İDMAN YURDU
TUZLASPOR A.Ş. - ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR - BANDIRMASPOR BALTOK
SİVAS BELEDİYE SPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
18.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
MENEMEN BELEDİYE SPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
19.Hafta
ŞANLIURFASPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - TOKATSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - MENEMEN BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK - SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR - PENDİKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BANDIRMASPOR BALTOK
MENEMEN BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
21.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU - MENEMEN BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. - TUZLASPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
22.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - PENDİKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
TUZLASPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - TARSUS İDMAN YURDU
FETHİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR
23.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - TUZLASPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - SİVAS BELEDİYE SPOR
24.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
FETHİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TOKATSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BANDIRMASPOR BALTOK
25.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - PENDİKSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - TUZLASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - TARSUS İDMAN YURDU
27.Hafta
ŞANLIURFASPOR - BANDIRMASPOR BALTOK
TARSUS İDMAN YURDU - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
BANDIRMASPOR BALTOK - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KIRKLARELİSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TOKATSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR
29.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR - KIRKLARELİSPOR
TOKATSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU - SİVAS BELEDİYE SPOR
30.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - FETHİYESPOR
KIRKLARELİSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR - TOKATSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
31.Hafta
TOKATSPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
TARSUS İDMAN YURDU - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - KIRKLARELİSPOR
TUZLASPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR - PENDİKSPOR
FETHİYESPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PENDİKSPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR - TOKATSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK - MENEMEN BELEDİYE SPOR
33.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
KIRKLARELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR - PENDİKSPOR
34.Hafta
TARSUS İDMAN YURDU - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ŞANLIURFASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK - FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. - KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TOKATSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 2 - 1 MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
2.Hafta
MANİSASPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
4.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
MANİSASPOR 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 SARIYER
EYÜPSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
5.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 EYÜPSPOR
MANİSASPOR 3 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 3 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
6.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 3 SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 - 2 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 MANİSASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 2 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
9.Hafta
MANİSASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
10.Hafta
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 SARIYER
BAYRAMPAŞA 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
EYÜPSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
11.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 EYÜPSPOR
SARIYER 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
12.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 2 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 6 - 2 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
13.Hafta
MANİSASPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER - YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - BAYRAMPAŞA
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - İNEGÖLSPOR
14.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - SARIYER
GAZİANTEPSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - MANİSASPOR
15.Hafta
HACETTEPE SPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
SARIYER - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSASPOR - BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - GAZİANTEPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KASTAMONUSPOR 1966
16.Hafta
SARIYER - HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR - EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - ANKARA DEMİRSPOR
17.Hafta
MANİSASPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - GAZİANTEPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. - YILPORT SAMSUNSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - BAYRAMPAŞA
HACETTEPE SPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
18.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - BAYRAMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR - GAZİANTEPSPOR
MANİSASPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - YILPORT SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
19.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER - SAKARYASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - EYÜPSPOR
GAZİANTEPSPOR - İNEGÖLSPOR
BAYRAMPAŞA - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR - MANİSASPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
20.Hafta
MANİSASPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
EYÜPSPOR - BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SARIYER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
GAZİANTEPSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
21.Hafta
HACETTEPE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
YILPORT SAMSUNSPOR - EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - MANİSASPOR
SARIYER - GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - İNEGÖLSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - GAZİANTEPSPOR
22.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - MANİSASPOR
İNEGÖLSPOR - BAYRAMPAŞA
EYÜPSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SARIYER
GAZİANTEPSPOR - KASTAMONUSPOR 1966
AMED SPORTİF FAALİYETLER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
23.Hafta
KASTAMONUSPOR 1966 - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER - EYÜPSPOR
MANİSASPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SAKARYASPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ - ANKARA DEMİRSPOR
BAYRAMPAŞA - GAZİANTEPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
HACETTEPE SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
24.Hafta
İNEGÖLSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR - MANİSASPOR
EYÜPSPOR - HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
25.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BAYRAMPAŞA - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER
HACETTEPE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER - İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - GAZİANTEPSPOR
26.Hafta
İNEGÖLSPOR - HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - SARIYER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 - YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
27.Hafta
SARIYER - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - BAYRAMPAŞA
MANİSASPOR - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HACETTEPE SPOR - GAZİANTEPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
28.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA - KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR - MANİSASPOR
EYÜPSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - SARIYER
GAZİANTEPSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
29.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - YILPORT SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
HACETTEPE SPOR - KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER - BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER - ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR - GAZİANTEPSPOR
30.Hafta
EYÜPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA - HACETTEPE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
31.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSASPOR - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER - KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER - GAZİANTEPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR - İNEGÖLSPOR
32.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ - HACETTEPE SPOR
GAZİANTEPSPOR - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BAYRAMPAŞA - MANİSASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 - SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
33.Hafta
MANİSASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR - İNEGÖLSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GAZİANTEPSPOR
34.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ - MANİSASPOR
BAYRAMPAŞA - AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR - EYÜPSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
SARIYER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.