TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
21.04.2019  GAZİANTEPSPOR 0-3 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 BAYRAMPAŞA 3-1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0-1 SARIYER Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 İNEGÖLSPOR 0-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 KASTAMONUSPOR 1966 1-1 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 YILPORT SAMSUNSPOR 4-0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 EYÜPSPOR 0-3 ANKARA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
21.04.2019 15:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-0 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.KEÇİÖRENGÜCÜ 32 21 7 4 60 24 36 70
2.KASTAMONUSPOR 1966 32 21 5 6 60 22 38 68
3.YILPORT SAMSUNSPOR 32 20 7 5 55 24 31 67
4.SARIYER 32 20 7 5 54 28 26 67
5.SAKARYASPOR A.Ş. 32 19 9 4 55 25 30 66
6.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 32 14 8 10 47 33 14 50
7.AMED SPORTİF FAALİYETLER 32 14 7 11 44 36 8 49
8.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 32 14 4 14 49 45 4 46
9.İNEGÖLSPOR 32 13 5 14 40 42 -2 44
10.GÜMÜŞHANESPOR 32 9 13 10 39 36 3 40
11.EYÜPSPOR 32 10 10 12 42 42 0 40
12.UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 32 8 13 11 37 34 3 37
13.NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 32 9 9 14 36 44 -8 36
14.HACETTEPE SPOR 32 7 10 15 42 55 -13 31
15.ANKARA DEMİRSPOR 32 8 6 18 34 49 -15 30
16.BAYRAMPAŞA 32 7 9 16 28 45 -17 30
17.MANİSASPOR 32 4 3 25 30 93 -63 0
18.GAZİANTEPSPOR 32 3 2 27 11 86 -75 -25
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
MANİSASPOR 15
GAZİANTEPSPOR 36
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 TOKATSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
2.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TOKATSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
3.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 0 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 4 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 TOKATSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
5.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
PENDİKSPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 4 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
6.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 TOKATSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
FETHİYESPOR 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
7.Hafta
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 FETHİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
8.Hafta
PENDİKSPOR 4 - 3 BANDIRMASPOR BALTOK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 4 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 ŞANLIURFASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 0 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
9.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 3 BANDIRMASPOR BALTOK
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 4 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
10.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
PENDİKSPOR 3 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 3 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
11.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 0 KIRKLARELİSPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 1 PENDİKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
12.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KIRKLARELİSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
13.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 3 PENDİKSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 4 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
14.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 3 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 2 TARSUS İDMAN YURDU
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KIRKLARELİSPOR 3 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
15.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 PENDİKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
KIRKLARELİSPOR 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
16.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 4 FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 4 - 2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 2 TUZLASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
17.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
18.Hafta
FETHİYESPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BAK SPOR KULÜBÜ 0 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 PENDİKSPOR
19.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 BAK SPOR KULÜBÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 2 FETHİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 KIRKLARELİSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 6 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 2 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
20.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 7 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KIRKLARELİSPOR 0 - 3 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
21.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 2 BAK SPOR KULÜBÜ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 3 FETHİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 2 - 1 KIRKLARELİSPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
22.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
23.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TARSUS İDMAN YURDU 0 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
TOKATSPOR A.Ş. 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 3 BAK SPOR KULÜBÜ
24.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 4 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 TARSUS İDMAN YURDU
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 TOKATSPOR A.Ş.
25.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 0 BAK SPOR KULÜBÜ
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 4 KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 1 FETHİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 5 - 1 PENDİKSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
26.Hafta
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 0 FETHİYESPOR
KIRKLARELİSPOR 1 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
PENDİKSPOR 0 - 1 ŞANLIURFASPOR
BAK SPOR KULÜBÜ 3 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 1 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
27.Hafta
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0 - 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 3 PENDİKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR BALTOK
TOKATSPOR A.Ş. 2 - 1 BAK SPOR KULÜBÜ
TARSUS İDMAN YURDU 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRKLARELİSPOR
28.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 TOKATSPOR A.Ş.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAK SPOR KULÜBÜ 0 - 7 MENEMEN BELEDİYE SPOR
BANDIRMASPOR BALTOK 3 - 3 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
KIRKLARELİSPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
29.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 2 KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
TARSUS İDMAN YURDU 5 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 3 BAK SPOR KULÜBÜ
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR BALTOK
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 0 - 3 PENDİKSPOR
30.Hafta
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 4 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 TARSUS İDMAN YURDU
BAK SPOR KULÜBÜ 1 - 1 FETHİYESPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 2 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 4 - 0 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KIRKLARELİSPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
31.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. 1 - 6 ŞANLIURFASPOR
TARSUS İDMAN YURDU 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TOKATSPOR A.Ş. 1 - 1 BANDIRMASPOR BALTOK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BAK SPOR KULÜBÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIRKLARELİSPOR
32.Hafta
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 TOKATSPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU 1 - 2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK 1 - 4 MENEMEN BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 2 KIRKLARELİSPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BAK SPOR KULÜBÜ 0 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
33.Hafta
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
TUZLASPOR A.Ş. - BANDIRMASPOR BALTOK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BAK SPOR KULÜBÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR - ŞANLIURFASPOR
TOKATSPOR A.Ş. - KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
FETHİYESPOR - PENDİKSPOR
KIRKLARELİSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
SİVAS BELEDİYE SPOR - ETİMESGUT BELEDİYESPOR
34.Hafta
ŞANLIURFASPOR - TUZLASPOR A.Ş.
TARSUS İDMAN YURDU - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş.
BANDIRMASPOR BALTOK - FETHİYESPOR
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - SİVAS BELEDİYE SPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. - TOKATSPOR A.Ş.
PENDİKSPOR - KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR - MENEMEN BELEDİYE SPOR
BAK SPOR KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
HACETTEPE SPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SARIYER 2 - 1 MANİSASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
2.Hafta
İNEGÖLSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 HACETTEPE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 2 SARIYER
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
3.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 0 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 GAZİANTEPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 MANİSASPOR
4.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 HACETTEPE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 2 BAYRAMPAŞA
MANİSASPOR 2 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 3 SARIYER
İNEGÖLSPOR 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
5.Hafta
MANİSASPOR 3 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 1 - 1 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 EYÜPSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 3 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
6.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 0 - 0 SARIYER
AMED SPORTİF FAALİYETLER 6 - 2 MANİSASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
İNEGÖLSPOR 2 - 3 SAMSUNSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 HACETTEPE SPOR
7.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SAMSUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
SARIYER 2 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 İNEGÖLSPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 MANİSASPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 2 SARIYER
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 BAYRAMPAŞA
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
9.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 4 GÜMÜŞHANESPOR
SARIYER 2 - 1 GAZİANTEPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
HACETTEPE SPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
10.Hafta
BAYRAMPAŞA 0 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 3 - 2 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 3 SARIYER
11.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 EYÜPSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 BAYRAMPAŞA
MANİSASPOR 0 - 2 İNEGÖLSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
12.Hafta
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 6 - 2 HACETTEPE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 2 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
13.Hafta
MANİSASPOR 1 - 3 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 6 - 1 BAYRAMPAŞA
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 İNEGÖLSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 6 - 0 GAZİANTEPSPOR
SARIYER 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
14.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BAYRAMPAŞA 0 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 SARIYER
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 MANİSASPOR
EYÜPSPOR 4 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 5 SAKARYASPOR A.Ş.
15.Hafta
SARIYER 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
HACETTEPE SPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 3 İNEGÖLSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
MANİSASPOR 1 - 0 BAYRAMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
16.Hafta
SARIYER 3 - 3 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 0 - 1 EYÜPSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
17.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MANİSASPOR 0 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 0 BAYRAMPAŞA
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 1 SARIYER
18.Hafta
EYÜPSPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 6 - 0 GAZİANTEPSPOR
MANİSASPOR 0 - 4 SARIYER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 1 BAYRAMPAŞA
İNEGÖLSPOR 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 2 HACETTEPE SPOR
19.Hafta
HACETTEPE SPOR 0 - 2 MANİSASPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 EYÜPSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
SARIYER 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
20.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
MANİSASPOR 0 - 4 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
EYÜPSPOR 3 - 1 BAYRAMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 HACETTEPE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SARIYER
21.Hafta
SARIYER 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 İNEGÖLSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 5 - 1 MANİSASPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
22.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
EYÜPSPOR 1 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BAYRAMPAŞA
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 SARIYER
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 MANİSASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
23.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SARIYER 1 - 2 EYÜPSPOR
BAYRAMPAŞA 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
MANİSASPOR 2 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 ANKARA DEMİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 0 İNEGÖLSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
24.Hafta
EYÜPSPOR 3 - 0 HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 4 - 3 BAYRAMPAŞA
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 1 SARIYER
İNEGÖLSPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 0 MANİSASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 YILPORT SAMSUNSPOR
25.Hafta
HACETTEPE SPOR 3 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
MANİSASPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BAYRAMPAŞA 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 4 - 0 İNEGÖLSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 2 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
26.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 2 - 1 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
EYÜPSPOR 7 - 2 MANİSASPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 YILPORT SAMSUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 SARIYER
27.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
MANİSASPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SARIYER 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 BAYRAMPAŞA
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 EYÜPSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 1 - 2 İNEGÖLSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
28.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
BAYRAMPAŞA 0 - 4 KEÇİÖRENGÜCÜ
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 3 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 2 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İNEGÖLSPOR 5 - 1 MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
29.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 1 EYÜPSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 3 KASTAMONUSPOR 1966
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 0 - 2 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MANİSASPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
30.Hafta
BAYRAMPAŞA 3 - 1 HACETTEPE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 3 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 1 - 1 SARIYER
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
31.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 2 YILPORT SAMSUNSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 İNEGÖLSPOR
MANİSASPOR 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. 0 - 0 BAYRAMPAŞA
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
32.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
YILPORT SAMSUNSPOR 4 - 0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA 3 - 1 MANİSASPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 HACETTEPE SPOR
İNEGÖLSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 - 1 SARIYER
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 GÜMÜŞHANESPOR
33.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR - BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GAZİANTEPSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MANİSASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR
HACETTEPE SPOR - SARIYER
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYRAMPAŞA
EYÜPSPOR - İNEGÖLSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER - KASTAMONUSPOR 1966
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. - KEÇİÖRENGÜCÜ
34.Hafta
NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. - HACETTEPE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 - GÜMÜŞHANESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SARIYER - UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
YILPORT SAMSUNSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYRAMPAŞA - AMED SPORTİF FAALİYETLER
KEÇİÖRENGÜCÜ - MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR - EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.