TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Spor Toto 3. Lig » 2014 - 2015 Sezonu Puan Cetveli ve Fikstür
Gruplar:  01 02 03
  O G B M A Y AV P
1.TUZLASPOR 9 5 3 1 16 8 8 18
2.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 8 5 3 0 12 4 8 18
3.MANAVGATSPOR 8 5 2 1 16 5 11 17
4.İSTANBULSPOR A.Ş. 8 4 2 2 11 4 7 14
5.TİRE 1922 SPOR 8 4 2 2 15 9 6 14
6.DARICA G.BİRLİĞİ 8 3 5 0 6 2 4 14
7.ADLİYESPOR 7 4 1 2 15 10 5 13
8.NİĞDE BELEDİYESPOR 8 4 1 3 12 9 3 13
9.BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 8 2 6 0 10 5 5 12
10.KIRIKHANSPOR 8 3 3 2 11 7 4 12
11.ÇORUM BELEDİYESPOR 8 2 5 1 8 7 1 11
12.KIZILCABÖLÜKSPOR 8 3 1 4 8 10 -2 10
13.ÇATALCA SPOR 8 2 2 4 8 10 -2 8
14.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 8 2 2 4 9 14 -5 8
15.SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 8 1 3 4 6 12 -6 6
16.TUTAP ŞEKERSPOR 8 1 1 6 6 20 -14 4
17.GAZİOSMANPAŞA 8 0 2 6 3 12 -9 2
18.BOZÜYÜKSPOR 8 0 0 8 0 24 -24 0

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Gruplar:  01 02 03
25 Ekim 2014 14:30 TUZLASPOR 1-1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 13:30 NİĞDE BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 ADLİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 İSTANBULSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 KIRIKHANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 ÇATALCA SPOR - GAZİOSMANPAŞA Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 DARICA G.BİRLİĞİ - TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 MANAVGATSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT Detaylar Detaylar
26 Ekim 2014 14:30 TUTAP ŞEKERSPOR - BOZÜYÜKSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 3. Lig
01 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KIRIKHANSPOR 2 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR 1 - 3 TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
ADLİYESPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
2.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 6 TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 DARICA G.BİRLİĞİ
TUZLASPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 5 MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 KIRIKHANSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 2 ADLİYESPOR
3.Hafta
ADLİYESPOR 3 - 1 TUZLASPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 GAZİOSMANPAŞA
KIRIKHANSPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 0 - 4 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ÇATALCA SPOR
DARICA G.BİRLİĞİ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
4.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 0 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 1 KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 4 - 3 ADLİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 2 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 2 MANAVGATSPOR
TUZLASPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
5.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIRIKHANSPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 1 - 1 TUZLASPOR
MANAVGATSPOR 3 - 0 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 TUTAP ŞEKERSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
6.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUZLASPOR 0 - 0 DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 1 KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 0 - 0 MANAVGATSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 2 - 3 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 1 - 2 ÇATALCA SPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
7.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR 2 - 1 GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUZLASPOR 3 - 0 TUTAP ŞEKERSPOR
MANAVGATSPOR 0 - 0 BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIRIKHANSPOR 2 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ÇATALCA SPOR 3 - 0 BOZÜYÜKSPOR
8.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3 - 0 TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR 0 - 1 DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1 - 1 KIRIKHANSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 2 MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 2 ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇATALCA SPOR
GAZİOSMANPAŞA 1 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
BOZÜYÜKSPOR 0 - 3 TUZLASPOR
9.Hafta
TUZLASPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - GAZİOSMANPAŞA
NİĞDE BELEDİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
KIRIKHANSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MANAVGATSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - TİRE 1922 SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - BOZÜYÜKSPOR
10.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR - ÇATALCA SPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - İSTANBULSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - TUZLASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - KIRIKHANSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
11.Hafta
ÇATALCA SPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
TUZLASPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
ADLİYESPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
MANAVGATSPOR - TİRE 1922 SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - GAZİOSMANPAŞA
DARICA G.BİRLİĞİ - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
12.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR - MANAVGATSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TUZLASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
GAZİOSMANPAŞA - BOZÜYÜKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ÇATALCA SPOR
TİRE 1922 SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
ÇATALCA SPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
TUZLASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
BOZÜYÜKSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - MANAVGATSPOR
14.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - DARICA G.BİRLİĞİ
MANAVGATSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - ÇATALCA SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
TİRE 1922 SPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
15.Hafta
ÇATALCA SPOR - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
İSTANBULSPOR A.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - GAZİOSMANPAŞA
ADLİYESPOR - MANAVGATSPOR
TUZLASPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
16.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADLİYESPOR
TİRE 1922 SPOR - TUZLASPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ÇORUM BELEDİYESPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
KIZILCABÖLÜKSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
MANAVGATSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
17.Hafta
ÇATALCA SPOR - MANAVGATSPOR
BOZÜYÜKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - KIRIKHANSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - TİRE 1922 SPOR
GAZİOSMANPAŞA - KIZILCABÖLÜKSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ADLİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
18.Hafta
ÇATALCA SPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - DARICA G.BİRLİĞİ
GAZİOSMANPAŞA - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
BOZÜYÜKSPOR - TİRE 1922 SPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - KIRIKHANSPOR
TUZLASPOR - MANAVGATSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
19.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ÇORUM BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - ÇATALCA SPOR
KIRIKHANSPOR - BOZÜYÜKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - NİĞDE BELEDİYESPOR
20.Hafta
ÇATALCA SPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
GAZİOSMANPAŞA - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - ADLİYESPOR
21.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR - GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ÇATALCA SPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - KIZILCABÖLÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
22.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - DARICA G.BİRLİĞİ
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
TUZLASPOR - ÇATALCA SPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - KIRIKHANSPOR
BOZÜYÜKSPOR - ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA - MANAVGATSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
23.Hafta
DARICA G.BİRLİĞİ - TUZLASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
ADLİYESPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
KIRIKHANSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
24.Hafta
TUTAP ŞEKERSPOR - TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ÇORUM BELEDİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TİRE 1922 SPOR
BOZÜYÜKSPOR - ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - KIRIKHANSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ADLİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
25.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
DARICA G.BİRLİĞİ - TUTAP ŞEKERSPOR
TUZLASPOR - BOZÜYÜKSPOR
MANAVGATSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
İSTANBULSPOR A.Ş. - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
26.Hafta
KIZILCABÖLÜKSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
BOZÜYÜKSPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - MANAVGATSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - KIRIKHANSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - TUZLASPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ADLİYESPOR
GAZİOSMANPAŞA - ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
ÇATALCA SPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
MANAVGATSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
TUZLASPOR - GAZİOSMANPAŞA
TUTAP ŞEKERSPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
NİĞDE BELEDİYESPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ADLİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - TİRE 1922 SPOR
28.Hafta
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇATALCA SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - BOZÜYÜKSPOR
KIRIKHANSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - TUTAP ŞEKERSPOR
TİRE 1922 SPOR - MANAVGATSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - TUZLASPOR
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
ADLİYESPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BOZÜYÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
MANAVGATSPOR - KIRIKHANSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TUTAP ŞEKERSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
TUZLASPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ÇATALCA SPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
İSTANBULSPOR A.Ş. - TİRE 1922 SPOR
30.Hafta
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - ÇATALCA SPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - BOZÜYÜKSPOR
MANAVGATSPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
KIRIKHANSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - TUTAP ŞEKERSPOR
GAZİOSMANPAŞA - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - ADLİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - TUZLASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
31.Hafta
ÇATALCA SPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
ADLİYESPOR - KIRIKHANSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - MANAVGATSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - GAZİOSMANPAŞA
TUZLASPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
BOZÜYÜKSPOR - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
TUTAP ŞEKERSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - TİRE 1922 SPOR
32.Hafta
TİRE 1922 SPOR - ÇATALCA SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - BOZÜYÜKSPOR
GAZİOSMANPAŞA - ÇORUM BELEDİYESPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - İSTANBULSPOR A.Ş.
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - TUTAP ŞEKERSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
MANAVGATSPOR - ADLİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - TUZLASPOR
KIRIKHANSPOR - NİĞDE BELEDİYESPOR
33.Hafta
TUTAP ŞEKERSPOR - ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR - MANAVGATSPOR
ÇATALCA SPOR - KIRIKHANSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR - DARICA G.BİRLİĞİ
ADLİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİOSMANPAŞA - BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
BOZÜYÜKSPOR - SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT
TUZLASPOR - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR
34.Hafta
MANAVGATSPOR - ÇATALCA SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR - BOZÜYÜKSPOR
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. - ÇORUM BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - GAZİOSMANPAŞA
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR - TUTAP ŞEKERSPOR
DARICA G.BİRLİĞİ - ADLİYESPOR
KIRIKHANSPOR - TUZLASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - NİĞDE BELEDİYESPOR
Spor Toto 3. Lig
02 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 DARDANELSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 ÇANKIRISPOR
ARSİNSPOR 1 - 2 DERİNCE SPOR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 3 EYÜPSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 0 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
2.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 1 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 0 ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
ÇANKIRISPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
3.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 4 DERİNCE SPOR A.Ş.
MALTEPESPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 2 EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 1 - 2 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 KEMER TEKİROVA SPOR
4.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
EYÜPSPOR 3 - 0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 0 - 0 YEŞİL BURSA A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ARSİNSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 4 - 3 ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 1 - 1 68 YENİ AKSARAY SPOR
5.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
GÖLCÜKSPOR 3 - 4 KEMER TEKİROVA SPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 2 - 0 ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR 3 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 ARSİNSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
MALTEPESPOR 0 - 3 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
6.Hafta
ÇANKIRISPOR 1 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 3 - 1 ÇİNE MADRANSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 0 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 1 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 3 - 1 YEŞİL BURSA A.Ş.
EYÜPSPOR 4 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ARSİNSPOR 1 - 1 MALTEPESPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
7.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 MALTEPESPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DARDANELSPOR A.Ş. 1 - 1 PAYAS BELEDİYESPOR 1975
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. 0 - 1 DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR 2 - 1 ÇANKIRISPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR 1 - 4 ARSİNSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
8.Hafta
ARSİNSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇİNE MADRANSPOR
MALTEPESPOR 2 - 0 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR 1 - 2 DARDANELSPOR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. 1 - 2 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0 - 2 YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0 - 0 EYÜPSPOR
ÇANKIRISPOR 2 - 4 GÖLCÜKSPOR
9.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
EYÜPSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ÇANKIRISPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
10.Hafta
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ÇANKIRISPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ARSİNSPOR - GÖLCÜKSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - EYÜPSPOR
11.Hafta
GÖLCÜKSPOR - MALTEPESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
ÇİNE MADRANSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - DERİNCE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
12.Hafta
KEMER TEKİROVA SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇİNE MADRANSPOR
ARSİNSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR - GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR - EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
13.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR
EYÜPSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
14.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ARSİNSPOR - EYÜPSPOR
ÇANKIRISPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
15.Hafta
DARDANELSPOR A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - MALTEPESPOR
16.Hafta
ÇİNE MADRANSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
ARSİNSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
GÖLCÜKSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - EYÜPSPOR
MALTEPESPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇANKIRISPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
17.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - ÇANKIRISPOR
EYÜPSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ARSİNSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - MALTEPESPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
18.Hafta
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - MALTEPESPOR
ÇANKIRISPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ARSİNSPOR
EYÜPSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - 68 YENİ AKSARAY SPOR
19.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - ÇANKIRISPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - EYÜPSPOR
20.Hafta
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
EYÜPSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR - ARSİNSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - 68 YENİ AKSARAY SPOR
21.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
MALTEPESPOR - ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
GÖLCÜKSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇİNE MADRANSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
ARSİNSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
22.Hafta
ARSİNSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - MALTEPESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - GÖLCÜKSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
ÇANKIRISPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇİNE MADRANSPOR
23.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇANKIRISPOR
GÖLCÜKSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
MALTEPESPOR - ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - EYÜPSPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
24.Hafta
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - EYÜPSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
KEMER TEKİROVA SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ÇANKIRISPOR - ÇİNE MADRANSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DARDANELSPOR A.Ş.
ARSİNSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
25.Hafta
GÖLCÜKSPOR - ÇANKIRISPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ARSİNSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
EYÜPSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
68 YENİ AKSARAY SPOR - MALTEPESPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
26.Hafta
68 YENİ AKSARAY SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - EYÜPSPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - GÖLCÜKSPOR
ÇANKIRISPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
MALTEPESPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ARSİNSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - DARDANELSPOR A.Ş.
27.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇANKIRISPOR
EYÜPSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
YEŞİL BURSA A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - MALTEPESPOR
28.Hafta
MALTEPESPOR - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - EYÜPSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ARSİNSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇANKIRISPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
68 YENİ AKSARAY SPOR - ÇİNE MADRANSPOR
29.Hafta
EYÜPSPOR - ÇANKIRISPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - DERİNCE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ARSİNSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - MALTEPESPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
30.Hafta
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - EYÜPSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - GÖLCÜKSPOR
ÇİNE MADRANSPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇANKIRISPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ARSİNSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
31.Hafta
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ÇANKIRISPOR
GÖLCÜKSPOR - ÇİNE MADRANSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
EYÜPSPOR - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - MALTEPESPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
32.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - GÖLCÜKSPOR
MALTEPESPOR - EYÜPSPOR
ARSİNSPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
ÇANKIRISPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ÇİNE MADRANSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
DERİNCE SPOR A.Ş. - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
68 YENİ AKSARAY SPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
33.Hafta
EYÜPSPOR - 68 YENİ AKSARAY SPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ÇİNE MADRANSPOR
DERİNCE SPOR A.Ş. - ÇANKIRISPOR
PAYAS BELEDİYESPOR 1975 - ARSİNSPOR
DARDANELSPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
YEŞİL BURSA A.Ş. - GÖLCÜKSPOR
ERZİNCAN REFAHİYESPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
YENİ DİYARBAKIR A.Ş. - MALTEPESPOR
KEMER TEKİROVA SPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR
34.Hafta
68 YENİ AKSARAY SPOR - YENİ DİYARBAKIR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - EYÜPSPOR
GÖLCÜKSPOR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ARSİNSPOR - KEMER TEKİROVA SPOR
MALTEPESPOR - PAYAS BELEDİYESPOR 1975
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - YEŞİL BURSA A.Ş.
ÇANKIRISPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR - DERİNCE SPOR A.Ş.
ÇİNE MADRANSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
Spor Toto 3. Lig
03 Grup
Sezon 2014-2015

1.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 1 SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR 3 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
2.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 1 BEYLERBEYİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 2 ORHANGAZİSPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 2 - 2 ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
3.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ORHANGAZİSPOR 0 - 3 ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
4.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEYLERBEYİSPOR 2 - 2 ORHANGAZİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 3 SİLİVRİSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 3 ANKARA DEMİRSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 3 - 0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
5.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR 0 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 1 - 0 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ORHANGAZİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 2 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 3 - 1 KAYSERİ ŞEKERSPOR
6.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR 0 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 0 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
SANDIKLISPOR 1 - 1 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
7.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR 2 - 1 SANDIKLISPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR 1 - 2 FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR 0 - 1 ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 4 BEYLERBEYİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BLD. SPOR
8.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR 0 - 0 KAYSERİ ŞEKERSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR 1 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR 1 - 0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
BEYLERBEYİSPOR 1 - 0 ANKARA DEMİRSPOR
9.Hafta
SİLİVRİSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BLD. SPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANKARA DEMİRSPOR - ORHANGAZİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - SANDIKLISPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
10.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR - SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
SANDIKLISPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
11.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
SİLİVRİSPOR - ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
12.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BEYLERBEYİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SİLİVRİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ORHANGAZİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
13.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BEYLERBEYİSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ORHANGAZİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
14.Hafta
ANKARA DEMİRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BEYLERBEYİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
15.Hafta
SİLİVRİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SANDIKLISPOR - BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ORHANGAZİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ETİMESGUT BLD. SPOR
16.Hafta
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEYLERBEYİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SİLİVRİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
17.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ORHANGAZİSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
SANDIKLISPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SİLİVRİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
18.Hafta
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SİLİVRİSPOR
19.Hafta
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - SANDIKLISPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
SİLİVRİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
20.Hafta
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
BEYLERBEYİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ORHANGAZİSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SİLİVRİSPOR
SANDIKLISPOR - ANKARA DEMİRSPOR
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - SANDIKLISPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ORHANGAZİSPOR - BEYLERBEYİSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
22.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ORHANGAZİSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SANDIKLISPOR - SİLİVRİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
23.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - SANDIKLISPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ORHANGAZİSPOR
SİLİVRİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - BEYLERBEYİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
24.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
ORHANGAZİSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
25.Hafta
KAYSERİ ŞEKERSPOR - SANDIKLISPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ORHANGAZİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
26.Hafta
BEYLERBEYİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - SİLİVRİSPOR
ORHANGAZİSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
27.Hafta
ERZİN BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
SİLİVRİSPOR - BEYLERBEYİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ORHANGAZİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
28.Hafta
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR - SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - ANKARA DEMİRSPOR
BEYLERBEYİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
29.Hafta
SANDIKLISPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
ANKARA DEMİRSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ORHANGAZİSPOR
SİLİVRİSPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
30.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ANKARA DEMİRSPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - SANDIKLISPOR
ORHANGAZİSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
31.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
SANDIKLISPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - BEYLERBEYİSPOR
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - ORHANGAZİSPOR
32.Hafta
ETİMESGUT BLD. SPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ORHANGAZİSPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BEYLERBEYİSPOR - SANDIKLISPOR
ANKARA DEMİRSPOR - SİLİVRİSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
33.Hafta
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR - ANKARA DEMİRSPOR
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
SANDIKLISPOR - ORHANGAZİSPOR
SİLİVRİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ETİMESGUT BLD. SPOR
KAYSERİ ŞEKERSPOR - KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. - BEYLERBEYİSPOR
FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR
34.Hafta
ORHANGAZİSPOR - SAKARYASPOR A.Ş.
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KAYSERİ ŞEKERSPOR
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR - FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR
ANKARA DEMİRSPOR - AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ETİMESGUT BLD. SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - SİLİVRİSPOR
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - SANDIKLISPOR
BEYLERBEYİSPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.