TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 3. Lig » TFF 3. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
13.04.2019 15:00 SİLİVRİSPOR 0-0 GEBZESPOR Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1-1 ERGENE VELİMEŞE SPOR Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-1 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 TİRE 1922 SPOR 2-0 ŞİLE YILDIZSPOR Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 KOZAN BELEDİYESPOR 0-4 HEKİMOĞLU TRABZON Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 ARTVİN HOPASPOR 3-2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5-0 YOMRA SPOR Detaylar Detaylar
14.04.2019 15:00 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0-3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
  O G B M A Y AV P
1.HEKİMOĞLU TRABZON 29 16 12 1 44 15 29 60
2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 29 16 12 1 50 23 27 60
3.TİRE 1922 SPOR 29 14 11 4 39 23 16 53
4.NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 29 14 9 6 46 27 19 51
5.ERGENE VELİMEŞE SPOR 30 13 11 6 42 30 12 50
6.YOMRA SPOR 29 10 9 10 36 38 -2 39
7.ŞİLE YILDIZSPOR 29 11 5 13 44 41 3 38
8.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 29 10 7 12 40 43 -3 37
9.ERBAASPOR 29 8 12 9 32 32 0 36
10.ARTVİN HOPASPOR 29 8 12 9 27 27 0 36
11.BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 29 9 8 12 31 36 -5 35
12.KOZAN BELEDİYESPOR 29 8 10 11 24 31 -7 34
13.ERZİN BELEDİYESPOR 29 6 15 8 36 37 -1 33
14.GEBZESPOR 30 6 13 11 28 36 -8 31
15.SİLİVRİSPOR 29 7 9 13 24 28 -4 30
16.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 29 8 6 15 30 43 -13 30
17.KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 30 1 5 24 14 77 -63 8
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 3. Lig
1. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 1 GEBZESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 ARTVİN HOPASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 0 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
2.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
GEBZESPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 3 YOMRA SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
3.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 GEBZESPOR
YOMRA SPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
4.Hafta
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KOZAN BELEDİYESPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
GEBZESPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 4 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
5.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 3 GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
6.Hafta
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 2 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
7.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 GEBZESPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 1 ERBAASPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
8.Hafta
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ŞİLE YILDIZSPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 3 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 3 KOZAN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 YOMRA SPOR
9.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
ARTVİN HOPASPOR 5 - 1 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 2 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ERBAASPOR
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
10.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERBAASPOR 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
11.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 2 GEBZESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 4 YOMRA SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 3 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
12.Hafta
YOMRA SPOR 2 - 2 ERZİN BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR 0 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 3 - 1 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 0 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
13.Hafta
TİRE 1922 SPOR 3 - 1 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 YOMRA SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
14.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
YOMRA SPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 3 - 1 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 4 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
15.Hafta
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 YOMRA SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ERBAASPOR
16.Hafta
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 5 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 2 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
17.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 0 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 2 - 2 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 2 - 1 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 0 HEKİMOĞLU TRABZON
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
18.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 2 HEKİMOĞLU TRABZON
GEBZESPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 YOMRA SPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 2 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
TİRE 1922 SPOR 1 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ERGENE VELİMEŞE SPOR 1 - 3 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
19.Hafta
YOMRA SPOR 1 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 2 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 KOZAN BELEDİYESPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 ARTVİN HOPASPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 2 - 0 GEBZESPOR
20.Hafta
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 YOMRA SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
ERBAASPOR 3 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
21.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0 - 0 SİLİVRİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 1 ERBAASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 1 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 3 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 4 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 1 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR 0 - 0 GEBZESPOR
22.Hafta
TİRE 1922 SPOR 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 3 HEKİMOĞLU TRABZON
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 YOMRA SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 3 - 1 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 5 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ERZİN BELEDİYESPOR
GEBZESPOR 0 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
23.Hafta
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 2 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 1 TİRE 1922 SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 1 - 0 SİLİVRİSPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 0 - 0 GEBZESPOR
24.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ARTVİN HOPASPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 2 YOMRA SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KOZAN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
ERBAASPOR 4 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
GEBZESPOR 1 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 1 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
25.Hafta
ARTVİN HOPASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
YOMRA SPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 3 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
TİRE 1922 SPOR 1 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 2 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
26.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
ŞİLE YILDIZSPOR 3 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 1 TİRE 1922 SPOR
ERBAASPOR 2 - 1 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 2 - 1 ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1 - 0 YOMRA SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
27.Hafta
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 0 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 ŞİLE YILDIZSPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 0 GEBZESPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ARTVİN HOPASPOR 0 - 2 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 1 ERBAASPOR
28.Hafta
YOMRA SPOR 3 - 1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
HEKİMOĞLU TRABZON 6 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
GEBZESPOR 1 - 2 TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 0 ERZİN BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 0 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERBAASPOR 1 - 1 ARTVİN HOPASPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 1 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
29.Hafta
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0 - 4 SİLİVRİSPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 GEBZESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR 3 - 0 YOMRA SPOR
ARTVİN HOPASPOR 2 - 1 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR 3 - 0 ERGENE VELİMEŞE SPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 1 - 2 ERBAASPOR
30.Hafta
ERBAASPOR 1 - 0 TİRE 1922 SPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 2 - 3 ERZİN BELEDİYESPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR 2 - 1 NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
GEBZESPOR 1 - 0 KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
YOMRA SPOR 3 - 0 KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
HEKİMOĞLU TRABZON 0 - 0 ARTVİN HOPASPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ŞİLE YILDIZSPOR 0 - 1 KOZAN BELEDİYESPOR
31.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 0 GEBZESPOR
KOZAN BELEDİYESPOR 0 - 4 HEKİMOĞLU TRABZON
TİRE 1922 SPOR 2 - 0 ŞİLE YILDIZSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5 - 0 YOMRA SPOR
ARTVİN HOPASPOR 3 - 2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERGENE VELİMEŞE SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ERBAASPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0 - 3 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
32.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON - TİRE 1922 SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ
ERBAASPOR - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
ERGENE VELİMEŞE SPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
YOMRA SPOR - ARTVİN HOPASPOR
33.Hafta
SİLİVRİSPOR - ERBAASPOR
KOZAN BELEDİYESPOR - YOMRA SPOR
NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR - HEKİMOĞLU TRABZON
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR - ŞİLE YILDIZSPOR
TİRE 1922 SPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
GEBZESPOR - ERGENE VELİMEŞE SPOR
ARTVİN HOPASPOR - BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR - ERZİN BELEDİYESPOR
34.Hafta
YOMRA SPOR - TİRE 1922 SPOR
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. - NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR
HEKİMOĞLU TRABZON - KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR
ŞİLE YILDIZSPOR - SİLİVRİSPOR
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. - KOZAN BELEDİYESPOR
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ERZİN BELEDİYESPOR - ARTVİN HOPASPOR
ERBAASPOR - GEBZESPOR
TFF 3. Lig
2. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 KEMERSPOR 2003
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
DÜZCE SPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
2.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 DÜZCE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 5 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 2 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 PAZARSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
3.Hafta
DÜZCE SPOR 1 - 0 PAZARSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 1 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
YENİ ORDUSPOR 3 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
4.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 DÜZCE SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 5 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 YENİ ORDUSPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
5.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 PAZARSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 4 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 3 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
6.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 DÜZCE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 4 YENİ ORDUSPOR
7.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 PAZARSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 OFSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
8.Hafta
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 2 KARŞIYAKA
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3 - 1 KEMERSPOR 2003
ESENLER EROKSPOR 0 - 3 DÜZCE SPOR
PAZARSPOR 3 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 4 YENİ ORDUSPOR
OFSPOR A.Ş. 4 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
9.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 3 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
PAZARSPOR 1 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
11.Hafta
KEMERSPOR 2003 1 - 2 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 1 - 0 PAZARSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 0 YENİ ORDUSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 KIZILCABÖLÜKSPOR
DÜZCE SPOR 2 - 2 ADIYAMAN 1954 SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
12.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
13.Hafta
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 3 - 2 PAZARSPOR
DÜZCE SPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 3 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 2 YENİ ORDUSPOR
14.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 2 - 3 ALİBEYKÖYSPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 2 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 3 DÜZCE SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
15.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 PAZARSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR 4 - 3 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 1 DÜZCE SPOR
16.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
ADIYAMAN 1954 SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
BERGAMA BELEDİYESPOR 3 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 2 ESENLER EROKSPOR
DÜZCE SPOR 0 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 1 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 1 - 2 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
17.Hafta
KARŞIYAKA 2 - 2 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ALİBEYKÖYSPOR 2 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 2 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 2 DÜZCE SPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 YENİ ORDUSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 0 PAZARSPOR
18.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 PAZARSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
OFSPOR A.Ş. 0 - 2 DÜZCE SPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ALİBEYKÖYSPOR 4 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 1 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
19.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 4 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 2 ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 - 0 KEMERSPOR 2003
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
20.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 7 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 YENİ ORDUSPOR
PAZARSPOR 0 - 2 DÜZCE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 3 KARŞIYAKA
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
21.Hafta
KARŞIYAKA 0 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 0 OFSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 1 - 1 KEMERSPOR 2003
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 1 KIZILCABÖLÜKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 2 PAZARSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ESENLER EROKSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ESENLER EROKSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 1 KEMERSPOR 2003
OFSPOR A.Ş. 0 - 5 YENİ ORDUSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
23.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 0 - 1 ESENLER EROKSPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 3 PAZARSPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 2 OFSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 2 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
DÜZCE SPOR 1 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
24.Hafta
OFSPOR A.Ş. 2 - 0 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 2 - 1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 0 ALİBEYKÖYSPOR
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 3 - 0 KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 YENİ ORDUSPOR
PAZARSPOR 1 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
25.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KEMERSPOR 2003 2 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 BERGAMA BELEDİYESPOR
DÜZCE SPOR 0 - 2 ESENLER EROKSPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 0 - 2 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 2 PAZARSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 0 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
26.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 4 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 KARŞIYAKA
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 0 KEMERSPOR 2003
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 ESENLER EROKSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 2 - 0 DÜZCE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 1 - 1 ADIYAMAN 1954 SPOR
PAZARSPOR 0 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
27.Hafta
ESENLER EROKSPOR 0 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 3 YENİ ORDUSPOR
DÜZCE SPOR 2 - 2 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0 - 1 PAZARSPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ELAZİZ BELEDİYESPOR 4 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
28.Hafta
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 1 ELAZİZ BELEDİYESPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ESENLER EROKSPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 5 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
PAZARSPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
OFSPOR A.Ş. 0 - 1 KEMERSPOR 2003
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
29.Hafta
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 4 - 1 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 KIZILCABÖLÜKSPOR
ALİBEYKÖYSPOR 1 - 1 OFSPOR A.Ş.
KEMERSPOR 2003 2 - 0 PAZARSPOR
ESENLER EROKSPOR 1 - 1 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
DÜZCE SPOR 1 - 0 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 0 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 BERGAMA BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 2 - 1 YENİ ORDUSPOR
30.Hafta
ADIYAMAN 1954 SPOR 2 - 0 ELAZİZ BELEDİYESPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR 1 - 0 DÜZCE SPOR
OFSPOR A.Ş. 1 - 3 ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR 1 - 1 ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
YENİ ORDUSPOR 0 - 3 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR 0 - 2 KARŞIYAKA
BERGAMA BELEDİYESPOR 0 - 3 KEMERSPOR 2003
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
PAZARSPOR 3 - 1 ALİBEYKÖYSPOR
31.Hafta
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 2 - 2 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALİBEYKÖYSPOR 5 - 1 BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 0 YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 - 0 ADIYAMAN 1954 SPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR 3 - 1 SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
KEMERSPOR 2003 2 - 0 HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 1 - 0 OFSPOR A.Ş.
DÜZCE SPOR 1 - 3 KIZILCABÖLÜKSPOR
ESENLER EROKSPOR 2 - 2 PAZARSPOR
32.Hafta
ADIYAMAN 1954 SPOR - KARŞIYAKA
YENİ ORDUSPOR - KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR - ESENLER EROKSPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
OFSPOR A.Ş. - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
DÜZCE SPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
33.Hafta
ALİBEYKÖYSPOR - YENİ ORDUSPOR
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - ELAZİZ BELEDİYESPOR
KEMERSPOR 2003 - ADIYAMAN 1954 SPOR
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ - DÜZCE SPOR
KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR - BERGAMA BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA - SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR
ESENLER EROKSPOR - HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR
KIZILCABÖLÜKSPOR - OFSPOR A.Ş.
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR - PAZARSPOR
34.Hafta
SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR - KEMERSPOR 2003
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR - ALİBEYKÖYSPOR
PAZARSPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
YENİ ORDUSPOR - ESENLER EROKSPOR
DÜZCE SPOR - VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ELAZİZ BELEDİYESPOR - KARŞIYAKA
BERGAMA BELEDİYESPOR - ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
OFSPOR A.Ş. - OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
TFF 3. Lig
3. Grup Grup
Sezon 2018-2019

1.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
CİZRE SPOR 2 - 1 PAYASSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
BUCASPOR 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
2.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 CİZRE SPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 1 - 0 BUCASPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
3.Hafta
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 BUCASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 2 1461 TRABZON
4.Hafta
MUĞLASPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
1461 TRABZON 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 3 - 0 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 4 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
5.Hafta
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 TURGUTLUSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
6.Hafta
1461 TRABZON 2 - 2 CİZRE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
TURGUTLUSPOR 1 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 4 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
PAYASSPOR 0 - 2 KOCAELİSPOR
7.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 3 - 0 BUCASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 PAYASSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
8.Hafta
PAYASSPOR 3 - 2 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
BUCASPOR 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 1461 TRABZON
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
9.Hafta
1461 TRABZON 2 - 1 TURGUTLUSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BUCASPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
10.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 1 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 3 - 0 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
BUCASPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
11.Hafta
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 PAYASSPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 BUCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
12.Hafta
KOCAELİSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BUCASPOR 2 - 1 MUĞLASPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 0 ÇORUM BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 0 - 0 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
13.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
MUĞLASPOR 0 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 PAYASSPOR
TURGUTLUSPOR 2 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 BUCASPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
14.Hafta
KOCAELİSPOR 3 - 0 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
PAYASSPOR 3 - 0 GÖLCÜKSPOR
BUCASPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 1461 TRABZON
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 TURGUTLUSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 0 MUĞLASPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
15.Hafta
TURGUTLUSPOR 0 - 1 PAYASSPOR
1461 TRABZON 1 - 1 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 3 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 BUCASPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 KOCAELİSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 1 - 0 CİZRE SPOR
16.Hafta
BUCASPOR 0 - 3 TURGUTLUSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 MUĞLASPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
PAYASSPOR 1 - 1 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
ÇORUM BELEDİYESPOR 4 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 1461 TRABZON
17.Hafta
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 1 ÇORUM BELEDİYESPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1461 TRABZON 0 - 0 KOCAELİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 BUCASPOR
TURGUTLUSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 0 - 0 CİZRE SPOR
18.Hafta
TURGUTLUSPOR 2 - 3 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2 - 0 BUCASPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 0 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 2 - 3 CİZRE SPOR
19.Hafta
KOCAELİSPOR 2 - 0 GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 2 - 3 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
CİZRE SPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 2 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 MUĞLASPOR
BUCASPOR 0 - 1 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 1461 TRABZON
20.Hafta
BUCASPOR 1 - 3 CİZRE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 2 - 2 ANKARA ADLİYE SPOR
GÖLCÜKSPOR 2 - 1 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR 1 - 2 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1461 TRABZON 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
21.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 2 PAYASSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 1461 TRABZON
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 MUĞLASPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 BUCASPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 4 - 1 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
22.Hafta
1461 TRABZON 2 - 0 MUĞLASPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 5 - 1 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 2 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
GÖLCÜKSPOR 0 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 3 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BUCASPOR 0 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 1 CİZRE SPOR
23.Hafta
CİZRE SPOR 1 - 0 1461 TRABZON
KOCAELİSPOR 3 - 0 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 0 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 2 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 0 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1 - 1 BUCASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
24.Hafta
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 2 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 3 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 1 - 1 1461 TRABZON
GÖLCÜKSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
BUCASPOR 2 - 1 KOCAELİSPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
PAYASSPOR 0 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 3 - 2 CİZRE SPOR
25.Hafta
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
MUĞLASPOR 1 - 1 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 3 BUCASPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 PAYASSPOR
KOCAELİSPOR 1 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 0 - 1 GÖLCÜKSPOR
26.Hafta
BUCASPOR 2 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
PAYASSPOR 0 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
GÖLCÜKSPOR 1 - 1 FATSA BELEDİYESPOR
TURGUTLUSPOR 3 - 4 1461 TRABZON
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 0 MUĞLASPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 KOCAELİSPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 ANKARA ADLİYE SPOR
SERİK BELEDİYESPOR 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 CİZRE SPOR
27.Hafta
MUĞLASPOR 1 - 0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 2 - 0 PAYASSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 1 SERİK BELEDİYESPOR
CİZRE SPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
1461 TRABZON 1 - 0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
KOCAELİSPOR 2 - 1 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 0 BUCASPOR
28.Hafta
BUCASPOR 3 - 3 ANKARA ADLİYE SPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 1 - 1 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1 - 2 FATSA BELEDİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 3 - 0 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR 2 - 2 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
TURGUTLUSPOR 1 - 1 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0 - 2 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
PAYASSPOR 3 - 0 MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR 2 - 0 CİZRE SPOR
29.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR 3 - 0 SERİK BELEDİYESPOR
1461 TRABZON 1 - 2 PAYASSPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 1 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 2 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
MUĞLASPOR 1 - 0 BUCASPOR
CİZRE SPOR 0 - 0 TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 3 - 1 KOCAELİSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 0 - 1 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
GÖLCÜKSPOR 1 - 4 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
30.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ 0 - 1 ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR 0 - 1 TURGUTLUSPOR
SERİK BELEDİYESPOR 3 - 1 MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR 0 - 0 YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 1 - 0 GÖLCÜKSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 2 - 1 KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
PAYASSPOR 1 - 0 FATSA BELEDİYESPOR
BUCASPOR 1 - 2 1461 TRABZON
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 0 - 0 CİZRE SPOR
31.Hafta
TURGUTLUSPOR 1 - 3 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. 1 - 0 BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
CİZRE SPOR 2 - 2 HALİDE EDİP ADIVARSPOR
FATSA BELEDİYESPOR 3 - 1 BUCASPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. 2 - 1 KOCAELİSPOR
GÖLCÜKSPOR 3 - 0 PAYASSPOR
MUĞLASPOR 2 - 0 BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
1461 TRABZON 0 - 2 SERİK BELEDİYESPOR
ANKARA ADLİYE SPOR 0 - 0 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
32.Hafta
CİZRE SPOR - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
BUCASPOR - GÖLCÜKSPOR
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - 1461 TRABZON
SERİK BELEDİYESPOR - FATSA BELEDİYESPOR
PAYASSPOR - TURGUTLUSPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - MUĞLASPOR
KOCAELİSPOR - ANKARA ADLİYE SPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
33.Hafta
ANKARA ADLİYE SPOR - BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
TURGUTLUSPOR - BUCASPOR
MUĞLASPOR - KOCAELİSPOR
HALİDE EDİP ADIVARSPOR - PAYASSPOR
FATSA BELEDİYESPOR - BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ
GÖLCÜKSPOR - SERİK BELEDİYESPOR
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. - YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
1461 TRABZON - DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR - CİZRE SPOR
34.Hafta
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ - GÖLCÜKSPOR
CİZRE SPOR - KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
KOCAELİSPOR - 1461 TRABZON
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. - FATSA BELEDİYESPOR
SERİK BELEDİYESPOR - TURGUTLUSPOR
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR - MUĞLASPOR
PAYASSPOR - ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş. - ANKARA ADLİYE SPOR
BUCASPOR - HALİDE EDİP ADIVARSPOR
.
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.