TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür - 2018-2019
Spor Toto 1. Lig Play-Off Maçları

Yarı Final Maçları
22 Mayıs 2019 21:00 ADANA DEMİRSPOR - HATAYSPOR Detaylar Detaylar
22 Mayıs 2019 21:00 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2019 16:00 HATAYSPOR - ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
26 Mayıs 2019 21:00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
Spor Toto 1. Lig Fikstür ve Puan Cetveli 2018-2019
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
19.10.2018 19:00 DENİZLİSPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
20.10.2018 14:00 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
20.10.2018 19:30 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
20.10.2018 19:30 BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
21.10.2018 14:00 HATAYSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
21.10.2018 16:30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ALTAY Detaylar Detaylar
21.10.2018 19:30 İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
22.10.2018 19:00 ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
22.10.2018 19:00 ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.GENÇLERBİRLİĞİ 9 8 1 0 16 2 14 25
2.BOLUSPOR 9 7 2 0 14 5 9 23
3.ADANA DEMİRSPOR 9 5 1 3 12 5 7 16
4.DENİZLİSPOR 9 5 1 3 13 9 4 16
5.ÜMRANİYESPOR 9 5 1 3 10 7 3 16
6.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 9 4 3 2 11 5 6 15
7.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 9 4 1 4 11 7 4 13
8.GİRESUNSPOR 9 4 1 4 9 9 0 13
9.ALTAY 9 3 3 3 14 7 7 12
10.HATAYSPOR 9 3 3 3 8 7 1 12
11.AFJET AFYONSPOR 9 3 2 4 13 11 2 11
12.ALTINORDU A.Ş. 9 2 4 3 10 7 3 10
13.ADANASPOR A.Ş. 9 2 4 3 9 11 -2 10
14.İSTANBULSPOR A.Ş. 9 2 4 3 13 18 -5 10
15.BALIKESİRSPOR BALTOK 9 2 3 4 8 12 -4 9
16.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 9 2 1 6 9 18 -9 7
17.ESKİŞEHİRSPOR 9 1 2 6 6 23 -17 5
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR 9 0 1 8 2 25 -23 -2
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 6
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 HATAYSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 3 AFJET AFYONSPOR
2.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ALTAY
3.Hafta
BOLUSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 5 ALTAY
GİRESUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
4.Hafta
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 4 - 0 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
5.Hafta
GİRESUNSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 HATAYSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 0 - 0 ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTAY 0 - 1 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
7.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTAY
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 3 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
ALTAY 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
9.Hafta
DENİZLİSPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 GİRESUNSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ALTAY
HATAYSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
10.Hafta
ALTAY 1 - 3 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
11.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ALTAY
DENİZLİSPOR 4 - 2 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GİRESUNSPOR
12.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AFJET AFYONSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
GİRESUNSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
13.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
HATAYSPOR 1 - 1 ALTAY
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
ALTAY 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BOLUSPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
15.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 AFJET AFYONSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
HATAYSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ALTAY
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
16.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
ALTAY 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
17.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 GİRESUNSPOR
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 3 ALTAY
HATAYSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 5 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
20.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
ALTAY 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
21.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 ALTAY
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 HATAYSPOR
22.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ABALI DENİZLİSPOR
23.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 3 HATAYSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 1 - 2 ALTAY
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GİRESUNSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 ABALI DENİZLİSPOR
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 2 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
BOLUSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
25.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 ALTAY
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
HATAYSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
26.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 3 HATAYSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
BOLUSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
AFJET AFYONSPOR 1 - 3 ABALI DENİZLİSPOR
ALTAY 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
27.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 1 BOLUSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 3 - 3 ALTAY
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
28.Hafta
BOLUSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 2 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 5 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
AFJET AFYONSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 4 ABALI DENİZLİSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 HATAYSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
29.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BİREVİM ELAZIĞSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ALTAY
30.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR 1 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 3 ABALI DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 1 - 1 HATAYSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 7 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
31.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ALTAY
HATAYSPOR 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 GİRESUNSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 4 - 1 BOLUSPOR
ABALI DENİZLİSPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BİREVİM ELAZIĞSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 GENÇLERBİRLİĞİ
32.Hafta
BOLUSPOR 1 - 4 HATAYSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTAY 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BİREVİM ELAZIĞSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUNSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 3 ABALI DENİZLİSPOR
33.Hafta
BİREVİM ELAZIĞSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 BOLUSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 3 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ALTAY
ABALI DENİZLİSPOR 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
34.Hafta
BOLUSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 4 - 0 BİREVİM ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 3 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 5 ABALI DENİZLİSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.