TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » TFF 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
13.10.2017 18:00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
14.10.2017 13:00 ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
14.10.2017 15:00 BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
14.10.2017 18:00 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
15.10.2017 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
15.10.2017 13:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
15.10.2017 15:30 ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
15.10.2017 18:00 ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
16.10.2017 18:00 GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÜMRANİYESPOR 8 5 2 1 14 7 7 17
2.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 8 4 4 0 12 5 7 16
3.ALTINORDU A.Ş. 8 4 2 2 17 10 7 14
4.MKE ANKARAGÜCÜ 8 4 2 2 11 7 4 14
5.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 8 4 2 2 17 14 3 14
6.ELAZIĞSPOR 8 4 2 2 13 10 3 14
7.ADANA DEMİRSPOR 8 4 2 2 14 12 2 14
8.ADANASPOR A.Ş. 8 4 1 3 9 11 -2 13
9.İSTANBULSPOR A.Ş. 8 3 2 3 8 8 0 11
10.BALIKESİRSPOR BALTOK 8 3 3 2 15 13 2 9
11.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 8 2 3 3 7 10 -3 9
12.SAMSUNSPOR 8 2 3 3 6 9 -3 9
13.BOLUSPOR 8 2 2 4 9 10 -1 8
14.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 8 1 4 3 7 6 1 7
15.DENİZLİSPOR 8 1 2 5 8 15 -7 5
16.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 8 2 1 5 11 14 -3 4
17.ESKİŞEHİRSPOR 8 1 4 3 13 17 -4 4
18.GAZİANTEPSPOR 8 1 1 6 4 17 -13 1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 9
GAZİANTEPSPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
TFF 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
ELAZIĞSPOR - BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR - ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ - ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BOLUSPOR - ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - ALTINORDU A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ADANA DEMİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR - SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
16.Hafta
SAMSUNSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR - DENİZLİSPOR
BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ELAZIĞSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
17.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR - BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - SAMSUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
18.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. - ELAZIĞSPOR
19.Hafta
ELAZIĞSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR - ÜMRANİYESPOR
GAZİANTEPSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
20.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - SAMSUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - BOLUSPOR
DENİZLİSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ELAZIĞSPOR
21.Hafta
ELAZIĞSPOR - DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR - ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
22.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR - ESKİŞEHİRSPOR
23.Hafta
GAZİANTEPSPOR - ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK
SAMSUNSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR - ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
24.Hafta
ÜMRANİYESPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK - SAMSUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. - BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ELAZIĞSPOR
25.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
BOLUSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR - ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR - ÜMRANİYESPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ÜMRANİYESPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK - BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR - DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR - ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
27.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR - SAMSUNSPOR
BOLUSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ELAZIĞSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
28.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR - ÜMRANİYESPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK - İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR - ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. - DENİZLİSPOR
29.Hafta
ELAZIĞSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR - GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
30.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
GAZİANTEPSPOR - ADANASPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - DENİZLİSPOR
BOLUSPOR - ELAZIĞSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
31.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
ELAZIĞSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
32.Hafta
ADANA DEMİRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR - ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
33.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR BALTOK
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR - BOLUSPOR
DENİZLİSPOR - GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR
ÜMRANİYESPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
34.Hafta
GAZİANTEPSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR - ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR - DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.