TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
10.03.2018 13:00 BOLUSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
10.03.2018 15:30 ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
10.03.2018 15:30 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
11.03.2018 13:00 GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR Detaylar Detaylar
11.03.2018 15:30 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
11.03.2018 18:00 DENİZLİSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
12.03.2018 15:30 ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK Detaylar Detaylar
12.03.2018 18:00 ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
12.03.2018 18:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 27 15 7 5 54 32 22 52
2.MKE ANKARAGÜCÜ 27 14 7 6 41 27 14 49
3.ÜMRANİYESPOR 27 14 5 8 39 27 12 47
4.ALTINORDU A.Ş. 27 13 6 8 46 37 9 45
5.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 27 12 8 7 44 25 19 44
6.BOLUSPOR 27 13 4 10 40 25 15 43
7.BALIKESİRSPOR BALTOK 27 12 6 9 45 40 5 39
8.İSTANBULSPOR A.Ş. 27 11 6 10 31 31 0 39
9.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 27 10 8 9 35 31 4 38
10.GİRESUNSPOR 27 10 7 10 36 30 6 37
11.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 27 9 10 8 34 32 2 37
12.ADANA DEMİRSPOR 27 9 7 11 37 38 -1 34
13.ADANASPOR A.Ş. 27 9 6 12 30 42 -12 33
14.SAMSUNSPOR 27 7 11 9 25 32 -7 32
15.ESKİŞEHİRSPOR 27 9 7 11 47 45 2 31
16.DENİZLİSPOR 27 8 6 13 31 39 -8 30
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 27 7 3 17 27 48 -21 15
18.GAZİANTEPSPOR 27 2 4 21 13 74 -61 1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 12
GAZİANTEPSPOR 9

Spor Toto 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
16.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
17.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
20.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
24.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 5 BOLUSPOR
25.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 4 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 2 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 2 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
29.Hafta
BOLUSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 8 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
30.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BOLUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 DENİZLİSPOR
31.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 5 - 0 SAMSUNSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 6 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BOLUSPOR
32.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
33.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 5 - 0 GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
34.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 4 - 5 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.