TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
02.03.2018 18:00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
02.03.2018 18:00 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
03.03.2018 13:00 DENİZLİSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
03.03.2018 13:00 GAZİANTEPSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK Detaylar Detaylar
03.03.2018 15:30 ESKİŞEHİRSPOR - ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
03.03.2018 15:30 SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
04.03.2018 13:00 İSTANBULSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
04.03.2018 15:30 ADANASPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
04.03.2018 15:30 BOLUSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 24 13 6 5 48 31 17 45
2.ÜMRANİYESPOR 24 13 5 6 37 22 15 44
3.MKE ANKARAGÜCÜ 24 12 7 5 36 22 14 43
4.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 24 10 8 6 39 20 19 38
5.İSTANBULSPOR A.Ş. 23 11 5 7 26 22 4 38
6.ALTINORDU A.Ş. 23 10 6 7 35 28 7 36
7.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 24 9 8 7 31 27 4 35
8.BOLUSPOR 23 10 4 9 30 22 8 34
9.BALIKESİRSPOR BALTOK 24 10 6 8 41 37 4 33
10.ADANASPOR A.Ş. 23 9 6 8 27 34 -7 33
11.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 24 8 7 9 28 27 1 31
12.ESKİŞEHİRSPOR 24 9 6 9 42 37 5 30
13.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 23 7 9 7 27 26 1 30
14.SAMSUNSPOR 24 6 10 8 22 30 -8 28
15.DENİZLİSPOR 24 7 5 12 26 33 -7 26
16.ADANA DEMİRSPOR 23 6 6 11 28 34 -6 24
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 24 7 2 15 25 40 -15 14
18.GAZİANTEPSPOR 24 1 4 19 9 65 -56 4
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 9
GAZİANTEPSPOR 3

Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
16.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
17.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
18.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAMSUNSPOR
19.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
20.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BOLUSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
SAMSUNSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
23.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
SAMSUNSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 SAMSUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - BOLUSPOR
25.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
26.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
BOLUSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR - SAMSUNSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - BALIKESİRSPOR BALTOK
DENİZLİSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR - ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. - DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
29.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - ALTINORDU A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ADANA DEMİRSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BOLUSPOR - GAZİANTEPSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
30.Hafta
SAMSUNSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
31.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - BOLUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ALTINORDU A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
32.Hafta
BOLUSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR - DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
33.Hafta
DENİZLİSPOR - GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - BALIKESİRSPOR BALTOK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANASPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR - BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR - SAMSUNSPOR
ÜMRANİYESPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
34.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
SAMSUNSPOR - ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ - ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BOLUSPOR - DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.