TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Puan Cetveli ve Fikstür - 2018-2019
Spor Toto 1. Lig Fikstür ve Puan Cetveli 2018-2019
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
25.01.2019 19:00 GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
26.01.2019 13:30 BOLUSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
26.01.2019 13:30 DENİZLİSPOR 5 - 1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
26.01.2019 16:00 İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27.01.2019 16:00 GİRESUNSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
27.01.2019 16:00 ALTAY 1 - 1 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
27.01.2019 19:00 BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
28.01.2019 19:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 HATAYSPOR Detaylar Detaylar
28.01.2019 19:00 ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.DENİZLİSPOR 19 13 3 3 35 18 17 42
2.GENÇLERBİRLİĞİ 19 13 2 4 31 15 16 41
3.HATAYSPOR 19 10 5 4 25 11 14 35
4.OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 19 11 2 6 26 14 12 35
5.ÜMRANİYESPOR 19 10 4 5 24 18 6 34
6.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 19 9 5 5 34 16 18 32
7.ALTINORDU A.Ş. 19 8 8 3 23 12 11 32
8.BOLUSPOR 19 9 4 6 25 19 6 31
9.ADANA DEMİRSPOR 19 8 3 8 24 24 0 27
10.BALIKESİRSPOR BALTOK 19 7 5 7 20 23 -3 26
11.ADANASPOR A.Ş. 19 5 7 7 22 24 -2 22
12.ALTAY 19 5 6 8 25 22 3 21
13.İSTANBULSPOR A.Ş. 19 4 9 6 24 27 -3 21
14.GİRESUNSPOR 19 5 5 9 17 24 -7 20
15.AFJET AFYONSPOR 19 4 5 10 23 31 -8 17
16.ESKİŞEHİRSPOR 19 4 5 10 16 36 -20 17
17.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 19 4 4 11 22 33 -11 16
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR 19 0 2 17 7 56 -49 -1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
KARDEMİR KARABÜKSPOR 3
Not: Futbol Müsabaka Talimatı'na göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2018-2019

1.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 HATAYSPOR
GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 3 AFJET AFYONSPOR
2.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 3 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GİRESUNSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 ALTAY
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
3.Hafta
BOLUSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 5 ALTAY
GİRESUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 2 AFJET AFYONSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 5 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
4.Hafta
AFJET AFYONSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTAY 2 - 2 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 4 - 0 DENİZLİSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
5.Hafta
GİRESUNSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 3 - 0 HATAYSPOR
BOLUSPOR 0 - 0 ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK - ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTAY 0 - 1 GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
7.Hafta
HATAYSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
DENİZLİSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTAY
ADANA DEMİRSPOR 4 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 3 BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 3 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
8.Hafta
ALTAY 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 5 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 3 - 0 DENİZLİSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
9.Hafta
DENİZLİSPOR 3 - 0 AFJET AFYONSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 BOLUSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 1 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 0 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ALTAY
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
10.Hafta
ALTAY 1 - 3 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 HATAYSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ADANASPOR A.Ş. 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
11.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 2 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 4 - 2 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 ALTAY
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - 0 GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
12.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
GİRESUNSPOR 4 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 2 HATAYSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ALTAY 3 - 0 ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
13.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
HATAYSPOR 1 - 1 ALTAY
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
14.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 HATAYSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
BOLUSPOR 2 - 3 ADANA DEMİRSPOR
ALTAY 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GİRESUNSPOR 1 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
15.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ADANASPOR A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 AFJET AFYONSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 ALTAY
DENİZLİSPOR 0 - 0 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 2 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
16.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 0 - 4 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 2 - 3 DENİZLİSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
ALTAY 0 - 1 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 0 - 3 HATAYSPOR
17.Hafta
DENİZLİSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 1 ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 6 - 1 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
HATAYSPOR 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 GİRESUNSPOR
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 1 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
HATAYSPOR 3 - 1 GENÇLERBİRLİĞİ
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 3 ALTAY
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 3 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
DENİZLİSPOR 5 - 1 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
GİRESUNSPOR 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
20.Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
ALTINORDU A.Ş. 6 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
21.Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ 0 - 2 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 ALTAY
BOLUSPOR 1 - 1 AFJET AFYONSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 3 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 HATAYSPOR
22.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GENÇLERBİRLİĞİ
HATAYSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ALTAY 1 - 0 BOLUSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AFJET AFYONSPOR 3 - 2 GİRESUNSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ABALI DENİZLİSPOR
23.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK - AFJET AFYONSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - HATAYSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ÜMRANİYESPOR
BOLUSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR - ALTAY
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ABALI DENİZLİSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
24.Hafta
ADANASPOR A.Ş. - GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ADANA DEMİRSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ABALI DENİZLİSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTINORDU A.Ş. - HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
BOLUSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTAY - BALIKESİRSPOR BALTOK
25.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GİRESUNSPOR - BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR - AFJET AFYONSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - ADANASPOR A.Ş.
HATAYSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - ALTAY
ABALI DENİZLİSPOR - ÜMRANİYESPOR
26.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - ALTINORDU A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - HATAYSPOR
ADANASPOR A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ
BOLUSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
AFJET AFYONSPOR - ABALI DENİZLİSPOR
ALTAY - KARDEMİR KARABÜKSPOR
27.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK - GİRESUNSPOR
HATAYSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ABALI DENİZLİSPOR - ALTAY
KARDEMİR KARABÜKSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - ÜMRANİYESPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - AFJET AFYONSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - BOLUSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
28.Hafta
GİRESUNSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ÜMRANİYESPOR - HATAYSPOR
ALTAY - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ABALI DENİZLİSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ALTINORDU A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK - İSTANBULSPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR - ADANA DEMİRSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ESKİŞEHİRSPOR
29.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - ÜMRANİYESPOR
HATAYSPOR - AFJET AFYONSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ABALI DENİZLİSPOR - BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR - ALTAY
GENÇLERBİRLİĞİ - BALIKESİRSPOR BALTOK
İSTANBULSPOR A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
30.Hafta
GİRESUNSPOR - ABALI DENİZLİSPOR
ÜMRANİYESPOR - ESKİŞEHİRSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALTAY - HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR - ALTINORDU A.Ş.
31.Hafta
HATAYSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. - ALTAY
ABALI DENİZLİSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR - AFJET AFYONSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ
ADANA DEMİRSPOR - BOLUSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ÜMRANİYESPOR
32.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR
GİRESUNSPOR - ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ - ABALI DENİZLİSPOR
BOLUSPOR - HATAYSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ALTAY - ESKİŞEHİRSPOR
AFJET AFYONSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
33.Hafta
ALTINORDU A.Ş. - BOLUSPOR
HATAYSPOR - GİRESUNSPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR - AFJET AFYONSPOR
ABALI DENİZLİSPOR - KARDEMİR KARABÜKSPOR
ESKİŞEHİRSPOR - ADANASPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR - BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR - İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ - GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ALTAY
34.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. - ABALI DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ - ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR - ALTINORDU A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK - HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR - ÜMRANİYESPOR
ALTAY - TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.