TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 

Yarı Final Maçları
25 Mayıs 2017 19.00 GİRESUNSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
25 Mayıs 2017 21.30 GÖZTEPE A.Ş. - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
29 Mayıs 2017 19.00 ESKİŞEHİRSPOR - GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
29 Mayıs 2017 21.30 BOLUSPOR - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
09.12.2016 18:30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
10.12.2016 13:00 SİVASSPOR 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
10.12.2016 16:00 ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 BOLUSPOR Detaylar Detaylar
10.12.2016 18:30 BALIKESİRSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
11.12.2016 13:00 ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MANİSASPOR Detaylar Detaylar
11.12.2016 13:00 SAMSUNSPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
11.12.2016 18:00 DENİZLİSPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
11.12.2016 18:30 EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR Detaylar Detaylar
12.12.2016 18:30 MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.BOLUSPOR 14 8 2 4 24 17 7 26
2.EVKUR YENİ MALATYASPOR 14 8 2 4 19 14 5 26
3.ESKİŞEHİRSPOR 14 8 4 2 28 16 12 25
4.GÖZTEPE A.Ş. 14 7 4 3 23 15 8 25
5.SİVASSPOR 14 7 3 4 23 15 8 24
6.BALIKESİRSPOR 14 5 5 4 23 15 8 20
7.ALTINORDU A.Ş. 14 5 5 4 22 20 2 20
8.ÜMRANİYESPOR 14 5 4 5 18 14 4 19
9.GİRESUNSPOR 14 4 6 4 16 14 2 18
10.GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 14 5 3 6 17 19 -2 18
11.ADANA DEMİRSPOR 14 4 7 3 17 17 0 16
12.DENİZLİSPOR 14 5 3 6 18 18 0 15
13.ŞANLIURFASPOR 14 3 5 6 11 15 -4 14
14.BANDIRMASPOR 14 3 5 6 15 20 -5 14
15.ELAZIĞSPOR 14 5 3 6 14 13 1 12
16.MANİSASPOR 14 3 5 6 13 22 -9 11
17.SAMSUNSPOR 14 2 5 7 5 18 -13 11
18.MERSİN İDMANYURDU 14 2 3 9 11 35 -24 6
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
ESKİŞEHİRSPOR 3
ELAZIĞSPOR 6
DENİZLİSPOR 3
MANİSASPOR 3
ADANA DEMİRSPOR 3
MERSİN İDMANYURDU 3

TFF 1.Lig
Sezon 2016-2017

1.Hafta
DENİZLİSPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 YENİ MALATYASPOR
BOLUSPOR 4 - 1 SİVASSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 2 GİRESUNSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
2.Hafta
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 MANİSASPOR
BANDIRMASPOR 1 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
SİVASSPOR 6 - 0 MERSİN İDMANYURDU
GİRESUNSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
3.Hafta
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 MERSİN İDMANYURDU
SAMSUNSPOR 0 - 0 SİVASSPOR
MANİSASPOR 3 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 YENİ MALATYASPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 BANDIRMASPOR
4.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 ELAZIĞSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 1 MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BOLUSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 0 SAMSUNSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 BALIKESİRSPOR
SİVASSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
5.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 BANDIRMASPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR 4 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 SİVASSPOR
MANİSASPOR 0 - 3 GÖZTEPE A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 YENİ MALATYASPOR
6.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 ELAZIĞSPOR
BANDIRMASPOR 4 - 0 MANİSASPOR
GİRESUNSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 3 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
7.Hafta
BALIKESİRSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ELAZIĞSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
BOLUSPOR 2 - 0 DENİZLİSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
MANİSASPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
8.Hafta
YENİ MALATYASPOR 3 - 1 MANİSASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
SİVASSPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 4 BALIKESİRSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
9.Hafta
BOLUSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 2 YENİ MALATYASPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 1 BANDIRMASPOR
BALIKESİRSPOR 5 - 0 SAMSUNSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
MANİSASPOR 0 - 1 SİVASSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
10.Hafta
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 MANİSASPOR
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 GİRESUNSPOR
SİVASSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
11.Hafta
BOLUSPOR 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 3 BANDIRMASPOR
ÜMRANİYESPOR 4 - 1 SİVASSPOR
BALIKESİRSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 1 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 0 YENİ MALATYASPOR
MANİSASPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
12.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
SİVASSPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 0 BALIKESİRSPOR
YENİ MALATYASPOR 1 - 1 GİRESUNSPOR
13.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 6 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BANDIRMASPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BOLUSPOR 2 - 3 BALIKESİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 2 SİVASSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 YENİ MALATYASPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 ALTINORDU A.Ş.
14.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 3 ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MANİSASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 GİRESUNSPOR
15.Hafta
MANİSASPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 0 BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ELAZIĞSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 1 SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 3 DENİZLİSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GİRESUNSPOR 3 - 0 SAMSUNSPOR
16.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR 4 - 1 ELAZIĞSPOR
SİVASSPOR 0 - 0 ADANA DEMİRSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
BOLUSPOR 1 - 5 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 0 BANDIRMASPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 MANİSASPOR
17.Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR 0 - 0 SİVASSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
MANİSASPOR 2 - 2 BOLUSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 SAMSUNSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 4 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 0 - 0 MERSİN İDMANYURDU
GİRESUNSPOR 2 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 BALIKESİRSPOR
18.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 BALIKESİRSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ELAZIĞSPOR 2 - 2 MANİSASPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BANDIRMASPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SİVASSPOR 3 - 1 BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
19.Hafta
BALIKESİRSPOR 0 - 1 GİRESUNSPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 3 - 1 BANDIRMASPOR
MANİSASPOR 5 - 2 ÜMRANİYESPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 1 - 0 SİVASSPOR
BOLUSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
20.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 5 MANİSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 2 - 2 BOLUSPOR
SİVASSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 4 - 1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
BANDIRMASPOR 2 - 3 ALTINORDU A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 1 ŞANLIURFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 1 BALIKESİRSPOR
21.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 1 MERSİN İDMANYURDU
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
MANİSASPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR 5 - 0 BANDIRMASPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 3 SİVASSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
22.Hafta
GİRESUNSPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
BANDIRMASPOR 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 BALIKESİRSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 0 BOLUSPOR
SİVASSPOR 1 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
ESKİŞEHİRSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 0 - 0 DENİZLİSPOR
23.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 MERSİN İDMANYURDU
BOLUSPOR 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ELAZIĞSPOR 5 - 2 GÖZTEPE A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
MANİSASPOR 6 - 2 BANDIRMASPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR 2 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 SİVASSPOR
24.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
DENİZLİSPOR 3 - 2 BOLUSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
GİRESUNSPOR 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 MANİSASPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
SİVASSPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
25.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 SAMSUNSPOR
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
BOLUSPOR 4 - 1 GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR 3 - 3 MERSİN İDMANYURDU
MANİSASPOR 0 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 SİVASSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 4 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ELAZIĞSPOR 4 - 2 ADANA DEMİRSPOR
26.Hafta
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 2 BOLUSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BANDIRMASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
DENİZLİSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
SİVASSPOR 2 - 0 MANİSASPOR
GÖZTEPE A.Ş. 2 - 1 GİRESUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR
27.Hafta
BOLUSPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ADANA DEMİRSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 2 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 DENİZLİSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 BANDIRMASPOR
MANİSASPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
28.Hafta
SİVASSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 GİRESUNSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 4 ŞANLIURFASPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 ELAZIĞSPOR
SAMSUNSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 1 BALIKESİRSPOR
29.Hafta
GÖZTEPE A.Ş. 3 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 1 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
BOLUSPOR 4 - 1 BANDIRMASPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 SİVASSPOR
MANİSASPOR 3 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 1 ALTINORDU A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
30.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 2 ÜMRANİYESPOR
SİVASSPOR 2 - 0 GİRESUNSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
DENİZLİSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 0 GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 4 BANDIRMASPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 BOLUSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 1 - 0 MANİSASPOR
31.Hafta
GİRESUNSPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 6 - 1 SAMSUNSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 3 BALIKESİRSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 0 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
GÖZTEPE A.Ş. 0 - 1 SİVASSPOR
BANDIRMASPOR 5 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
MANİSASPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
32.Hafta
DENİZLİSPOR 2 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 GİRESUNSPOR
SİVASSPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
MERSİN İDMANYURDU 5 - 6 GÖZTEPE A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 EVKUR YENİ MALATYASPOR
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ELAZIĞSPOR
BALIKESİRSPOR 1 - 2 MANİSASPOR
33.Hafta
BANDIRMASPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
ÜMRANİYESPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SİVASSPOR
GİRESUNSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
MANİSASPOR 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
ELAZIĞSPOR 5 - 1 BALIKESİRSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR 1 - 1 BOLUSPOR
GÖZTEPE A.Ş. 4 - 1 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
34.Hafta
BALIKESİRSPOR 3 - 1 ÜMRANİYESPOR
DENİZLİSPOR 1 - 1 GÖZTEPE A.Ş.
MERSİN İDMANYURDU 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2 - 1 GİRESUNSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 4 - 0 MANİSASPOR
SİVASSPOR 4 - 0 EVKUR YENİ MALATYASPOR
 
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.