TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 


 
Coca Cola Akademi Ligleri iletişim toplantıları devam ediyor 11.06.2009
Coca Cola Akademi Ligleri iletişim toplantıları devam ediyor

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Geliştirme Merkezi'ne bağlı Ulusal Futbol Gelişim Akademisi (UFGA) tüm Türkiye'yi dolaşarak, geleceğin futbolcularını yetiştirecek Coca Cola Akademi Ligi'nin tanıtımına devam ediyor.

UFGA Teknik Direktörü Cezmi Turhan, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgeleri'nde yapılan ve yoğun ilgi gören Ulusal Futbol Geliştirme Akademisi İletişim toplantılarının ardından, Lüleburgaz, Çanakkale, Antalya ve İstanbul'da toplantı yapmak için  yoğun bir çalışma başlattıklarını söyledi.

Turhan iletişim toplantılarına davetli kulüplerin Gençlik Geliştirme Sorumluları ve alt yapı yöneticilerinin katılacağını ifade ederek, "11 Haziran'da Lüleburgaz, 12 Haziran'da ise Çanakkale'de bölgedeki kulüplerle toplantı yapıyoruz. Sonrasında ise Antalya ve İstanbul'da devam edeceğiz. Toplantılarda, 2009-2010 sezonunda Coca Cola Akademi Ligi'ndeki yenilikler ve iyileştirmeler hakkında davetlilere  bilgi verirken, karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ligi nasıl daha iyi seviyelere taşıyacağımızı da belirleyeceğiz" diye konuştu.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
E- Bülten

 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.