TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
TamSaha'nın 144. sayısı yayında  1.11.2016
TamSahanın 144. sayısı yayında 

TamSaha dergisinin Kasım sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 144. sayısı da dopdolu.

Edin Visca: Süper kahraman

Başakşehir'in başarısındaki baş aktörlerden biri olan Boşnak forvetin roman gibi bir hayatı var. Yugoslavya'daki iç savaş sırasında bombalardan üç yıl boyunca dağlara kaçarak kurtulan, savaş yüzünden futbola 15 yaşında başlayabilen, üstün yetenekleri sayesinde Bosna-Hersek U19 Millî Takımı'na 16 yaşındayken davet edilen başarılı forvet, kaderin ufak bir dokunuşuyla geldiği Başakşehir'de 2011'den bu yana istatistik rekorları kırıyor.

Kubilay Kanatsızkuş: Bursa fabrikasının son gol makinası

Oyuncu yetiştirme geleneğinin önemli temsilcilerinden Bursaspor'un son ürünü. Sercan Yıldırım, Muhammet Demir, Enes Ünal, Batuhan Altıntaş çizgisinin devamında bu sezon yeşil-beyazlı takımın on birinde Çek Millî Takımı'nın santrforu Tomas Necid'i yedek bırakarak yer alıyor. 1.90'lık boyu ve güçlü fiziğine dripling yeteneğini ve fulelerini de ekleyen 19 yaşındaki santrfor, kendine İbrahimovic'i örnek alıyor, Enes Ünal'ın yolunu denemek istiyor.

Erol Keskin: Her hâliyle 10 numaraydı

Ekim ayının başında Türk futbolunun en nadide oyuncularından birini, Erol Keskin'i kaybettik. Erol Keskin sadece sahadaki mevkiiyle değil, hayattaki duruşu ve beyefendiliğiyle gerçek bir 10 numaraydı.

Kosova futbolu: En genç rakip

Millî Takımımızın bu ay konuk edeceği Kosova, Dünya Kupası elemelerindeki rakiplerimiz arasında en 'yeni' olanı. Sadece altı ay önce UEFA ve FIFA üyeliğine kabul edilen Kosova, futbol dünyasında da kendi kimliğini şekillendirmenin arayışları içinde.

Ayrıca "Türkiye-Ukrayna: Harika geri dönüş", "İzlanda-Türkiye: Kuzeyde buz kestik", "2018 Dünya Kupası elemeleri: Firesiz dört takım", "Millî Takımlar: En büyük hoca fiyaskoları", "Manchester City: Guardiola dokunuşu", "Mourinho United: Çıkmaz sokak", "Futbol Ekonomi: Menajerlerin dünyası", "CAF Şampiyonlar Ligi: Afrika'nın en büyüğü Sundowns", "Ferenc Puşkaş: Efsane takımların efsane ismi" dosyaları ile TamSaha'nın 144. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.