SON DAKIKA..” U17 Kiz Milli Takimi'ndan Zafer Bayrami kutlamasi 'Kuralina Göre' Programi beIN SPORTS'ta basliyor U18 Milli Takimimiz, Azerbaycan karsisinda U18 Milli Takimimiz, Azerbaycan karsisinda ”
Denizli'de "Annemle Futbol Oynuyorum" etkinliği yapıldı 20.05.2010 Paylaş | 'Annemle futbol oynuyorum'' organizasyonu HiF etkinlikleri kapsamında Denizli Çamlık Olea Park Futbol tesislerinde yapıldı. 350 kişinin katıldığı etkinliklerde anneler ile çocuklar futbolu belkide ilk kez birlikte oynama zevkine eriştiler. Türkiye'de ilk defa yapılan organizasyon sonunda katılımcılara çeşitli hediyeler verildi. Diğer Haberler Futbol Akademi Projesi Eğitimleri Sürüyor Pro Lisans Programı'nın 2. Yüz Yüze Eğitimi Sona Erdi Çetin, Pro Lisans Eğitimcileri ve Aday Antrenörlerden B1 Milli Takım'a Ziyaret UEFA C Güncelleme ve UEFA Kaleci B Antrenör Eğitimi Başvuruları Açıldı UEFA Pro Lisans Antrenör Eğitim Programı'nın Liderlik Modülü Başladı Antrenör Eğitim Programlarında 15 Temmuz Şehitleri Anıldı Fatih Tekke, Antrenör Eğitim Programlarına Konuk Oldu Özhan Pulat Antrenör Eğitim Programlarına Konuk Oldu Oğuz Çetin'den Görme Engelliler Millî Takımı'na Ziyaret Antrenör Eğitimleri Haziran Ayında da Devam Etti