TR
EN
Milli Takımlar » U14 » U14 Milli Takım Haber Detayları
U14 Millî Takımımızın 2. Aşama Seçme Kampı Devam Ediyor 24.01.2024
U14 Millî Takımımızın 2. Aşama Seçme Kampı Devam Ediyor
U14 Millî Takımımızın (2010 doğumlular) Antalya'da düzenlenen 2. aşama seçme kampı devam ediyor. 22 Ocak Pazartesi günü toplanan Ay-yıldızlılar, bugün oynanan seçme karşılaşmaları ile çalışmalarına devam etti. U14 Millî Takımı 2. aşama seçme kampı 27 Ocak Cumartesi günü sona erecek.

U14 Millî Takımımızın 2. aşama seçme kampı maç programında değişiklik yapıldı. Güncellenen maç programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Genç Millî Takımlarımızın genel ve her yaş grubuna özgü misyon ve vizyon uygulaması kapsamında U14 Millî Takımımızın oluşumu için yapmış olduğumuz 2. aşama seçme kampı organizasyonu, U14 Millî Takımı Teknik Direktörü Volkan Arslan hocamızın öncülüğünde, Genç Millî Takımlar teknik ekibimizin katılımıyla, 22-27 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya'da yapılıyor. Genç Millî Takımlar oyun felsefesi ve stratejilerimize uygun olarak oyuncu seçme kriterlerine göre oyuncuların takibinin yapıldığı 2. aşama kampına, daha geniş oyuncu havuzunu görmek adına 88 oyuncu davet edildi.

Oyuncular 22 kişiden oluşan 4 takıma ayrılarak kendi aralarında müsabakalar yapıyor. Bu müsabakalar sonrasında U15 Millî Takımımızda olduğu gibi U14 Millî Takımımızda da  A ve B olmak üzere 2 farklı kadro oluşumu sağlanarak U14 Millî Takımımızın geniş kadrosu belirlenmiş olacak. İlerleyen süreçte diğer yaş gruplarımızda olduğu gibi, bu yaş grubunun da sürekli takibine devam edilerek, gelişimini Milli Takım seviyesine uygun bir şekilde arttıran oyuncularda geniş oyuncu havuzumuza dâhil edilecek.

U14 Millî Takımı 2. aşama seçme kampı güncel maç programı için tıklayınız

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız