TR
EN
Milli Takımlar » U14 » U14 Milli Takım Haber Detayları
U14 Millî Takım 3. Etap Müsabakaları Riva'da Başladı 5.06.2023
U14 Millî Takım 3. Etap Müsabakaları Rivada Başladı
Geri
İleri
Genç Millî Takımlar tarafından organize edilen ve 2009 doğumlu oyuncuları kapsayan U14 Millî Takım 3. etap müsabakaları, TFF Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde başladı. 04 Haziran Pazar günü toplanan oyunculara kampın ilk günü atletik performans testleri yapıldı. Bu kapsamda salonda patlayıcı kuvvet ve vücut kompozisyonu, sahada ise sürat, çeviklik ve dayanıklılık testleri uygulandı. Oyuncuların atletik performans test sonuçları kulüpleriyle de paylaşılacak.

Kampın ikinci gününü antrenmanlar ile geçirecek olan oyuncular, son üç günde dört takıma ayrılarak aralarında antrenman karşılaşmaları oynayacak. Bu maçların ardından U14 Millî Takımımızın geniş kadrosu şekillenecek. Mücadeleler, 7-8-9 Haziran'da saat 11.00 ve 16.00'da TFF Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde oynanacak.

Karşılaşmaları Genç Millî Takımlar Teknik Koordinatörü Selman Coşkun, Ümit Millî Takım Teknik Direktörü Levent Sürme, Genç Millî Takım Antrenörleri Volkan Arslan, Ali Nadir Başkan, Ömür Altunsöz, Selçuk Erdoğan, Uğur İnceman, Orhan Şam, Genç Millî Takım Kaleci Antrenörü Alkan Birlik ve Bölge Antrenörü Faruk Akıllı takip ediyor.

Geri
İleri