TR
EN
Milli Takımlar » U14 » U14 Milli Takım Haber Detayları
U14 Millî Takımı'nın 2. Aşama Seçme Kampı Maç Programı Belli Oldu 17.01.2024
U14 Millî Takımının 2. Aşama Seçme Kampı Maç Programı Belli Oldu
U14 Millî Takımımızın (2010 doğumlular) Antalya'da yapacağı 2. aşama seçme kampı maç programı belli oldu. Seçme karşılaşmaları Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi sahalarında 24-25-26 Ocak tarihlerinde herkese açık şekilde oynanacak.

Genç Millî Takımlarımızın genel ve her yaş grubuna özgü misyon ve vizyon uygulaması kapsamında U14 Millî Takımımızın oluşumu için yapmış olduğumuz 2. aşama seçme kampı organizasyonu, U14 Millî Takımı Teknik Direktörü Volkan Arslan hocamızın öncülüğünde, Genç Millî Takımlar teknik ekibimizin katılımıyla, 22-27 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya'da yapılacaktır. Genç Millî Takımlar oyun felsefesi ve stratejilerimize uygun olarak oyuncu seçme kriterlerine göre oyuncuların takibinin yapılacağı 2. aşama kampına, daha geniş oyuncu havuzunu görmek adına 88 oyuncu davet edilmiştir.

Oyuncular 22 kişiden oluşan 4 takıma ayrılarak kendi aralarında müsabakalar yapacaklardır. Bu müsabakalar sonrasında U15 Millî Takımımızda olduğu gibi U14 Millî Takımımızda da  A ve B olmak üzere 2 farklı kadro oluşumu sağlanarak U14 Millî Takımımızın geniş kadrosu belirlenmiş olacaktır. İlerleyen süreçte diğer yaş gruplarımızda olduğu gibi, bu yaş grubunun da sürekli takibine devam edilerek, gelişimini Milli Takım seviyesine uygun bir şekilde arttıran oyuncularda geniş oyuncu havuzumuza dâhil edilecektir.

U14 Millî Takımı 2. aşama seçme kampı maç programı için tıklayınız