TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
MİLLİ TAKIM TEKNİK DİREKTÖRLERİ

Teknik Direktörler

Dönemi

Ali Sami Yen (V. 29.10.1951)

26.10.1923

Billy Hunter (V.)

25.05.1924 - 12.09.1926

Bela Toth (V.)

14.10.1927 - 28.05.1928

Fred Pagnam (V. 07.03.1962)

27.09.1931 - 22.04.1932

James Elliot Donnelly (V.)

12.07.1936 - 01.08.1937

Ignace Molnar (V. 09.03.1986)

23.04.1948 - 30.05.1948

Peter Molloy (V. 16.02.1993)

28.11.1948 - 20.05.1949

Cihat Arman (V. 14.05.1994)

20.11.1949

James McCornick (V. 03.01.1968)

03.12.1950

Rebii Erkal (V. 1985)

10.06.1951 - 21.11.1951

Sandro Puppo (V. 16.10.1989)

01.06.1952 - 23.06.1954

Gündüz Kılıç (V. 17.05.1980)

17.10.1954

Zarko Mihajloviç (V. 16.09.1986)

03.04.1955 - 26.06.1955

Giovanni Varglien (V. 16.10.1990)

18.12.1955 - 25.12.1955

Eşfak Aykaç (V. 21.11.2003)

19.021956 - 08.12.1957

Leandro Remondini (V. 09.01.1979)

04.05.1958 - 10.05.1959

Ignace Molnar (V. 09.03.1986)

08.06.1960

Sandro Puppo (V. 16.10.1989)

27.11.1960 - 16.05.1962

Şeref Görkey (V. 10.11.2004)

10.10.1962

Ljubisa Spajiç (V. 28.03.2004)

25.11.1962 - 16.12.1962

Bülent Eken

27.03.1963- 09.10.1963

Cihat Arman (V. 14.05.1994)

27.09.1964 - 01.11.1964

Sandro Puppo (V. 16.10.1989)

20.12.1964 - 09.05.1965

Doğan Andaç (V. 06.02.2013)

21.07.1965 - 25.07.1965

Sandro Puppo (V. 16.10.1989)

09.10.1965 - 30.05.1966

Adnan Süvari (V. 06.06.1991)

12.10.1966 - 11.12.1968

Şükrü Mustafa Gülesin (V. 10.07.1977)

17.01.1969

Abdullah Gegic (V. 21.06.2008)

30.04.1969 - 16.11.1969

Sabri Kiraz (V. 12.01.1985)

17.10.1970

Doğan Andaç (V. 06.02.2013)

13.12.1970

Cihat Arman (V. 14.05.1994)

25.04.1971 - 14.11.1971

Nicolae Petrescu

05.12.1971

Coşkun Özarı (V. 22.06.2011)

12.04.1972 - 31.10.1976

Doğan Andaç (V. 06.02.2013)

17.11.1976

Metin Türel

16.02.1977 - 05.10.1978

Sabri Kiraz (V. 12.01.1985)

29.11.1978 - 15.10.1980

Özkan Sümer

03.12.1980 - 25.03.1981

Fethi Demircan

15.04.1981 - 07.10.1981

Coşkun Özarı (V. 22.06.2011)

22.09.1982 - 04.04.1984

Candan Tarhan (V. 18.04.1989)

06.09.1984 - 14.11.1984

Yılmaz Gökdel

22.12.1984 - 03.04.1985

Kalman Mezsöly

01.05.1985 - 28.08.1985

Coşkun Özarı (V. 22.06.2011)

11.09.1985 - 12.11.1986

Mustafa Denizli

04.03.1987 - 16.12.1987

Tınaz Tırpan

16.03.1988 - 15.11.1989

Sepp Piontek

27.05.1990 - 28.04.1993

Fatih Terim

27.10.1993 - 19.06.1996

Mustafa Denizli

14.08.1996 - 24.06.2000

Şenol Güneş

16.08.2000 - 18.02.2004

Ünal Karaman (Antrenör)

31.03.2004

Ersun Yanal

28.04.2004 - 08.06.2005

Fatih Terim

17.08.2005 - 14.10.2009

Oğuz Çetin

01.02.2010 -31.07.2010

Guus Hiddink

01.08.2010 - 16.11.2011

Abdullah Avcı

17.11.2011 - 20.08.2013

Fatih Terim

22.08.2013 - ...

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.