TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U17 Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı 13.10.2018
U17 Milli Takımının Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosu açıklandı

U17 Milli Takımımızın, 24 - 30 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya'da ev sahipliği yapacağı UEFA U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup maçlarının aday kadrosu belli oldu. Grubunda sırasıyla San Marino, Kuzey İrlanda ve Slovakya ile karşılaşacak Milli Takımımızda aday kadroya davet edilen oyuncular, 17 Ekim 2018 Çarşamba günü saat 18:00'de Antalya The Sense Deluxe Hotel Side'de toplanacak.

52 takımın, 4'erli olarak 13 gruba ayrıldığı eleme turunda, gruplarını ilk iki sırada bitiren ekipler ile en iyi 4 grup üçüncüsü Elit Tur'a yükselecek. U17 Milli Takımlar sıralamasında ilk iki sırada bulunan İngiltere ve Almanya ise eleme turu oynamadan direkt olarak Elit Tur'a katılacak.

32 takımın 4'erli olarak 8 gruba ayrılacağı Elit Tur'da, gruplarını lider tamamlayan takımlar ile gruplarında ikinci olan en iyi 7 takım, 3 - 19 Mayıs 2019 tarihlerinde İrlanda Cumhuriyeti'nde yapılacak U17 Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazanacak. Ev sahibi İrlanda Cumhuriyeti, finallere direkt olarak katılacak.

U17 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Eleme Turu aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Arda Özçimen (Göztepe A.Ş.), Eren Olmuş (Kasımpaşa A.Ş.), Evra Saner Gülal (Galatasaray A.Ş.)

Defans:
Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa A.Ş.), Eren Karacaoğlu (Kasımpaşa A.Ş.), Gürkan Başkan (Fenerbahçe A.Ş.), Kemal Bayrak (Fenerbahçe A.Ş.), Mert Ahmet Akbulut (Borussia Dortmund), Muhammed Emin Sarıkaya (Bursaspor), Rahmi Salih Kaya (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Batın Özdemir (Fenerbahçe A.Ş.), Bozan Uymaz (Galatasaray A.Ş.), Ferhat Çoğalan (LOSC Lille), Halil İbrahim Sevinç (Antalyaspor A.Ş.), Mustafa Kapı (Galatasaray A.Ş.), Mustafa Yorulmaz (Gençlerbirliği), Orkun Tırpancı (Kasımpaşa A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Polat Abay (Altınordu A.Ş.)

Forvet:
Ali Akman (Bursaspor), Gülhan Üreyen (Fenerbahçe A.Ş.), Muhammet Akpınar (Trabzonspor A.Ş.), Salih Kavrazlı (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Turhan Sofuoğlu

U17 Avrupa Şampiyonası Eleme Turu 10. Grup Maç Programı:

Tarih - Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

24.10.2018 - 13:00

KUZEY İRLANDA

-

SLOVAKYA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

24.10.2018 - 16:30

TÜRKİYE

-

SAN MARİNO

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

27.10.2018 - 13:00

SLOVAKYA

-

SAN MARİNO

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

27.10.2018 - 16:30

TÜRKİYE

-

KUZEY İRLANDA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

30.10.2018 - 15:30

SAN MARİNO

-

KUZEY İRLANDA

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 2, Antalya

30.10.2018 - 15:30

SLOVAKYA

-

TÜRKİYE

Arslan Zeki Demir Spor Kompleksi Emir Hotels 1, Antalya

Orjinal boyutları için tıklayınız
Orjinal boyutları için tıklayınız
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.